Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: DAMAR OKUMA (MA)

DAMAR OKUMA (MA) 13 Mar 2015 19:28 #33

• garip
  • garip Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 951
  • Teşekkür Sayısı: 383
  • Başarı: -55
nedir bu gizem? ne gerek var bu triplere? danıştay durdurmuş, damar okuma şimdllik iptal. ama şimdilik. meb misillemeye hazırlanıyor. yağmurdan kaçarken doluya tutulma durumları. cihaz alanlara hayırlı olsun, almayanlar şanslı. denetleme elektronikten tekrar manuele dönecek. yönetmelik, genelge, baskınlar, yaptırımlar. herkes herşeye hazırlıklı olsun. büyüklerimiz ne demiş: adın çıkacağına, canın çıksın.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

DAMAR OKUMA (MA) 13 Mar 2015 19:40 #34

• sefkat
  • sefkat Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 165
  • Teşekkür Sayısı: 38
  • Başarı: -1
Hocam resmi yazı olmayınca böyle belirsiz oluyor o yüzden temkinli davranmaya fayda var diyorum yinede.

DAMAR OKUMA (MA) 13 Mar 2015 21:22 #35

• Fzt_syln
  • Fzt_syln Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 12
  • Teşekkür Sayısı: 1
  • Başarı: 0
Sivastan yazıyorum Arkadaşlar damar okuma malum sivas ta 1 nisan da başlayacak denildi .. şimdi durdurulması söz konusu .. Bugün danistay 8.daireyi aradım o kadar dosya var ki hangisi nereden bilelim dediler .. resmen telefonları kilitlenmiş danistay 8 dairenin .. en az 700 800 kişi aramış ben aramadan önce .. damar okuma öyle bir döneme geldiki bizim için bir de bina değişikliği yapmak zorunda kaldık .. gerekli evrakları Mart in 2 sinde teslim ettik hala müfettiş gelecek .. VPN i kuralım diyoruz ama hangi kuruma eskiye mi yeniye mi ? Kafamız karıştı .. 240 tane öğrenci belkide bu gidişle ortada kalacak eğitime devam edemeyeceğiz.. bir an önce her şey sonuçlansada bizde yolumuza baksak. . Pazartesi müfettiş gelmez ise valiliğe bimer e şikayet edeceğim bu çocuklar özel çocuklar ise hiç bir konuda mağdur edilemez..

DAMAR OKUMA (MA) 13 Mar 2015 21:45 #36

• Egelim17
  • Egelim17 Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 375
  • Teşekkür Sayısı: 197
  • Başarı: 5
Hocam; anlayamadım sanırım.Damar okutma ile binanın ne alakası var? Mart 2 sinde teslim ettiyseniz milli eğitime danışın dosya ne zaman müfettişlere gitmiş.Afaki bir durum yoksa 15 iş günü hakkı var müfettişin dosya hazırlamak için.

Yeni bir bina tuttuysanız,tabiikide yeni binaya kurdurun vpn hattınızı.Çok zamansız bir zamanda değişikliğe gitmişsiniz.Eski bina sahibiyle kanlı bıçaklı olmadıysanız yenisi açılana kadar çocukları mağdur etmeyin bence.Fatura kesmesenizde alacaksınız çocukları.Eğitim vermelisiniz bence...Ne demişler ''Ticarette kar ve zarar kardeştir''

DAMAR OKUMA (MA) 13 Mar 2015 21:54 #37

• türkiyem
  • türkiyem Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 813
  • Teşekkür Sayısı: 239
Arkadaşlar birşeyler döndüğü kesin ama sabredip göreceğiz inşallah herşey daha iyi olur kimse hiç birşey yapmadan beklesin umarım en yakın zamanda iyi bir haber gelir .. Hükümet de seçim öncesi en azından biZden yana ters köşe olmaz :)) bir yıl ertelenmeli daha düzenli ve uygulanabilir telafisi olan bir şekilde gelmeli

DAMAR OKUMA (MA) 13 Mar 2015 22:43 #38

• kurum
  • kurum Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 18
  • Teşekkür Sayısı: 2
Damar okuma durduruldu herhalde haberiniz vardir
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: gulumse

DAMAR OKUMA (MA) 13 Mar 2015 22:53 #39

• egemenege
  • egemenege Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 482
  • Teşekkür Sayısı: 380
  • Başarı: 4
Eeee, hattı çektik, router ı getirdiler, güç aletini aldık, cihazın parasını ödedik :)

Şaka gibi :)

Neyse yanlıştan dönülsün, doğru bir denetim mekanizması kurulsun da...

Ki dilerim, söylentiler doğrudur.

DAMAR OKUMA (MA) 13 Mar 2015 23:00 #40

• Egelim17
  • Egelim17 Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 375
  • Teşekkür Sayısı: 197
  • Başarı: 5
Aramıza hoşgeldiniz o zaman :)

Yanii suyun akışına bıraktık kendimizi,dalgalar nereye sürüklerse bakalım.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.230 saniye
Sistem Kunena Forum