Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: hiç birsey eskisi gibi olmaz..

hiç birsey eskisi gibi olmaz.. 12 Mar 2015 09:46 #1

• ares94
  • ares94 Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 282
  • Teşekkür Sayısı: 192
  • Başarı: 1
herkesin bildiği gibi şuanda yeni yönetmelik çalışmaları var, hatta çalışmanın bittiği yönünde duyumlar alıyoruz, yayınlanması an meselesi,yönetmelik maddelerine dair duyumlarımız oluyor her geçen gün.bilimsel olan akla mantığa uygun maddeler beklemeyin,ne var mesela bu yönetmelikte, gruplarda uygulanan yaş aralığı 3 yaşa indiriliyor, bu durumda zaten verlemeyen gruplar verilmesi imkansız hale gelecek, hangi akademisyen hangi bilimsel verilerle düzenledi buda ayrı bir merak konusu, başka ne var yönetmelikte aynı haftaya 4 saat eğitimi mümkün kılan ama 2 ser saatlik eğitim arasında en az 3 gün şartı olacakmış...bu madde üzerine 5 ayrı prof. ile görüştüm, arada 3 gün olmasının mantığını eğitsel açıdan değerlendirin dediğimde bu maddenin bilimsellikten uzak olduğu bilgisini aldım, bu ve buna banzer maddeler devam edip gidiyor, bunu neden hiç bir sey eskisi gibi olmayacak başlığıyla yazdım, bugünden itibaren damar okuma gelir veya gelmez , yada iptal olur bunu bilemem , ama bu süreç her geçen gün sektörün kurumsallaşması bakımından , birlik olması bakımından geri dönülmez bir ivme kazanmıştır, kazanmaya devam edecektir....istanbulda kurulması yönünde büyük bir iradeye ulaşan dernek çalışmaları bunun bir örneği olarak tamda karşımızda duruyor,sürecin bir başka yönü ise eğitici, olması ve sıçrama etkisi yaratmasıdır,kendi kabuğuna çekilmiş onlarca kurucu arkadaşın elini taşın altına koymak için her türlü fedakarlığa hazır olduğunu gördük...bir başka kazınımda basın ve lobi faaliyetleri yönetmeyi ve geliştirmeyi öğrenmeye başlamamız oldu....belki buna çıkar ortaklığı diyebilirsiniz, belkide denize düşen kurumlar yılana sarıldı, nasıl nitelenirse nitelensin YARINA DAHA UMUTLU VE GÜÇLÜ BAKACAĞIMIZ KANISINDAYIM...
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: ZULEYHAsongul
Sayfa oluşturma zamanı: 0.300 saniye
Sistem Kunena Forum