Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: BKDS ile ilgili;

BKDS ile ilgili; 26 Kas 2016 10:22 #177

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3654
  • Teşekkür Sayısı: 2866
  • Başarı: 54
Temelde bir zafer var mı? Bence yok. Sadece kazanım var. O da süre.

Eskiden BKDS miz vardı. Şimdi BKDS veya kameramız oldu. Teknolojiden anlamam. Ama anlayan bir arkadaş o zaman şöyle olabilir dedi. Beni korkuttu. (yazmıyorum sistemi) İkisi bir arada.

Süre çok önemli. Bu süre içinde bir şeyler yapılmalı.

Çok gizli çalışanlar hariç,dernek mi,federasyon mu,platform mu,yeni dernek mi,oluşum mu bilemem artık.

Bütün sektöre açıklayacağı yol haritası oluşturmalı. Her kurum buna katkı yapabilmeli. Bu yol haritasına uymayanlar da herhangi bir konuda şikayette bulunmamalı.

01.09.2017 den sonra şöyle imiş,böyle imiş filan falan yok. Ne yapacaksak önce yapmak zorunluluğu var.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

BKDS ile ilgili; 26 Kas 2016 10:49 #178

• egemenege
  • egemenege Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 482
  • Teşekkür Sayısı: 380
  • Başarı: 4
Youtube dan buldum; bir "topaç" videosu...

m.youtube....xgWA-RbhoQ

Neyseki; dönmesininde bir sonu var...

BKDS ile ilgili; 26 Kas 2016 11:07 #179

• egemenege
  • Platin Uye
Kanun maddesi açıktır. İki sistemden biri olsun diye; "veya" kelimesi kullanılmıştır... bu işleri bilmeyen; döne döne gezenlerin ne söylediğinin önemi yoktur... eğer bir yazım hatası yoksa, yani ilgili madde doğru yazıldıysa "veya" bağlacı, birilerinin fantazilerine son verebilir... aksi takdirde, kullanılacak bağlaç "ve/veya" dır...

İşgüzar çok mu? Cevap:Evet...

Baksanıza daha şimdiden akıl verenler başkadı; "bir arkadaştan duydum" cümlelerini kullanmayı...
Son Düzenleme: 26 Kas 2016 11:08 yazan egemenege. Sebep: İmla

BKDS ile ilgili; 26 Kas 2016 11:07 #180

• tartanc
  • Platin Uye
Bende bir video buldum.

youtu.be/UBbyx0OzN_Q

Kütahya dan Mustafa ya gelsin.

Kendi adını yazmaktan kaçan zavallıya gelsin.

Git biraz seni gönderenlerle uğraş...

Hadi hadi az ötede oyna...
Son Düzenleme: 26 Kas 2016 11:11 yazan tartanc.

BKDS ile ilgili; 26 Kas 2016 11:18 #181

• egemenege
  • Platin Uye
Mustafa da güzel isim ha :) :) :)

Neyse konu güme gitmesin, topaç gibi konu değiştirme yeteneklilere inat, işin aslını görmeye çalışalım... yoksa hergün dernek kurup, birde başkanı olmak bizim işimiz değil... bununla yatıp bununla kalkan, sektöre katkı sunacaklar üzerine alınmasın.... söylediğim şey; paylaştığım videodaki nesne gibi "kafası çalışanlar" içindir...

BKDS ile ilgili; 26 Kas 2016 11:25 #182

• barisltd
  • barisltd Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Cats bite!
  • Gönderiler: 2509
  • Teşekkür Sayısı: 2514
  • Başarı: 10
Şu an tartışmak için uygun bir zaman değil. Kamera sisteminin yasaya eklenmesi sn. Bakanın kafasında oluşan soru isaretlerindendir. Bu imkanı kullanıp, nasıl bir sistem uygulayacağı konusunda adil, esnek bir yapı cizilmeli ve bakana anlatilmali. Yoksa hangi sistem olursa olsun uygulaması imkansız olursa dönüp dolaşıp geleceğimiz nokta aynı yer.
Ancak, ortada bir başarı var mi, var. Kimse bunu sahiplenmesin. Tartışılmaz olarak bu başarı ozerkder indir.
It is better to be hated for what you are than to be loved for what you are not.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc, mkirilmaz, ozeltercih ve bu kullanıcının diğerlerinden 1 teşekkürü var

BKDS ile ilgili; 26 Kas 2016 11:41 #183

• tartanc
  • Platin Uye
Uyku dikkatin birinci şartıdır. Sabaha oturup uyumazsın sonra da okuduklarını anlamazsın.

1.Ders okuduğunu anlama. Anlayamıyorsun ya. Özet yazayım. Kimse ama kimse bu iş bitti diye rahatlamasın.Asıl önemli süreç şimdi.İsteyen istediği STK bünyesinde çalışmalara katılsın.

Acaba dil ve konuşma terapistine gitsen.Çok yakınında var zaten.

Herkesi kendin gibi sanırsın. Kütahya seramiklerinin hesabını sorarlar diye korkarsın. Sağa sola saldırırsın. Devam et.

Genelde herkes kendin ismini beğenir.

Ha saçmalıklarına cevap vermek iyice sıkıcı oldu. Ama bir daha yazayım. Anlayabilirsen tabi.Dernek kurmak,başkanlık,YK üyeliği gibi bir şey hiç istemedim. Zaten sağlık,yaş ve maddi gücüm buna el vermez.

Özerkder üyesiyim.Buda şimdilik yetiyor ve artıyor da.

Bir parça........yiyorsa adını yaz.Sığınma sahte nicklere Mustafacığım...

Yeni dernek yazımına takıldıysan sektörel gelişmeleri çok yakından takip etmene rağmen ıskaladığın bir şey vardır belki tekrardan bir incele...

Veya ya takılmışın ya;yüz taramalı kamera sistemi hakkında ne düşünüyorsun? Ben anlamam teknolojiden.

Herbi....bildiğin için sorayım dedim.
Son Düzenleme: 26 Kas 2016 11:56 yazan tartanc.

BKDS ile ilgili; 26 Kas 2016 11:45 #184

• tartanc
  • Platin Uye
Sayın barış;

Zafer yok bence kazanım var. Zafer diye düşünüp sektör rehavete kapılmasın. 10 ay boyunca sektörde bulunan her kurumun çalışması ve çalışmalara katılması gerekmekte.

Bu kazanımlarda Özerkder in çalışmaları ve mücadelesi takdirlikti.Kazanımlarımızı bir grup arkadaşımızın sayesinde kazandık. Onlara buradan tekrar teşekkür ederim.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.318 saniye
Sistem Kunena Forum