Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: Sayın site yöneticileri

Sayın site yöneticileri 09 Oca 2015 03:41 #1

• ciga78
  • ciga78 Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 113
  • Teşekkür Sayısı: 188
  • Başarı: 5
Uzun yıllardır bu forumdayım ve net olarak şunu söyleyebilirim ki burada dönen gereksiz tartışmaların çoğu sitede olaya vakıf admin olmamasından ileri geliyor...Tamam herkes düşüncelerini dilediğince söylesin ama uygun başlık altına yazsın be kardeşim...Adam zam oranından bahsediyor altına damar tanıma gelsin bizim oralarda çalıp çırpıyorlar yazmış vatandaşın biri...Tutup kimlik okumayı tartışıyorsun altına sınıf öğretmenlerine sertifika verilmesin yazıyor diğer başka birisi...Sonra çık çıkabilirsen işin içinden...Forumun selameti için konu dışı yazanların mesajlarının anında silinmesi ve bunu üç defa yaptıkları takdirde üyeliklerinin silinmesini öneriyorum...Yeni üyelerin mesaj yazabilmeleri için de üyelik tarihinden itibaren en az 15 gün geçmesi sisteme eklenilsin...Bakın ondan sonra gereksiz tartışma diye bir şey kalıyor mu? Saygılar
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: umituysal

Sayın site yöneticileri 09 Oca 2015 10:06 #2

• ptmehmet
  • ptmehmet Kullanıcısının Avatarı
  • Administrator
  • Gönderiler: 263
  • Teşekkür Sayısı: 261
  • Başarı: 6
sayın ciga mail adresim Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

sizde takdir edersiniz ki 24 saat sitenin başında duramıyoruz malum bizde kurum sahibiyiz.Aynı zamanda fizyoterapistim.Günün yogunlugu için de kaçırdığımız şeyler olabiliyor.

Aşırı sansürde olsun istemiyoruz.

Lüzum gördüğünüz sıkıntılı yazıların linkini mail atarsanız bizde inceler gereğini yaparız.

İlginiz için teşekkürler.
COŞKU ÖZEL EĞİTİM KURUMLARI

Mehmet TAN
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc

Sayın site yöneticileri 11 Oca 2015 14:31 #3

• seyitkar
  • seyitkar Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 4
  • Teşekkür Sayısı: 2
  • Başarı: 0
bunun en kolay yolu lutfen nasıl kurumsal uyelik yapıyorsanız kimlik numaralarıyla yapın inanın herkez burda merak etmeyin site eskisinden daha guzel olur cözüm odaklı olur bir konu acılıyor biri giriyor konu konusulmadan baska yerlere gidiyor ondan sonra sallayan sallayana boylece yuregi olan yazar yazmak istemeyen yazmaz ve inanın hersey daha guzel olur şimdiden tşk ederim

Sayın site yöneticileri 14 Oca 2015 09:36 #4

• metin_25
  • metin_25 Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 4
  • Başarı: 0
ben sitenizden çıkamayın silmeyin üyeliğimi karbul edin üyelikden çıkarmayın ve msn adresime şifremi üye adımı gönderin ben barzen unutuyorum haberiniz olsun Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. tşkürler haca nasip olasınız amin
Sayfa oluşturma zamanı: 0.322 saniye
Sistem Kunena Forum