Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: CUMA GÜNÜNÜ BEKLEYELİM!

CUMA GÜNÜNÜ BEKLEYELİM! 24 Mar 2015 21:49 #1

• anestezi
  • anestezi Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • DENEYİMLİ ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON
  • Gönderiler: 198
  • Teşekkür Sayısı: 81
  • Başarı: 1
Bu zamana kadar sabır ile bekledik arkadaşlar naçizane düşüncem Cuma gününe kadar biraz daha sabretmemiz...Zaten cihaz için yarında başvuru yapılsa aynı cuma günüde aynı çünkü cihazlar ital yurt dışından geldiğinden siparişini bile belirli sayıyı tamamlayıp veriyor sayın Başkent Güvenlik yönetimi.yani haftalık çalışıyorlar (Bu düşüncem cihaza başvuru yapmayanlar için) Başvuru yapan arkadaşlarda cihazlarını kendileri istedikleri gün değil Sayın başkent güvenliğin istediği gün (Kurulum Ekipleri Varmışya) kurdurmak zorunda bırakılıyor. Yani sonuç olarak her şekilde sıkıntıYI bizlere çektirecekler.Daha düne kadar sistemin kurulumu için yetersiz kaldıklarını ve MEB in bu konuda her an erteleme çıkarabilecek bir süreçte oldugunu düşünen Başkent Güvenlik bugün farklı politika izliyor nedense. Bu işin ihalesini sen aldıysan kaç kurum var ve nekadar cihaza ihtiyaç var bunu kendiniz önceden teminini yapmanız gerekirdi sayın Başkent güvenlik yönetimi İhtiyaca Kısa zamanda cevap veremeyecektiyseniz almayacaktınız sorumluluk.Şimdi müşteri benim benim isyediğim gün bu işi yapmalısınki Ticari Hukukun büyüsün.Özel iş Emek ister Bizde özeliz biz kurumlar emeklerimizle buralardayız.SSaygılar
ÖZEL DENEYİMLİ ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

CUMA GÜNÜNÜ BEKLEYELİM! 26 Mar 2015 23:33 #2

• mineyilmaz
  • mineyilmaz Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 197
  • Teşekkür Sayısı: 61
  • Başarı: 2
49 il arasındayız ve sabırla bekliyoruz Cuma mesajını. ...
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: anestezi

CUMA GÜNÜNÜ BEKLEYELİM! 27 Mar 2015 01:18 #3

• ciga78
  • ciga78 Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 113
  • Teşekkür Sayısı: 188
  • Başarı: 5
Hayranim gercekten rahatliginiza...Bize kar tatili icin telafi programi hazirlayin yollayin dediler...Kar tatili icin de valiligin karari vardi örgün ve yaygin egitim kurumlari diye... ne olur ne olmaz diyerek il milli egitimi aradik onlar da tatilsiniz sisteme giris yapsaniz bile gecerliligi olmaz dediler...Bir ay sonra sube mudurumuz arayip odenekleri geri gonderdik bizim ilde rehabilitasyonlar tatil degilmis dedi...Suan bunun mucadelesi icerisindeyiz milli egitimimize bakanliga yzi yazdiriyoruz tatildik diye...Cok ciddi bilgi almissinizdir birinci agizdan bunu anlarim ama bu sekilde size acirlar saniyorsaniz aldaniyorsunuz...Adamlar gec verdi cihazi diye bir savunma komik olur demezler mi adama kac ay oncesinden belliydi neden bu zamana kadar beklediniz...Neyse Allah kolaylik versin sizlere ;)

CUMA GÜNÜNÜ BEKLEYELİM! 27 Mar 2015 03:51 #4

• cemkilinc
  • cemkilinc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 1051
  • Teşekkür Sayısı: 343
  • Başarı: -1
Hocam bizde Valiliğin duyurusuna göre tatil olmadığımız için ders yapmıstik. Hatta yazı yazdık tatilmiyiz değilmiyiz dıye. Yazıyla tatil olmadığımızı , şifaen ise tatil olduğumuzu ders yapmamamızı soylediler:) ay sonu onay vakti geldiğinde neden calistiniz o gün demezler mi? Hoca durur mu? Yapıştırmış cevabı. Yazdıkları sayının tarih sayı numarasını söyledik paşa paşa onayı yaptilar. Malesef taşra, kafa yapısı olarak daha bakanlığın yanından bile geçemiyor. ilçelerde ve ya illerde memur arkadaşların tek derdi memur kafasiyla kendilerini garanti altına almaya çalışmak. Hal böyle olunca yukaridaki gibi ve ya sizin başınıza gelenler gibi abuk olaylar yasanabiliyor.

CUMA GÜNÜNÜ BEKLEYELİM! 27 Mar 2015 09:33 #5

• anestezi
  • anestezi Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • DENEYİMLİ ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON
  • Gönderiler: 198
  • Teşekkür Sayısı: 81
  • Başarı: 1
Öncelikle Herkesin Cuması Mübarek ve Hayırlı Olsun. Bugün iyi veya kötü bir açıklamanın gelmesini şahsın ve kendi görüşüm olarak beklemekteyim. Çünkü bugünden sonrasını sabır değil yerini işkence alacak diye nitelendire bilirim. İnşallah tüm kurumlar olarak bugün hayırlı ve güzel haberler alırız.
ÖZEL DENEYİMLİ ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON MERKEZİ

CUMA GÜNÜNÜ BEKLEYELİM! 27 Mar 2015 09:44 #6

• buyukdegisim
  • buyukdegisim Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 18
  • Teşekkür Sayısı: 1
  • Başarı: -10
arkadaşlar bunlar bizi oyalamaktan başka hiç birşey yapmıyorlar birşeyler dönüyor anlarız bugün yarın hayırlısı diyelim iki satır yazı yazacaklar 2 haftadır yazamadılar hernedense !!!!!

CUMA GÜNÜNÜ BEKLEYELİM! 27 Mar 2015 09:46 #7

• tatvanpozitif
  • tatvanpozitif Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 382
  • Teşekkür Sayısı: 136
  • Başarı: 9
gerekçeli karar bakanlığa ulaşmış mı acaba
ulaşmamış ise bugün bir açıklama yapılacağını sanmıyorum

CUMA GÜNÜNÜ BEKLEYELİM! 27 Mar 2015 09:47 #8

• garip
  • garip Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 951
  • Teşekkür Sayısı: 383
  • Başarı: -55
Tüm kurumlar satın almayı yapıp taahhütleri imzaladıktan sonra yeni yaptırımlar eylül-ekim ayına hazır hale gelecek. 1. öncelik üstlenici firmanın durumu, öncelikler sıralamasında kurumlar, engelli bireyler daha sonra geliyor.
Son Düzenleme: 27 Mar 2015 09:48 yazan garip.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.241 saniye
Sistem Kunena Forum