Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: Komite Teklifi

Komite Teklifi 23 Eyl 2014 21:59 #65

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3652
  • Teşekkür Sayısı: 2866
  • Başarı: 54
Hepimiz bir şeyler yapılması gerektiğini biliyoruz. Ne yapılacağını bilmiyoruz. Ben önerimi yaptım.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Komite Teklifi 23 Eyl 2014 22:47 #66

• etikgrup
  • etikgrup Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 179
  • Teşekkür Sayısı: 124
  • Başarı: 0
ısın en tehlıkelı yanı ne bılıyomusunuz okullar açıldı ve velıler sisteme tepkılı ve kızgınlar teker teker rapor ıstemeye başladılar dahada ozel egtıme gödermeyeceklerını söylüyorlar biz devletten maaşımızı alıyoruz anne bakım ve özürlü maaşı sız para kazanacaksınız dıye bız bu cıleyı cekmeyız dıyorlar ....ekım ayı pılot ıllerde cok daha fazla sorun olacak bindik bir alamete gidiyoruz kıyamete ... başınıza gelmeden anlamayacaksınız sanırım ...

Komite Teklifi 24 Eyl 2014 08:33 #67

• kurs2
  • kurs2 Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 428
  • Teşekkür Sayısı: 256
  • Başarı: 4
İki tane derneğimiz var ve ikiside bu forumu yakınen takip ediyor biriside çıkıp Allah için demiyorki, Arkadaşlar komiteye falan gerek yok,biz ismi geçen arkadaşlarıda içimize alarak Dernek öncülüğümüzde buyurun planlamamızı yapalım ve ne gerekiyorsa birlikte hareket edelim neden demezlerki...Henüz vakit varken dilerim harekete geçerler.

Komite Teklifi 24 Eyl 2014 09:56 #68

• etikgrup
  • etikgrup Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 179
  • Teşekkür Sayısı: 124
  • Başarı: 0
kendı ıllerınde başlamadı heralde daha tırnaklarına tas degmedı en son sahneye atladıklarında hadı kurumlar toplanıyoruz dedıklerınde kım gıder kı ....hala ses çıkmaması gerçekten tuhaf derneklere karsı önyargı su an had safhada guvensızlık tesıs edıyorlar böyle davranarak ...

Komite Teklifi 24 Eyl 2014 10:18 #69

• hancan
  • hancan Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 165
  • Teşekkür Sayısı: 102
  • Başarı: 2
Arkadaşlar, derneklerden bir beklentiniz olmasın bence. Dernekler ya gerçekten bir şey yapıyorlar dillendirmek istemiyorlar ya sadece kendilerini kurtarmaya çalışıyorlar yada bir şey yapamıyorlar susmayı tercih ediyorlar. Ben üyesi olduğum derneği arıyorum yoğun olduklarını söylüyorlar. Dedikleri saat te arıyorum ya meşgul ler yada cevap vermiyorlar.Geride dönen yok.

Demek istiyorum ki ; Kendi göbeğimizi kendi ellerimizle kesmekten başka çaremiz yok.Bu konuyu Meb yetkililernden kiminle görüşeceksek ve bu yetkiliye ulaşma şansı olan arkadaşımız varsa bir randevu alınsa ve bu tarihi bizlere bildirirseniz, hepimiz o gün buluşup gitsek olmazmı??? Gelmeyende kendi karekterine artık....

Ayrıca Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine mail gönderdim. Bir aramanız yeterli aranızda olacam arkadaşlar. Korkunun ecele faydası yokkkk.

Hepimizin Allah yardımcısı olsun....
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc

Komite Teklifi 24 Eyl 2014 11:34 #70

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3652
  • Teşekkür Sayısı: 2866
  • Başarı: 54
31 Ekim de Ankara da sabahtan toplanalım. Öğleden sonra da Bakanlık önüne gidelim.

Ankara da bulunan arkadaşlar yardımcı olabilir mi? Kendi kuyruğumuzu kendimiz keseceğiz.

Gelen var mı?
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: beyazyelken, songulmavi

Komite Teklifi 24 Eyl 2014 11:50 #71

• fzt.halit
  • fzt.halit Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 33
  • Teşekkür Sayısı: 20
  • Başarı: 2
31 Ekim çok geç bence...Kurumlar birbirinin öğrencisini çalmaya giderken su içmeye bile zaman ayırmadan gidiyorlar..Geleceğini ilgilendiren meselelerde hep bir bahane buluyorlar çok ilginç ve tarifi mümkün olmayan bir durum.........

Komite Teklifi 24 Eyl 2014 11:55 #72

• kurs2
  • kurs2 Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 428
  • Teşekkür Sayısı: 256
  • Başarı: 4
31 ekim arkası hafta sonu tatile geliyor bu nedenle araya cumartesi pazar girer konu unutulur.bence 14 ekim salı günü uygun olur.tabiki takdir çoğunluğun.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.223 saniye
Sistem Kunena Forum