Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: Komite Teklifi

Komite Teklifi 20 Eyl 2014 15:47 #25

• celalmaya
  • celalmaya Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 117
  • Teşekkür Sayısı: 30
  • Başarı: 0
gaziantep ten her türlü desteğe hazırım... Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

ama lütfen havada kalmasın. mutlaka birşeyler yapılsın dediğimiz gibi her türlü desteğe varız...
Son Düzenleme: 20 Eyl 2014 15:48 yazan celalmaya.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: kurs2, türkiyem

Komite Teklifi 20 Eyl 2014 16:33 #26

• mutluluk
  • mutluluk Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 67
  • Teşekkür Sayısı: 36
  • Başarı: 1
Lütfen duyarsız kalmayalım,biz de her türlü desteğe hazırız,Acil Eylem Planına da üyeyiz, zaten face de de Avuç içi okumaya hayır diye profilimizi paylaştık ama çok da amacına ulaşmadı,maddi ve manevi her türlü çözüm önerisine açığız ve destekleyeceğiz,kendi geleceğimiz,kendi ekmek teknelerimiz için uğraşıyoruz,birlik olmazsak hepimiz zarar göreceğiz,lütfen duyarlı olalım
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: kurs2, türkiyem

Komite Teklifi 20 Eyl 2014 23:33 #27

• etikgrup
  • etikgrup Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 179
  • Teşekkür Sayısı: 124
Kırıkkale etikgrup burda !!!!!
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: sizgin

Komite Teklifi 21 Eyl 2014 03:45 #28

• barisltd
  • barisltd Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Cats bite!
  • Gönderiler: 2509
  • Teşekkür Sayısı: 2514
  • Başarı: 10
Değerli arkadaşlar,

Kendi adıma teveccühünüz için çok teşekkür ederim. Ancak, şurada bile bu konuya hepi topu 11 kişi mesaj yazmış.

2000 kurumda 11 kişi!

Dernek kurmaya kalksanız minimum 14 kişi gerekiyor. Kusura bakmayın ama bu iş 15-20 kişiyle olmaz. Olacak olsa şimdiye kadar derneklerle zaten olurdu.

Bakın burası sosyal bir sanal ortam. İnsanların tek yapması gereken şey sıcak evlerinde kucaklarına bilgisayarlarını alıp tek bir cümle yazı yazmaları... Bakanlığa gelmeleri gerekmiyor, Ankara'ya gelmeleri gerekmiyor, para harcamaları gerekmiyor, ödeme yapmaları gerekmiyor.

Bundan bile imtina eden, buraya bir kaç satır yazmaktan kaçınan insanların bir araya toplanacağını, para toplayacağını, kalkıp bakanlığa geleceğini, her şey bir yana çaba harcayacağını düşünüyor musunuz?

2007'de genelgenin iptali için Ankara'da yürüyüş yapıldı. Kaç kişi katıldı biliyor musunuz? Yaklaşık 40 kişi... Bunun 15 kişisi benim kurumumdandı. Ankara dışından galiba bir kaç kişi vardı. O sıralar sadece Ankara'da 150 civarında kurum vardı. Bunlardan 6-7tanesi 3-5 kişilik gruplar halinde katıldı.

O yüzden ben "üstüme düşeni yapmaya" hazır değilim. Hazır olmam için bu alanda faliyet gösteren hatırı sayılır sayıda kurumun aynı şekilde hareket edeceğini bilmem gerekir. Takdir edersiniz ki, hiç kimse Timur'a filleri şikayete giden Nasreddin hoca durumuna düşmek istemez.

Ha, 300-500 kişi bir araya gelir, bakana gider, 3-5 temsilci lazım derseniz böyle bir sorumluluktan kaçacak değilim. Ama 300-500 kişi bir araya gelebilse zaten bunu benden çok daha iyi yapabilecek nice insanlar çıkacaktır.

Benim önerim şudur:
Gönüllü bir arkadaş şurada bir liste konusu açar. O konuya böyle bir faliyet içinde olmak isteyen her kurum kendi adını yazar. Gerekirse üşenmeyip kalkıp Ankara'ya geleceğini, gerekirse elini cebine atıp para vereceğini taahhüt eder. Taahütünü yerine getirmezse buradan her türlü rezil edilmeyi göze aldığını peşinen kabul eder.

Bazı arkadaşlar burada açık isimleriyle veya kurum isimleriyle bulunmak istemeyebilir. O zaman bir arkadaş eposta yoluyla bu kişilerin taahütlerini toplar.

Aksi halde biz burada 15-20 kişi sürekli aynı şeyleri yazarız ve bir yere varamayız. Buna halk arasında ne denildiğini tarif etmeme gerek yok sanıyorum. :)
It is better to be hated for what you are than to be loved for what you are not.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: gulumse, beyazyelken, sizgin

Komite Teklifi 21 Eyl 2014 12:12 #29

• sizgin
  • sizgin Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 647
  • Teşekkür Sayısı: 401
  • Başarı: 14
HAydi bakalım ahkam kesenler:)
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine maillerinizi bekliyoruz sayın barışltdnin dediği gibi yapacak kaç arkadaş var?
süre başlasın:)
Sayın barış ltd mailin şifresini size özelden göndereyim.
Sus kimseler duymasın, duymasın ölürem ha,
Aymışam yarı gecede, seni bulmuşam sonra...

Komite Teklifi 21 Eyl 2014 15:48 #30

• etikgrup
  • etikgrup Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 179
  • Teşekkür Sayısı: 124
Ben o nasrettın hoca durumuna düştüm burdanda anlattım yazılara bakılırsa çark etmeye başlandı bile ben devam edıyorumyazı yazmaya sıkayet etmeye dılekce vermeye tweet atmaya sonuç alabılırmıyım bılmıyorum ama ...yerel basın ve ulusal basından gazetecı arkadaşlarla görüştüm sımdı gazeteye yazı hazırlıyorum haber sıtelerıne sız burdan cözum aramaya tartışmaya bılbordmu yapsak ankarayamı yürüsek paramı toplasak dıye devam edın hepınıze başarılar dılıyorum:(((
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: kurs2

Komite Teklifi 21 Eyl 2014 15:51 #31

• sefkat
  • sefkat Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 165
  • Teşekkür Sayısı: 38
  • Başarı: -1
Arkadaşlar şefkiniz kırılmasın ilk etapta 20-30 olur ama zamanla ve duyuldukça inanın detek veren kurum artar.

Komite Teklifi 21 Eyl 2014 16:09 #32

• fzt.halit
  • fzt.halit Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 33
  • Teşekkür Sayısı: 20
  • Başarı: 2
Arkadaslar bu sektördeki işverenlerden,hizmet alan gruptan,çalışan personelden ve milli eğitimdeki bürokratlardan hiçbirşey olmaz..Herkes kurumunu kapatsın evine gitsin..Hergecen gün borç batağına saplanıyor kurumlar..Bugün kapatanlar yarın kapatanlardan daha kârlı olur bence...
Sayfa oluşturma zamanı: 0.194 saniye
Sistem Kunena Forum