Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: Komite Teklifi

Komite Teklifi 24 Eyl 2014 13:21 #73

• etikgrup
  • etikgrup Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 179
  • Teşekkür Sayısı: 124
  • Başarı: 0
31 ekım bencede gec ben 9 eylülde müsteşarla görüştüm 31 ekımde dıkılsek temmuz nere ekım sonu kasım nere nerdeydınız deseler gene bakanlık haklı çıkacak cunkı ogun bıle sadece ıkı kurum konuyla ılgılı gorustu denmıstı ...ankardakı arkadaşlardan bırıydı sanırım ankarada ıkıyuz kurum var demıstı yanlış anlamayın ama bu ıkıyuz kurum hazır ordayken bı gıtse ....
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Komite Teklifi 25 Eyl 2014 09:44 #74

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3651
  • Teşekkür Sayısı: 2865
  • Başarı: 54
Hergün 90 dan gol atıyorlar. Ankara teklifine 2-3 arkadaşımız yorum yazmış. Gerisi dut yemiş bülbül.

Arkadaşlar susmayın artık. Tek yol Ankara :)

Söz zamanı bitti...

Komite Teklifi 25 Eyl 2014 10:53 #75

• Murat Çolak
  • Murat Çolak Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 79
  • Teşekkür Sayısı: 149
  • Başarı: 4
Hocam yanlış anlamayın ama bu iş forumlarda, sosyal mecralarda komite kurmakla başarıya ulaşamaz. Bunu bu komite çabalarına destek vermiyorum anlamında söylemiyorum. Şu forumu bile düzenli takip eden okul sayısı 3 basamaklı değildir. Sektörü temsil iddiası olan 2 tane dernek var. Bu arayışa dernekleri de ortak etmek gerekiyor. Hoş bu komite kurma arayışları da bu 2 derneğin beklentileri karşılayamaması ile ilgili ama dernekler tarafından sahiplenilmeyen, takip edilmeyen arayışların güçlü bir ses vermesi ihtimali bana yüksek gelmiyor.

Yahu her iki dernekle de iletişime geçip onları da bu çabaya katabilecek hiç mi kimse yok aramızda? Olması gereken her iki derneğin de elini taşın altına koyup üye olsun ya da olmasın bütün okullarla direkt iletişime geçip Ankara'da düzenlenecek bir toplantıya davet etmesidir. Bu toplantıda takip edilecek en radikal eylem stratejisi benimsenip derhal uygulamaya konmalıdır. Artık içinde bulunduğumuz durumun uysallıkla, aman ses çıkarıp sivrilmeyelim denerek çözülme olasılığı kalmamıştır.

Her gün yeni bir darbe yer olduk. Uzun zamandır bu işin içindeyim. Bu kadar bunaldığımı hatırlamıyorum. Damar tanıma sıkıntısı, personel sıkıntısı, modül sıkıntısı vs vs vs... Artık devletin rehabilitasyonları kapatması için dua eder oldum çünkü eğitim yapamaz hale getirildik. Okulumda sadece 0-5 yaş arası 100 işitme engelli bulunuyor. İnşallah bizi kapattıktan sonra 6 aylık bebeklere eğitim verebilecek uygun imkanları da sağlayabilir devletimiz. Çünkü artık bizler eğitim verecek imkanı bulamıyoruz.

Sonuç olarak artık korkacak hiçbir şeyiniz kalmadı arkadaşlar. Her ne yapacaksanız bugünlerde yapmak durumundayız. Yakın bir tarihte bile yaşadığımız bu olumsuzluğu telafi etmeye vaktimiz olmayabilir.
Son Düzenleme: 25 Eyl 2014 10:54 yazan Murat Çolak.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc, Ersoy

Komite Teklifi 25 Eyl 2014 11:57 #76

• tartanc
  • Platin Uye
Sayın Murat Çolak;

Dernekler konusunda ki görüşlerim malumunuz :) Onca şey yaşıyoruz. Derneklerden bir açıklama yok. Bilgilendirme yok. Önceden herhangi birşeyden haberleri yok. Tek yaptıkları icmal yayınlanmak üzeredir. Onuda tutturamıyorlar. :) Dernekler haricinde (bence tabi ) çok haklısınız.

Artık sözün bittiği yerdeyiz. 50 kişi 100 kişi fark etmez. Yola çıkmamız gerekir.Hem de hemen...

Komite Teklifi 25 Eyl 2014 13:31 #77

• tartanc
  • Platin Uye
Son kez yazayım.

Acilen Ankara da buluşmamız gerekiyor.

Komite Teklifi 25 Eyl 2014 14:19 #78

• kurs2
  • kurs2 Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 428
  • Teşekkür Sayısı: 256
  • Başarı: 4
Sayın tartanc sizi anlayanların olmasını çok isterdim ama malesef...Bencede son kez yazmış ol,bir daha tövbe..
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc

Komite Teklifi 25 Eyl 2014 14:45 #79

• deniz76
  • deniz76 Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 63
  • Teşekkür Sayısı: 18
  • Başarı: 0
NEYİ BEKLİYORUZ ?? EVET ÖRGÜTLENEMİYORUZ CİDDİYE ALAMIYORUZ HEPİMİZ HEP İŞİ OLUYOR..AMA YAKINDA MEŞGUL OLACAK BİR İŞİMİZ OLMİCAK BOL BOL YAZISIRIZ.. VAY NE YAPTIK KESKE SÖYLE YAPSAYDIK DİYE GÜN GEÇİRİRİZ..

Komite Teklifi 25 Eyl 2014 14:51 #80

• Kalemdar
  • Kalemdar Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 231
  • Teşekkür Sayısı: 92
  • Başarı: -6
derhal Ankara da toplanalım neyi bekliyoruz HAYDİ!!!!
Sayfa oluşturma zamanı: 0.210 saniye
Sistem Kunena Forum