Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.
  • Sayfa:
  • 1
  • 2

BAŞLIK: Odaların Ortak Kullanımı

Odaların Ortak Kullanımı 14 Nis 2015 14:53 #1

• gulumse
  • gulumse Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 241
  • Teşekkür Sayısı: 146
  • Başarı: 1
görme işitme ve dil konuşma programlarına ait odarın ortak kullanımı

hayırlı olsun

eksiklik tamamlandı

ookgm.meb....odalar.pdf
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc, barisltd, NergisOzelEgitim

Odaların Ortak Kullanımı 14 Nis 2015 17:01 #2

• cemkilinc
  • cemkilinc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 1051
  • Teşekkür Sayısı: 343
  • Başarı: -1
yazıdan anladığım kadarıyla, görmenin grubunda görme bireysel de verilebilecek.
işitme ve dil konuşma bireysel ve grupları ortak kullanılabilecek ve bu iki programın gruplarında bireysel verilebilecek.
yani işitme dersini zihinsel ve ya öğrenme güçlüğü sınıfında veremiyoruz .
Son Düzenleme: 14 Nis 2015 17:02 yazan cemkilinc.

Odaların Ortak Kullanımı 15 Nis 2015 14:47 #3

• sertac
  • sertac Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 35
  • Teşekkür Sayısı: 7
bakanlık kısmen de olsa güzel çalışmalar yapıyor fakat şimdi de kontenjan sınırlaması getirmişler.yani odaların ortak kullanımında hiç bir kolaylık bırakmadılar.program kontenjanı dışına çıkamıyoruz.14 zihinsel bireysel odam var bir saatte en fazla 22 zihinsel öğrenci girişi yapabiliyorum.14 bireysel 8 de grup.özel öğrenme güçlüğü odam yine boş kalıyor kullanamıyorum.kullanmak isteyince kontenjan dolu diye uyarı veriyor

Odaların Ortak Kullanımı 15 Nis 2015 17:47 #4

• barisltd
  • barisltd Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Cats bite!
  • Gönderiler: 2509
  • Teşekkür Sayısı: 2514
  • Başarı: 10
Sanıyorum bununla ilgili bir düzenleme de yapılacaktır. Aksi halde düzenlemenin zaten fiilen bir anlamı olmaz.
It is better to be hated for what you are than to be loved for what you are not.

Odaların Ortak Kullanımı 15 Nis 2015 20:34 #5

• cemkilinc
  • Platin Uye
sertac yazan:
bakanlık kısmen de olsa güzel çalışmalar yapıyor fakat şimdi de kontenjan sınırlaması getirmişler.yani odaların ortak kullanımında hiç bir kolaylık bırakmadılar.program kontenjanı dışına çıkamıyoruz.14 zihinsel bireysel odam var bir saatte en fazla 22 zihinsel öğrenci girişi yapabiliyorum.14 bireysel 8 de grup.özel öğrenme güçlüğü odam yine boş kalıyor kullanamıyorum.kullanmak isteyince kontenjan dolu diye uyarı veriyor

Zihinsel grubunuz boş olduğunda 15. Zihinsel Bireyseli öğrenme güçlüğü odasında kabul etmiyor mu?
gerekmedigi için hiç denemedim de.

Odaların Ortak Kullanımı 15 Nis 2015 21:30 #6

• barisltd
  • barisltd Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Cats bite!
  • Gönderiler: 2509
  • Teşekkür Sayısı: 2514
  • Başarı: 10
cemkilinc yazan:
sertac yazan:

Zihinsel grubunuz boş olduğunda 15. Zihinsel Bireyseli öğrenme güçlüğü odasında kabul etmiyor mu?
gerekmedigi için hiç denemedim de.

Şöyle: Sizin diyelim ki 10 öğrencilik ZEDEP kontenjanınız var. Eğer o saatte 30 odanız boş ve uygun bile olsa 11. çocuğu kabul etmiyor.
It is better to be hated for what you are than to be loved for what you are not.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: cemkilinc

Odaların Ortak Kullanımı 15 Nis 2015 21:57 #7

• cemkilinc
  • Platin Uye
Evet hocam oraya kadar sorun yok. ben kendimi ifade edemedim galiba. Şu an ZEDEPTE 7 bireysel 1 grup sınıfımızla14 kontenjanımız var. Ben bu 14 kontenjanın 9 unu bireysel olarak kullanabiliyor muyum yoksa kontenjan uyarısı verirken senin 7 bireysel KONTENJANIN var daha fazla bireysel veremezsin mi diyor.
Son Düzenleme: 16 Nis 2015 08:58 yazan cemkilinc.

Odaların Ortak Kullanımı 16 Nis 2015 09:46 #8

• sertac
  • sertac Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 35
  • Teşekkür Sayısı: 7
benim 14 zihinsel bireysel odam 1 tanede zihinsel grup odam 1 özel öğrenme bireysel 1 tane de özel öğrenme grubum var.özel öğrenme öğrencim az oldugundan sadece bir grup oluşturabildim odayı haftada sadece 1- ya da 2 saat kullanabiliyorum.aynı saatte 14 zihinsel bireysel odayı ve 1 grup odası kullanabiliyorum.bana lazım olan 2. grup odasını kullanmak.fakat uyarı veriyor oda kontenjanı doldu dıye.anlaşılacağı üzere düzenlemenın pek faydasını göremiyorum..
  • Sayfa:
  • 1
  • 2
Sayfa oluşturma zamanı: 0.238 saniye
Sistem Kunena Forum