Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: Komite Teklifi

Komite Teklifi 22 Eyl 2014 09:01 #41

• selamishu
  • selamishu Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 113
  • Teşekkür Sayısı: 94
  • Başarı: 1
BU YAZDIKLARINIZ BANA GENÇLİĞİMİ HATIRLATIYOR SİZ ANKARADA CEBELLEŞİRKEN ANKARA DAN DÖNDÜĞÜNÜZDE RAKİP KURUM ÖĞRENCİNİZİ ÇALMIŞ OLACAK HA BİDE ADINIZI SAHTEKAR KOYARAK KOLAYGELSİN ANKARANIN YOLLARI TAŞTAN BÜROKRATLAR ÇIKARDI BİZİ BAŞTAN SİZLERE BAŞARILAR DİLİYORUM.
Son Düzenleme: 22 Eyl 2014 09:04 yazan selamishu.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Komite Teklifi 22 Eyl 2014 09:28 #42

• songulmavi
  • songulmavi Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 94
  • Teşekkür Sayısı: 29
  • Başarı: 0
Yapılması gereken ne varsa ben de hazırım.Mail adresim Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Komite Teklifi 22 Eyl 2014 09:33 #43

• cheff
  • cheff Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 72
  • Teşekkür Sayısı: 40
Değerli arkadaşlar. Bu söylediklerinizi yapmak için 4 şey gerekli. Bu 4 maddeden ilk 3 u varmı bilmem ama 4. Çoğunlukta olmadığı kesin. 1:Güven 2:Özveri 3:Talih bilmem anlatabildimmi

Komite Teklifi 22 Eyl 2014 09:47 #44

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3652
  • Teşekkür Sayısı: 2866
  • Başarı: 54
Neden çoğunluk duyarsız?

1-Korkuyorlar. Niçin korkuyorlar? Açıkları var.Saptanmasından korkuyorlar. Dikkat çekmekten korkuyorlar. Otorite ile iyi geçinilmesi gerektiğine inanmışlar ondan korkuyorlar.

2-Güven yok. Ne yanındaki kuruma güveniyorlar ne sektöre güveniyorlar.

3-Ben niye bişi yapmaya çalışayım,benim yerime yapsınlar mantığı egemen.

4- Henüz hiçbirşeyden haberleri yok. Gerçekten başka boyuttalar.

Ekmeğine,emeğine, işine sen sahip çıkmazsan senin yerine kimse çıkmaz. Uyanın artık. Korkmayın. Korkutula korkutula ne hale geldik?????????
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: songulmavi

Komite Teklifi 22 Eyl 2014 09:48 #45

• Ersoy
  • Ersoy Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 31
  • Teşekkür Sayısı: 19
Asıl nedenlerden biri, kurumlar arasın da rekabetten dolayı oluşmuş olan ciddi güven problemi.Bu problem tümümüzü bitiriyor ve bunu da görüyoruz fakat bir şey yapamıyoruz.

Sıkça yazan biri değilim, kendimce önemli gördüğüm şeyleri yazmaya çalışıyorum, fakat yazdıklarımın tümü su üzerine yazılmış hissine kapılıyorum. Bu benim formdaki ruh halim. Bu da birçok arkadaş da hiç yazmama gibi bir probleme yol açabileceğini düşünüyorum.
Komiteye önerilen arkadaşlar gerçekten bu sektörü çok iyi bilen ve yazılarına önem verdiğim arkadaşlar. Destekliyorum. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Komite Teklifi 22 Eyl 2014 09:54 #46

• GunGelisim
  • GunGelisim Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 7
Yapılacak çalışmaya göre Kocaeliden destek olunabilir...gungelisim@hotmail.com

Komite Teklifi 22 Eyl 2014 11:38 #47

• 01egitimci
  • 01egitimci Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 29
  • Teşekkür Sayısı: 7
....'' Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste...'' Özel Eğitim Okulları

Arkadaşlar şunu bir defa kabul edelim , bizim sektör daha çok işin özüyle alakasız insanların çoğunlukta olduğu ve yaptığı işi sadece gelir gider olarak tutabilen ve aldığı kararları bu bağlamda alan girişimcilerin çoğunlukta olduğu
bir iş sektörü.Milli eğitim müfettişlerinin ellerinde binlerce olumsuz rapor var,Bakanlığın algısı bu raporlarla oluşuyor.Bizler istediğimiz kadar değişik şekillerde sesimizi duyuralım bu algıyı silemeyiz.Gerçi bakanlığın beklentisi de bizim dibe vurmamız, kurumları kapatmamız.Bakanlığın öngörüsü damar tanımadan sonra kurumların yarısının kapatması.Bundan sonra ki adım kurum açmayı zorlaştırmak.
Bizler Başbakanın desteğine rağmen özel eğitim okullarına eğitim ücretini çıkaramadık ya ben ona yanıyorum.Başbakan onlarca kişinin yanında özel eğitim okuları nın ücreti için....'' biz o işi hallettik '' deyip konuyla alakalı MEB çarıp neden yapılmadığını sordu ve o algı tekrar devreye girdi.
Hepimizin ortak paydası para.Ödenekler gecikince ,zam beklerken ,damar tanımadaki kesintiler devreye girdimi bir araya gelirmiş gibi yapıyoruz.Ama sadece gelirmiş gibi yapıyoruz gelemiyoruzzzzzzzz.
Benim şahsi düşüncem sektörün en büyük sorunu KALİTE SORUNUDUR.İnsan kalitesi ,kurum kalitesi ,iş kalitesi,ilişki kalitesi.Bu sektörü oluşturan ilk yüz kurumun sahipleri yıllardır bu sitede yazmıyorlar,İzmir grubu ,İstanbul grubu,Adana ve Mersin grupları,kayseri grubu hiç kimse artık ortalıkta görünmüyor.Ortalık çok kirlendi.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: etikgrup

Komite Teklifi 22 Eyl 2014 12:27 #48

• etikgrup
  • etikgrup Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 179
  • Teşekkür Sayısı: 124
01 egıtımcı teşekkür ederımmm gerçekten bız mücadeleyı okulkende verdık okullarımız kapandı sımdı rehabılıtasyonlarda ....
Sayfa oluşturma zamanı: 0.364 saniye
Sistem Kunena Forum