Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.
  • Sayfa:
  • 1
  • 2

BAŞLIK: Teşekkür

Teşekkür 26 Şub 2015 18:12 #1

• AliGalipDursen
  • AliGalipDursen Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 343
  • Teşekkür Sayısı: 655
  • Başarı: 16
Arkadaşlar,

Sertifika kursları, özel eğitim sorunlarının ulusal basında görünür kılınması, ÖE Yüksek Lisanslılara öğretmenlik hakkı, bireysel ve grup odalarının ortaklaşa kullanımı, ve benzeri konularda gerçekleşen iyileştirmelere başta ÖZERK-DER yöneticileri Sn. Faruk SEVİNDİ ve Sn. İsmail ÖRS, Genel Müdürümüz Sn. Ömer Faruk YELKENCİ ve Grup Başkanımız Sn. Ali KARAGÖZ olmak üzere emek veren, katkı ve destek sunan herkese huzurlarınızda teşekkür ediyorum.

Nasıl yanlışı, olumsuzluğu eleştiriyorsak, doğru ve olumlu adımları takdir etmeyi de bilmeliyiz.

Tüm alan paydaşlarına hayırlı olması dileğiyle,
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: ahmetali, gulumse, tartanc ve bu kullanıcının diğerlerinden 13 teşekkürü var

Teşekkür 26 Şub 2015 18:28 #2

• songulmavi
  • songulmavi Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 94
  • Teşekkür Sayısı: 29
  • Başarı: 0
Neyseki güzel bir gelişme oldu gurup odaları ve tüm sınıflar serbest bırakıldı.

Teşekkür 26 Şub 2015 18:42 #3

• spirit_em
  • spirit_em Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 101
  • Teşekkür Sayısı: 48
Engellerle dolu bu yolda engelleri kaldırmaya çalışan, kaldırılmasına vesile olan, bu hususta emeği geçen herkese teşekkürler.
Özel Özay Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: songulmavi, Nurgüll

Teşekkür 26 Şub 2015 20:10 #4

• mineyilmaz
  • mineyilmaz Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 197
  • Teşekkür Sayısı: 61
  • Başarı: 2
Bu guzel adımlardan sonra uye olmak farz oldu.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: gulumse, songulmavi, ismail örs

Teşekkür 27 Şub 2015 00:04 #5

• barisltd
  • barisltd Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Cats bite!
  • Gönderiler: 2509
  • Teşekkür Sayısı: 2514
  • Başarı: 10
Her ne kadar sistemde adam akıllı bir yenileştirme ve sorunların kökten çözümüne yönelik adım atılmamış da olsa, bahsi geçen sorunların çözümünde harcadıkları emek için ben de Özerkder yönetimine, Başkanımız Faruk beye, İsmail Örs'e ve MEB'in ilgili bürokratlarına teşekkür ederim.

İnşallah bu değişiklikler kozmetik seviyede kalmaz ve daha iyi sonuçlara vesile olur.
It is better to be hated for what you are than to be loved for what you are not.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: songulmavi, ozeltercih, ismail örs

Teşekkür 27 Şub 2015 00:26 #6

• telkin
  • telkin Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 69
  • Teşekkür Sayısı: 38
  • Başarı: 3
"Sayısallaştırılmış Kimlik Bilgisi Doğrulama Sistemi" ne öğrencileri kuruma hiç devam etmediği için karşı çıkan kurumlar olmasa;

daha çok olumlu değişikliklerin olacağını düşünüyorum.

Eğitim iş planı konusunda da olumlu bir gelişme olması yönünde büyük bir beklenti var olduğunu görüyorum. Ancak daha öncede bir başlıkta yazmıştım. Eğitim planlamasında yapılacak serbestlik öğrencilerin kurumlara düzenli bir şekilde gelebilmesi açısından başka sıkıntılara yol açacaktır. Bu konuda belki bir esneklik olabilir ama 96 seans eğitim yıl içine serbest bırakılmasını beklemek gereksiz olur.

Gerek kurumlar açısından, gerek personel açısından ve en önemlisi öğrenciler açısından çok daha güzel olumlu gelişmelerin olması dileğiyle...
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: ismail örs

Teşekkür 27 Şub 2015 01:09 #7

• yalovamelekler
  • yalovamelekler Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 8
  • Teşekkür Sayısı: 4
Başından beri desteklemeye devam ettiğimiz,Sayısallaştırılmış Kimlik Bilgisi Doğrulama Sistemi'nin her zaman savunucusu ve uygulayıcısı olmaktan gurur duyuyoruz .Türkiye'de ki ilk kullanan illerden biri olarak,birçok faydasını gördük ve bakanlığada sistemin devamı konusunda sürekli olumlu raporlar verdik.Bakanlık yetkilileri de inanın bizim önerilerimizi her zaman dikkate aldılar.Bu son gelişmelerde bunlardan sadece bir kısmı.Daha güzel gelişmeleri görmemiz çok yakındır....
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: etikgrup

Teşekkür 27 Şub 2015 01:22 #8

• telkin
  • telkin Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 69
  • Teşekkür Sayısı: 38
  • Başarı: 3
yalovamelekler yazan:
.Türkiye'de ki ilk kullanan illerden biri olarak,birçok faydasını gördük ve bakanlığada sistemin devamı konusunda sürekli olumlu raporlar verdik.

Sayın yalovamelekler,

Çok merak ettiğimden soruyorum birçok faydası derken bu faydaları yazar mısınız?

Çünkü bu sistem sadece gelen yada gelmeyen öğrenciyi belirlemek ve işin mali denetimini yapmak için planlandı... :)
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc, barisltd, cekirge ve bu kullanıcının diğerlerinden 1 teşekkürü var
  • Sayfa:
  • 1
  • 2
Sayfa oluşturma zamanı: 0.252 saniye
Sistem Kunena Forum