Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: temiz bir sayfaya ne dersiniz?

temiz bir sayfaya ne dersiniz? 15 Oca 2015 13:59 #1

• ares94
  • ares94 Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 282
  • Teşekkür Sayısı: 192
  • Başarı: 1
bir çok arkadaşın eli gidiyor yazmak istiyor ama geçmişte yaşanan olumsuz tablolar akıllarına gelip motivasyon kaybına uğruyorlar...evet haklılar belkide yakın zamanda çok küçük organizasyonlarla çok büyük kitleyi harekete geçirdniz, evet sizin altınızı oymak istediler, evet arkanızdan iş çevrildi.....samimiyetle ve sil baştan yeniden bir enerji yaratılabilir bunu hissediyorum bu sefer farklı olacak bu sefer destek çığ gibi büyüyecek buna inanıyorum herkes bir kıvılcım bekliyor, hadi tartanç, sizgin, kurs, hadi arkadaşlar ekmeğimimize geleceğimize sahip çıkalım, onurumuza ailemize sahip çıkalım, ne kaybederiz ki, en fazla hep beraber bir yemek yemiş oluruz, lütfen öyle oldu söyle oldu geçmişte gibi yaklaşımlara girmeyin samimi olan ve inanan arkadaşlar yazsın sadece....temiz bir sayfa açalım....
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc

temiz bir sayfaya ne dersiniz? 15 Oca 2015 14:38 #2

• hancan
  • hancan Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 165
  • Teşekkür Sayısı: 102
  • Başarı: 2
Bu temiz sayfanın içinde ne olacak bilmiyorum ama bu sayfayı doldurmak için geçen zaman aleyhimize arkadaşlar. Sizlere bir soru sormak istiyorum. Ben her iki derneğin de toplantılarına katıldım. Bizim danıştay da görülmekte olan davamıza bizzat bakan avukatlardan hiç birini göremedim. Her iki dernekte konudan uzak avukatlarla katıldı toplantılars. SİZ GÖRDÜNÜZMÜ??? Esas avukatları.

Asıl sorun yeterli birikime sahip avukat olmamalarından kaynaklı bence. Mevcut avukatların ilgisizliği ve beceriksizliği bizi mahvediyor.

temiz bir sayfaya ne dersiniz? 15 Oca 2015 14:39 #3

• tatvanpozitif
  • tatvanpozitif Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 382
  • Teşekkür Sayısı: 136
  • Başarı: 9
temiz sayfa derken ?

nasıl açalım 5-10 kurum ile mi ?

temiz bir sayfaya ne dersiniz? 15 Oca 2015 14:45 #4

• kasımpaşa
  • kasımpaşa Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 23
  • Teşekkür Sayısı: 13
  • Başarı: 0
tatvanpozitif yazan:
temiz sayfa derken ?

nasıl açalım 5-10 kurum ile mi ?
sayın tatvan,Acil eylem platformu da 5 kişi ile başlamış 100 lere ulaşmıştı,şuan ki ortam bence örgütlenmek için daha uygun ama yine kimsede ses yok. herkez sanırım çarşıda kimi telekomda kimi başkent firması ile görüşmede,kimi jenarotör peşinde,kimi yeni servis aracı alacak v.s vatandaş yoğunnn.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc

temiz bir sayfaya ne dersiniz? 15 Oca 2015 15:05 #5

• Kalemdar
  • Kalemdar Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 231
  • Teşekkür Sayısı: 92
  • Başarı: -6
Eğer o zaman sadece pilot iller tarafından gereken destek verilseydi şimdi böyle olmaz idi maalesef 17 pilot yalnızca 1-2 tanesinden (o da çok az) destek alınabildi...
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: kurs2

temiz bir sayfaya ne dersiniz? 15 Oca 2015 15:11 #6

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3651
  • Teşekkür Sayısı: 2865
  • Başarı: 54
sayın ares94;

Lütfen yanlış anlama, bizlerde sektör adına bir şey yapalım istedik. Bir beklentimiz de yoktu.Nelerle karşılaştık?

Bugünleri görerek bir şeyler yapalım istedik. Üstelik BU GÜNLER SEKTÖRÜN İYİ GÜNLERİ.

Taban bir şeyler yapmalı. İstemeli. 10-15 kişi ile bu işi çözemeyiz. Daha kimse tehlikenin farkında değil.

Herkes ayağa kalkmalı. Kimseyi beklemeden.

temiz bir sayfaya ne dersiniz? 15 Oca 2015 15:14 #7

• kurs2
  • kurs2 Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 428
  • Teşekkür Sayısı: 256
  • Başarı: 4
Sayın Kalemdar,Bu sektördeki insanlarda hırs olduğu sürece hiç bişey olmaz
Hırs=Bana dokunmayan yılan bin yaşasın,nasıl olsa birileri batacak öğretmenler çocuklar bize kalacak.
icralık mala dönecek sanıyorlar kurumları:))
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Kalemdar, tartanc

temiz bir sayfaya ne dersiniz? 15 Oca 2015 15:22 #8

• selamishu
  • selamishu Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 113
  • Teşekkür Sayısı: 94
  • Başarı: 1
BAŞINA GELECEKLERİ ÖNCEDEN BİLENLER EN ÇOK ACIYI ÇEKENLERMİŞ SAYĞI DEĞER ARKADAŞLAR BİZ BU SEKTÖRÜN YOK OLUŞ TOPLANTISINI 2005 DE KÜTAHYA TOPLANTISINDA YAPMIŞTIK BU GÜN BİR ATIMLIK BARUTUMUZ KALDI YA KAFAMIZA SIKACAZ YADA 240 BİN ENGELLİ AİLESİNİ HAREKETE GEÇİRİP TAMDA SEÇİM DÖNEMİNDE ANKARA YA YIĞACAZ BAŞKADA ÇÖZÜM YOK.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: ptmehmet, Kalemdar, tartanc ve bu kullanıcının diğerlerinden 2 teşekkürü var
Sayfa oluşturma zamanı: 0.263 saniye
Sistem Kunena Forum