Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: KAR TATİLİ...

KAR TATİLİ... 06 Oca 2015 17:10 #1

• kurs2
  • kurs2 Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 428
  • Teşekkür Sayısı: 256
  • Başarı: 4
:woohoo:
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

KAR TATİLİ... 06 Oca 2015 17:18 #2

• barisltd
  • barisltd Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Cats bite!
  • Gönderiler: 2509
  • Teşekkür Sayısı: 2514
  • Başarı: 10
Yine ne dediği belirsiz bir açıklama...

Ankarada TEMEL EĞİTİM ve ORTA ÖĞRETİM OKULLARI ve KURUMLARI tatil edilmiş...

Eee, biz hangisiyiz?
It is better to be hated for what you are than to be loved for what you are not.

KAR TATİLİ... 06 Oca 2015 20:35 #3

• ÖmerFC
  • ÖmerFC Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 157
  • Teşekkür Sayısı: 40
  • Başarı: 2
Bu haftayı komple tatil yapacaklar heralde. Program da yer yok. Yarın ki seanslar gitti. Istanbul için boş yere tatil ettiler. Yarın da boş yere olacak. Zarar etmekten başka bişey değil.

KAR TATİLİ... 07 Oca 2015 06:42 #4

• kurs2
  • Platin Uye
Öğrenciyi evinden alan kurum evine bırakan kurum, kurum gerekirse kızaklarla yapar bunu.Hafta sonunda 1 metre kar olunca neden tatil yapmıyorlar özel eğitimi?Böyle saçmalık olamaz Bir şekilde bunu makam a izah etmek lazım...Ayrıca çogu yerde kar 5 cm bile değil.Demekki uyumamızı istiyorlar.

KAR TATİLİ... 07 Oca 2015 09:08 #5

• ares94
  • ares94 Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 282
  • Teşekkür Sayısı: 192
  • Başarı: 1
valla biz çalışıyoruz bizi kapsadığana dair yorumdan başka bir ibare yok...

KAR TATİLİ... 07 Oca 2015 09:25 #6

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3651
  • Teşekkür Sayısı: 2865
  • Başarı: 54
Dün Karabük te valilik tatil yapmadığından dolayı bir servis aracı kaza yapmış. Ve bir öğrenci vefat etmiş.Mekanı cennet olsun.

Valilik kararına rağmen kurumlarınızı açık tutamazsınız. gerçi sizler herşeyi daha iyi bilirsiniz.Kimi yerlere telefon açıp birşeyler soruyorsunuz. Sizlere birşeyler söyleniyor. İşinize geleni uyguluyorsunuz.

Benimde dayımın halasının kızının yeğeninin torunun komşusunun baldızının kardeşi yetkili bir yerde bundan sonra ona soracağım.

Valilik Makamı nı dikkate almıyorlar da ilçe veya ilde ki memurun söylediğini dikkate alıyorlar.

Bunu kimi organizasyonların kimi yetkilileri de yapıyor ya!!!!!!!!!!!

Valilikler ÖEM de tatil diye açıklama yapsa,açık olacaklar hala olacak. Hatta belki diyecekler ki bizim kurumun adı geçmiyor...
Son Düzenleme: 07 Oca 2015 09:44 yazan tartanc.

KAR TATİLİ... 07 Oca 2015 09:51 #7

• kurs2
  • Platin Uye
Geçtiğimiz yıllarda kar tatili olmasına rağmen ders veren bir kurumun ilçe tarafından girişleri reddedilmişti..ona göreee

KAR TATİLİ... 07 Oca 2015 10:28 #8

• istanbul
  • istanbul Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 15
  • Teşekkür Sayısı: 1
  • Başarı: 0
İstanbul'da salı günü tatil ettiklerinde valiliğin resmi hesabına özel eğitim kurumlarını da kapsıyor mu diye sorulduğunda, evet yaygın eğitim kurumları da dahil diye cevap verdi. tıklayarak okuyabilirsiniz: Invalid consumer key/secret in configuration

bugün tatili ile ilgili sorulduğunda ise cevap vermedi. evet biz de ilçeyi aradığımızda 'bizce idari tatildir, derslerinizi yapabilirsiniz' diyor. derneği aradığımda 'size yazı gelmeden ne tatil yapabilirsiniz ne ders yazabilirsiniz' dedi bir tanesi. fakat sorun bize herhangi bir yazının gelmemesi zaten.

balıkesir ve karabükte valilik tatil ilan ederken 'tüm örgün ve yaygın eğitim kurumlarında' şeklinde ifade ettiler. istanbul ve ankara için ilanda yaygın eğitim geçmediği için bu durum tartışılıyor.

burada karar verici kurumlar arasında en azından açıklama düzeyinde bir düzensizlik olduğu da kesin. neyin ne olduğunu onlar da bilmiyor. kafaların karışması normal ama yetkili birilerinin de kar tatili/idari tatil nedir, rehabilitasyon merkezlerini kapsar mı, böyle bir durumda derslerin telafisi için nasıl bir yöntem izlenir, bunu net bir şekilde ifade etmesi gerekiyor gibi gözüküyor.
Son Düzenleme: 07 Oca 2015 10:45 yazan istanbul.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.308 saniye
Sistem Kunena Forum