Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: PLANLAMA

PLANLAMA 12 Haz 2015 19:15 #1

• mineyilmaz
  • mineyilmaz Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 197
  • Teşekkür Sayısı: 61
  • Başarı: 2
Arkadaşlar öğrencilerin ders planlamasını manuel yapıyoruz.Lila kullanmama rağmen planlamada riske girmemek
icin elde yapmaya devam ediyoruz.Lakin yazılımda yapan var mi merak ediyorum.Bilgilendirirseniz cook memnun
olurum.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

PLANLAMA 13 Haz 2015 07:08 #2

• MZFZ
  • MZFZ Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 345
  • Teşekkür Sayısı: 70
  • Başarı: 3
mineyilmaz yazan:
Arkadaşlar öğrencilerin ders planlamasını manuel yapıyoruz.Lila kullanmama rağmen planlamada riske girmemek
icin elde yapmaya devam ediyoruz.Lakin yazılımda yapan var mi merak ediyorum.Bilgilendirirseniz cook memnun
olurum.

Sayın mineyilmaz kaç seferdir aynı başlıkla aynı soruyu soruyorsunuz.(yanlış hatırlamıyorsam)
niyetiniz LİLA nın reklamını mı yapmak anlamadım. sürekli bir programdan bahsediyorsunuz.

Ayrıca riske girmek istemiyorsanız herhangi bir programı kullanın çünkü bütün programlar sıfır hata ile çalışıyor. yani manuel daha risklidir.
sizin bu manuel girişiniz şuan ki İZMİR deki olaya benzedi. lütfen teknolojiyi takip edin ve teknolojiye güvenin.

PLANLAMA 13 Haz 2015 18:01 #3

• mineyilmaz
  • mineyilmaz Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 197
  • Teşekkür Sayısı: 61
  • Başarı: 2
Sayın MZFS onca derdim arasında kim olduğunu bilmedigim bir yazilimin ne reklamini yapmaya vaktim
var nede ugrasacak.Ilk defa bu sekilde baslik aciyorum cevap vermek zorunda degilsin begenmediysen muhatap olma
emin olmadanda yaftama
Sayfa oluşturma zamanı: 0.435 saniye
Sistem Kunena Forum