Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: Komite Teklifi

Komite Teklifi 22 Eyl 2014 21:53 #57

• beyazyelken
  • beyazyelken Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 173
  • Teşekkür Sayısı: 45
  • Başarı: 1
ki inancım 6 tanesi ok der. ve imzasını atar..
ilçeden İle dogru bunlar yapılırsa daha hızlı yol alırız.

çünkü kimse poposunu kaldırıp uzak yerlere gitmiyor.......yani toplantıya falan filan....
Son Düzenleme: 22 Eyl 2014 21:53 yazan beyazyelken.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Komite Teklifi 22 Eyl 2014 22:28 #58

• sizgin
  • sizgin Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 647
  • Teşekkür Sayısı: 401
  • Başarı: 14
tarih 22/09/2014 ve saat 23:35..
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine yeni gelen herhangi bir mail yok. Sadece birkaç gün önce ilk olarak bilgilerini paylaşan ETİKGRUP arkadaşımız dışında maalesef yok.
Ama acileylemplani facebook hesabımıza arkadaşlık isteği gönderen bir hayli çok.
Yani varım ama uzaktan izlemeyi tercih ederim diyenlerle dolu. Sanırım KORKUYORLAR. bir avuç korkak insan grubundan başkada bir şey değilmişiz.
Birbirimizin arkasından iftira atabiliyoruz,
birbirimizden utanmadan öğrenci çalabiliyoruz,
öğretmenlerimize biraz daha fazla teklif edip çalabiliyoruz (ki burda öğretmenin de kalitesi anlaşılıyor o ayrı)
ÇOK KORKAK İNSANLARMIŞIZ YAZIKLAR OLSUN BİZE
Sus kimseler duymasın, duymasın ölürem ha,
Aymışam yarı gecede, seni bulmuşam sonra...

Komite Teklifi 23 Eyl 2014 08:54 #59

• beyazyelken
  • Altın Uye
ben gönderdim
acil eylem planına

Komite Teklifi 23 Eyl 2014 10:08 #60

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3652
  • Teşekkür Sayısı: 2866
  • Başarı: 54
Bu işler burada yazarak olmuyor.

Bu formda yazanlar doğru ise şayet,100 yakın kurum sözkonusu.Hazırlıkları ve duyurularımızı yaparak çalışanlardan,velilerden de destek talep ederek Anayasanın 34. Maddesine dayanarak,Bakanlık önünde yaşadıklarımızı anlatan düzgün pankartlarla buluşalım. Sanmayın ki bu yeterli olacak. Her ay bakanlık önünde buluşalım. Unutmayın kararlı olduğumuzu bilmeleri gerekiyor. Ve 15 Haziran 2015 de Genel Seçim var.

Komite Teklifi 23 Eyl 2014 10:34 #61

• ÖmerFC
  • ÖmerFC Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 157
  • Teşekkür Sayısı: 40
  • Başarı: 2
Bize yol gösterecek bizi temsil edecek kişileri burada yazdık ama Sayın BarışLtd çok haklı kabul etmemekte. Tamam kabul dese adım atacak olsa arkasında duracak kurum sayısına bak! Çok çok az..

Tahminimce diğer temsilci arkadaşlarımız da aynı gerekçe ile kabul etmeyecekler. Bir arkadaşımız dernekler ile dirsek teması da kuralım demiş. Eğer ki bu komite kurulmayacaksa; dirsek teması yerine aynı heyecan ve istek ile dernekleri destekleyelim. Eleştiriyi bırakalım. Belki de eleştirmek yerine destek olsak, bizzat bizlerde yönetimden ziyade aktif görev alsak farklı olabilir.

Demek istediğim şu; Bismillah deyip yola çıktıysak bu heyecan bu istek boşa gitmesin. Bir taraftan hareket edelim. Bu, dernek üzerinden olur yada komite üzerinden fark etmez.

Şahsım adına her türlü desteğe hazırım. Bulunduğumuz ilçe de 17 kurum var. 4-5 tanesi hariç diğerleri ile ortak hareket edeceğimize inanıyorum.

Komite Teklifi 23 Eyl 2014 13:20 #62

• sizgin
  • sizgin Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 647
  • Teşekkür Sayısı: 401
  • Başarı: 14
Tarih: 23/09/2014 Saat:13:30
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. gelen mail toplamda üç kişi oldu.
bu sayıyla okey bile oynayamayız :) Ona bile dördüncü aranıyor:)

VALLA ÇOK AYIP ETTİK...
Sus kimseler duymasın, duymasın ölürem ha,
Aymışam yarı gecede, seni bulmuşam sonra...

Komite Teklifi 23 Eyl 2014 16:58 #63

• beyazyelken
  • Altın Uye
yok abi bizden bi ..... olmaz. hiçbir kimsenin umurunda değil yaşadıklarımız ve yaşayacaklarımız. ya klavyenin başına geçmekten bile aciz bizim insanlarımız.

Komite Teklifi 23 Eyl 2014 16:59 #64

• beyazyelken
  • Altın Uye
hala yok kurbandı bayramdı seyrandı onunla uğraşıyorlar. yakında kurbanı göremeyecek. kurban kesemeyecek hale geleceksiniz......

arkadaşlar ben 9 yıldır bu işi yapıyorum. iyisiyle kötüsüyle bu sektörde herşeyi gördüm.ama son 6 yıldır bu sektör adına bakanlık hiçbir olumlu yönetmelik çıkarmadı.tamam şunu da kabul etmeliyim ki bakanlık hatalarıda yavaş yavaş düzeltmeye çalıştı.ama gerçekten son dönemlerde bir sürü mantık dışı yönetmelik çıkardı. bizler ne yaptık hep sustuk boynumuzu büktük.ben demiyorum ki meydanlara çıkalım bas bas bağıralım hakkımızı savunalım....

şunu bilin ki gidişatımız hiç iyi değil... benim kiram yok ,öğrenci sayım kendime göre fena değil kimseye ihtiyacım yok. ama sektörümüz bitiyor. öğretmen yok . sertifika programları iptal edildi. işitme engelli öğretmeni piyasada kalmadı. bitirilmeye çalışılıyoruz.
Son Düzenleme: 23 Eyl 2014 17:17 yazan beyazyelken.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.169 saniye
Sistem Kunena Forum