Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: Toplantı hkkk.

Toplantı hkkk. 07 Mar 2017 14:18 #17

• barisltd
  • barisltd Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Cats bite!
  • Gönderiler: 2509
  • Teşekkür Sayısı: 2514
  • Başarı: 10
Polisiye tedbirlerle rekabet sağlanmaz. Rekabet olmadan da nitelik olmaz.

Sovyetler birliğinin KGB zamanında ürettiği araba Lada'dır. Buna karşılık Almanya'dan Mercedes, BMW gibi araçlar çıktı.

Tüm bu tedbirlerle bir bütçe fazlası oluşacağına ve bunun kalan kurumlara yansıtılacağına gerçekten inanıyor musunuz? 20 yılda buna ilişkin gösterebileceğiniz tek işaret var mı?

Yüksek güvenlikli rehabilitasyon merkezlerinin etikliğini bir yana bıraktık... bunun bir katma değer sağlayacağını söyleyebilecek ne var elimizde?

Kimse ne kendini, ne başkasını kandırmasın. MEB'in zihniyeti bellidir. Onlara göre TÜM KURUMLAR az veya çok yolsuzluk yapıyor. Bunu muhtelif yöntemlerle zapturapt altına alıp olabilecek en küçük bütçeyle yürütmektir amaç.

Rekabet ortamı olmadan da bu işin düzgün yürümesi mümkün değildir.
It is better to be hated for what you are than to be loved for what you are not.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: ozal24, DUM, türkiyem

Toplantı hkkk. 07 Mar 2017 16:48 #18

• türkiyem
  • türkiyem Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 813
  • Teşekkür Sayısı: 239
  • Başarı: 0
barisltd sonuna kadar sana katılıyorum.... samimiyetsizlik var kurumlarımıza karşı , yıllardır küçültülüyoruz açıkça bunu yapıyorlar her sene kara kara düşünmekten bıktık...

Toplantı hkkk. 07 Mar 2017 18:08 #19

• garip
  • garip Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 951
  • Teşekkür Sayısı: 383
  • Başarı: -55
yine elmalarla armutlar birbirine karışmış. eğitimle teknolojiyi, hizmetle ticareti birbirinden ayırın genelleme yaparken. eğer kıyaslayacaksanız,eğitim modeli eğitim modeliyle kıyaslanır; eğitimde küba ve finlandiya'yı örnek gösterin, burada otomobil yarıştırmayın, kafaları karıştırmayın lütfen...
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: waramiral

Toplantı hkkk. 09 Mar 2017 14:11 #20

• mpertev
  • mpertev Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 4
  • Teşekkür Sayısı: 1
  • Başarı: 0
Ankarada ki toplantıda yeni yönetmelikte yer alması muhtemel konuları paylaşırken konuların dışarıya çıkmaması konusunda hassas davranılması gerektiği söylenildi. Bunun sebebinin de beklenti içersine girip kaos oluşmaması denildi. Toplantıya katılamayanların il temsilcileri ile görüşüp öğrenebilirler.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: NergisOzelEgitim
Sayfa oluşturma zamanı: 0.338 saniye
Sistem Kunena Forum