Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: MEBBİS EĞİTİM GİRİŞİ SORUNU

MEBBİS EĞİTİM GİRİŞİ SORUNU 09 Nis 2015 09:28 #1

• cansuuu
  • cansuuu Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 2
  • Başarı: 0
Arkadaşlar,

Mebbiste eğitim girişi yaparken "Yaygın Gelişimsel Bozukluklar Destek Eğitim Programı (Bireysel-Grup)-(AÇIK) Eğitim Programının Kontenjanı Belirttiğiniz Saat İçin Dolmuştur. Eğer Program Kontenjanınızda Hata Olduğunu Düşünüyorsanız Bağlı Bulunduğunuz İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Başvurunuz." diye bir ibare aldık. Her gün yaptığımız ders planı böyle bir hata verdi. Ve oda da değiştirsek, modül de değiştirsek kabul etmiyor. Bu durumla karşılaşan oldu mu? Olduysa nasıl bir yöntem izlediniz? Lütfen bilgilendirirseniz çok sevinirim.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

MEBBİS EĞİTİM GİRİŞİ SORUNU 09 Nis 2015 15:35 #2

• METTİN
  • METTİN Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 17
  • Teşekkür Sayısı: 5
çok sık karşılaşıyoruz.

İl Milli Eğitim ile görüştük. problemin ne olduğunu kavratamadık bile.biraz anlayınca biz Mebbise müdahale edemiyoruz diyip ilçeye havale ettiler.

ilçeye anlatmaya çalıştık. onlarda anlamadı. (pardon: anlatamadık). ayrıca biz mebbise müdahale edemiyoruz, bize yazı ile bildirin. bizde İle yazalım. vs vs dediler.

saçımızı başımızı yolduk. kendi haline bıraktık...
Son Düzenleme: 09 Nis 2015 15:35 yazan METTİN.

MEBBİS EĞİTİM GİRİŞİ SORUNU 10 Nis 2015 09:17 #3

• mmk1818
  • mmk1818 Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 61
  • Teşekkür Sayısı: 10
Anladığım kadarıyla yaygın gelişim özel öğrenme ve zihinsel programların birleşmesi neticesinde gerçekte öğrenci bazında sabit kalan kontejyanınız program bazında artmıştı tabi mebbis kontejyan durumlarını güncellemediğinden bu sıkıntıyı yaşıyorsunuz
Sayfa oluşturma zamanı: 0.287 saniye
Sistem Kunena Forum