Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: ZAM ORANLARI

ZAM ORANLARI 08 Oca 2015 18:54 #33

• umudum ol
  • umudum ol Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 14
  • Teşekkür Sayısı: 3
  • Başarı: -1
Sayın demeden .Selamishu sen tarsuzdaki selamimisin.Benim adım Atilla Akdan Adana dan.ağzına ve kalemine bislik alacaksan ilkönce adamlık yap bir adını yaz.Ben 21 yıldır umudum özel eğitim adı altında kurum işletiyorum,alan olarakta özel eğitimciyim.
Güneş balçıkla sıvanmıyor.istemesek de damar tanıma gelecek, ve istemesekde kurumların yarısı kapanacak.Kim olduğunu bilsem ona göre konuşacağ...Burada damartanıma sisteminden sonra ne yapacağımızı tartışacağımıza yüzde 5mi olsun ,olmaz yüde 10 olsun gibi komik ve sığ sularda yüzmeye devam edin.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

ZAM ORANLARI 08 Oca 2015 19:04 #34

• umudum ol
  • Yeni Uye
Sayın Sedar EGER:Yazımı birdaha okursanız bahsettiğim sahtekar kurumların damar tanıma sisteminden sonra ortadan kalkacağını,sistemin kendi kendini temizleyeceğini vurgulamıştım.Hani ülkede bir deyim var''rüşvetin belgesimi olur''Kimi kime şikayet ediyorsun .Alan memnun veren memnun.olan çocuklara oluyor.selamlar

ZAM ORANLARI 08 Oca 2015 19:18 #35

• cheff
  • cheff Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 72
  • Teşekkür Sayısı: 40
  • Başarı: 0
Sn umudum. Soylediklerine aynen katilmakla beraber bazi seylerde cok yanlissiniz. Sektor gecmisten bugune her ne kadar duzelip aklanmis olsa da bu yetkililerce gorunmuyor ya da gorunmek istenmiyor. Siz de yok soyle yapiyolar dedikce sektore zarar veriyorsunuz. Ayrica 170 ogrencisi olan bir kurum boyle yapiyomus falan bunlar efsane oldu artik.o kadar ds degil. Aslinda eger bir hirsizlik varsa bunun cozumu cok kolay. Ilk tespitte 50000 2. Tespitte 100000 3. De 500000 tl cezayi verirsin bak bakalim yapiliyo mu.yani burda asil amac kacagi onlemek degil oyle olsa inanin cok kolay.ayrica sizle maaslar konusunda hemfikirim. Bu konu istanbulda yapilan bir toplantida da dile getirildi. Hatta soyle. Diyelim 2000 tl maas aliyo. Bunu 160 a bolelim kestigimiz ftr kadar odeyelim ve bunu hep beraber uyumlu olarak yapalim ilceler olarak toplanip beraber hareket edelim dendi. Hatta 4 ilce bu konuda avukat tutup protokol asamasinda. Yapmayana kendi aralarinda ceza verilecek senet yapilip bankada tutulacak tahsilati avukat yapacakmis. Sadece damar okumanin gelmesi bekleniyor. Siz bu konuda cok haklisiniz cunku kimse goz gore gore batmaz bu is herkese dokunacak kurumlar biseyler kaybedecekse calisanlar da kaybedecek care yok. Yoksa hicbir kurum kalmaz.rabbena hep bana olmaz.calismazlarsa gule gule kimse zarar ederken maas odeyemez cunku.ayrica biz calisanlar da biseyler yapsin varliklarini gostersin gerekli yerlere durumu bildiren dilekceler yazsin derken iskembeden sallamiyorduk. Sonradan cikip boyle olmaz calismayiz deseler de bos. Kurum sahipleri de calismazsan calisma zarar edecegime sana da gule gule der hakkidir.Bilginize....

ZAM ORANLARI 08 Oca 2015 19:30 #36

• Amir
  • Amir Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Teşekkür Sayısı: 6
  • Başarı: 0
Adana da hangı kurumlarmış bunlar bòyle saçma şey olurmu Atila . Diyelim ki var devletin görevi değil mi teftiş etmek ve haksız kazancı engellemek. Bir Milli Eğitim toplantısında müdur bey sizleri tenzi ediyorum ama çok uygunsuz çalışan, şöyle yspan böyle yapan kurumlar var dedi. Ben de söz alarak "ben de sizi tenzi ediyorum ama bir çok rüşvetçi şerefsiz devlet memuru, müdürü var dedim." Bu şaka değil bu toplantıda belki de Atila da vardı.
Lütfen bir kurum hakkında olumsuz bilgiye sahipseniz ve ben duyarlı bir vatandaşım diyorsanız suç duyurusunda bulunun. Aksi takturde susun. Bir duyumla il baskınları yapan ve saçma sapan geri ödemeler çikartan bizler mahkeme kapılarında hak ettiğimiz ve el konulan alacaklarımızi almak için uğraştıran olayları hatırlayın. Lütfen net bilgiye sahip değilseniz söylenceleri paylaşıp infial yaratmayın.

ZAM ORANLARI 08 Oca 2015 20:20 #37

• selamishu
  • selamishu Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 113
  • Teşekkür Sayısı: 94
  • Başarı: 1
atilla bey saygizligin anlami yok ismim linkkim zaten gerekzizligin hic anlami yok bede 15 yillik sosyal hizmet uzmaniyim adamligi senden ogrenecek drgilim senin sayin dememenle sayginligimin yitecegini dusenecen yanyanilirsin evet tarsustaki selami

ZAM ORANLARI 08 Oca 2015 21:49 #38

• selamishu
  • selamishu Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 113
  • Teşekkür Sayısı: 94
  • Başarı: 1
bir insan kendi kalbinde ne taşırsa dünyayıda o şekilde görür .goethe

ZAM ORANLARI 09 Oca 2015 17:46 #39

• umudum ol
  • Yeni Uye
selami Bey şimdi sen mi bana hakaret ediyorsun (Yemek yediği tasa Pisleyen)lafınla yoksa ben mi sana bu lafın üzerine sayın demiyerek hakaret ediyorum.o Kalbine bir sor.Eğer hakaret eden ben sem ''el öpmekle ağız kirlenmez'' o zaman özrümü dilerim.

ZAM ORANLARI 09 Oca 2015 17:58 #40

• umudum ol
  • Yeni Uye
Sayın cheff:İlginize ve üslubunuza teşekkür ederim.Aklın yolu bir Adana ,İstanbul,Kars fark etmiyor birdoğruyu bulup hepimiz uygulayacağız.Ama emin olun hala insanlar tatil günleride,zam oranlarında.Bakın kurumlar birleşse yeni yönetmelik devreye girecek,birleşmese sistem kurumları zorlayacak.adana yazın öğrenci bulamayacağız,doğu illerinde kış şartlarında kurumlar mağdur olacak.Sanal ortamda konuşmak kolay ama ogün geldiğinde yine herkes yalnız kalacak.Selamlar iyi akşamlar.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.216 saniye
Sistem Kunena Forum