Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: Tiksindik Artık

Tiksindik Artık 25 Eyl 2014 09:15 #1

• Murat Çolak
  • Murat Çolak Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 79
  • Teşekkür Sayısı: 149
  • Başarı: 4
Bıktık artık. Tiksindik artık. Bizi yaptığımız şu kutsal işten bile iğrendirdiler. İşitme rehabilitasyonu yapıyoruz. Plansız programsız atama yaptılar 5 işitme engelliler öğretmenim birden gitti. Şimdi de 156 saat saçmalığıyla yıllardır ders yazdığım, derse giren öğretmenime ders yazamıyorum. Bir süredir sadece zihin engellilere sertifika kursu açıldığı için işitme sertifikalı öğretmen neredeyse hiç bulamıyoruz. Bu atamalarda bütün özel eğitim öğretmenleri atandığı için alan mezunu bulamıyoruz. Elimizdeki tek tük sertifikalı öğretmenlere de 156 saat sertifikaları olduğu için dün ders yazarken bugün yazamıyoruz. Yıllardır derse giren başarılı okul öncesi öğretmenlerine de sadece Dil Eğitimi modülü yazabiliyoruz. Ya kapatın artık şu rehabilitasyon merkezlerini de rahat edelim. Hem aileleri rezil ediyorsunuz hem de bizleri. Çay ocağı işletemeyecek çapsız, niteliksiz adamlara eğitimi emanet ettiniz. Zaten yine sizin yüzünüzden iyi gitmeyen sistemi kepaze ettiniz, yüzünüze gözünüze bulaştırdınız.
Son Düzenleme: 25 Eyl 2014 09:17 yazan Murat Çolak.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc, barisltd, etik ve bu kullanıcının diğerlerinden 3 teşekkürü var
Sayfa oluşturma zamanı: 0.520 saniye
Sistem Kunena Forum