Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: AB 2015 YILI İLERLEME RAPORU

AB 2015 YILI İLERLEME RAPORU 11 Oca 2016 17:59 #1

• serkan05
  • serkan05 Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 169
  • Teşekkür Sayısı: 73
  • Başarı: 0
Bugünükü Hürriyet gazetesinde yazar Ayşegül Domaniç Yelçe Ab tarafından yayımlanan 2015 Türkiye ilerleme Raporunda yer alan Engelliiler ile ilgili bölümünü yayınlamıştır.Engellilerle ilgili ayrımcılığın devam etiği vurgulanmış ve rehabiltasyon hizmetlerinini yıllık seans kısıtlaması ve eğitim hizmet kalitesinin düşüklüğüne vurgu yapılmıştır....Anlayana sivri sinek saz anlamayana davul zurna az..
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc, obay35, türkiyem

AB 2015 YILI İLERLEME RAPORU 11 Oca 2016 22:07 #2

• türkiyem
  • türkiyem Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 813
  • Teşekkür Sayısı: 239
  • Başarı: 0
Hükümetimiz umarım dikkate alır .. Çarkı Nasıl döndürürüz derken eğitimi ikinci plana atmaya mecbur bırakılmaya zorlanan bir sisteme doğru adım adım ilerliyoruz malesef .. Ve her yıl kötüye gidiyoruz malesef..
Son Düzenleme: 11 Oca 2016 22:08 yazan türkiyem.

AB 2015 YILI İLERLEME RAPORU 12 Oca 2016 08:56 #3

• garip
  • garip Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 951
  • Teşekkür Sayısı: 383
  • Başarı: -55
o raporu hazırlayan komisyon bilgi üni. ile bir stk platformudur. yeni başlattığı imza kampanyası başlığı aşağıdadır:
"Engelliler için dayanışma çağrısı!
Engellilerin rehabilitasyon merkezleri ve bakım evlerinde maruz kaldığı şiddet-taciz ve tecavüz olaylarının önlenmesi için alınması gereken tedbirler konusunda bakanlığa yönelik bir imza kampanyası başlattık.
Şu an 1800 civarında imzamız var. Bu sayıyı çok ama çok artırmamız lazım. Lütfen bu kampanyaya imza atalım. İletiyi paylaşıp daha çok sayıda kişiye ulaşalım"

AB 2015 YILI İLERLEME RAPORU 12 Oca 2016 18:56 #4

• Egelim17
  • Egelim17 Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 375
  • Teşekkür Sayısı: 197
  • Başarı: 5
garip yazan:
o raporu hazırlayan komisyon bilgi üni. ile bir stk platformudur. yeni başlattığı imza kampanyası başlığı aşağıdadır:
"Engelliler için dayanışma çağrısı!
Engellilerin rehabilitasyon merkezleri ve bakım evlerinde maruz kaldığı şiddet-taciz ve tecavüz olaylarının önlenmesi için alınması gereken tedbirler konusunda bakanlığa yönelik bir imza kampanyası başlattık.
Şu an 1800 civarında imzamız var. Bu sayıyı çok ama çok artırmamız lazım. Lütfen bu kampanyaya imza atalım. İletiyi paylaşıp daha çok sayıda kişiye ulaşalım"

Onlar bildim bileli böyle yaşarlar.

Kaplumbağalar ölmesin,Sokak köpekleri kısırlaştırılmasın,Tarım zararlılarına kimyasal kullanılmasın.Komşu evimin önüne parketmesin.Belediye çöpleri günde 5 defa alsın v.s v.s :)

ikibin küsür kurum olmuş Türkiyede,Hepsini tabiiki bir tutmuyorum lakin,Rehabilitasyon merkezleri son yıllarda bence eğitimde tavan yapmıştır.

Hele birde okul ziyaretlerinde alt sınıf ve kaynaştırma sınıflarını görünce bu fikrim daha da perçinlendi.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.299 saniye
Sistem Kunena Forum