Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: servis belgesi

servis belgesi 03 Eyl 2015 15:19 #17

• barisltd
  • barisltd Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Cats bite!
  • Gönderiler: 2509
  • Teşekkür Sayısı: 2514
  • Başarı: 10
mehmetxy42 yazan:
ben başlığa bir cevap alamadım. ne yapmalıyım aydınlatırsanız sevinirim.

Haklı olarak konu araya kaynamasın istiyorsunuz. Yanılmıyorsam bu sorun pek çok kurumun başında var. Özerkder'in bununla ilgili girişimleri olduğunu biliyorum ama ne aşamadadır bilemiyorum. Söylendiğine göre yeni yayınlanan bir yazıya göre uygulama yapılıyormuş. Yazıyı ben de henüz göremedim.
It is better to be hated for what you are than to be loved for what you are not.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

servis belgesi 03 Eyl 2015 15:31 #18

• garip
  • garip Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 951
  • Teşekkür Sayısı: 383
  • Başarı: -55
6-7 yaşındaki hafif mr çocuğa karşılık verdiniz örnek olmadı sn barışltd. ülkemizde bir engelinden geçinenler vardır bir de engelliden geçinenler, bu iki gruba dikkat.

servis belgesi 04 Eyl 2015 01:22 #19

• egemenege
  • egemenege Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 482
  • Teşekkür Sayısı: 380
  • Başarı: 4
Sayın mehmetxy42; çok müsait olamadım, özelden telefonunuzu yazarsanız, sizi arayabilirim...

Sadece bir şey söylemek istiyorum; meselenin çözümü o kadar karmaşık değil, 2 hafta dan fazla beklemezsiniz ve sadece 400-500 tl lik bir iş... Burada mesele gereksiz yere çok abartılıyor.

servis belgesi 04 Eyl 2015 13:43 #20

• SerdarEGER
  • SerdarEGER Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 95
  • Teşekkür Sayısı: 36
  • Başarı: -1
Biz kurum olarak 150 km lik bir alanda ilçemizde tekiz ve 3 adet servisimiz var. servis hizmeti olmadan devamlılığı velilere bırakırsanız yarısından çoğu dersine bırakın zamanında gelmeyi gününü bile karıştıracak hatta unutacaktır. Ücret karşılığı olmadan yapılan servisler çok bakımlı olmayabilir. Mesela o koca koca otobüs firmalarının şehir içi ücretsiz servislerine bakın ne haldeler.Ücretsiz yapılan hizmetler kurumun tasarrufundadır. Beğenmiyorsanız özel aracınızı yada toplu taşımaları kullanabilirsiniz.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.407 saniye
Sistem Kunena Forum