Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: Kar tatili, telafi ödeneği

Kar tatili, telafi ödeneği 10 Mar 2017 13:03 #1

• psycho
  • psycho Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 6
  • Başarı: 0
Ankara valiliğince 29-30-31 Aralık 2016 tarihlerinde "resmi ve özel tüm eğitim kurumlarında eğitim öğretime ara verilmiştir" denilmiş ve bunun üzerine kurumumuzca Ocak ayı içerisinde telafi programı hazırlanarak, İlçe MEM'e onaylatılmış; program uygulanarak fatura evrakları teslim edilmiştir.
Şimdi bize deniyor ki; ilgili yazıda "-özel eğitim ve rehabilitasyon merkezleri- ibaresi açıkça geçmediğinden ödeme yapamıyoruz!"
yani şöyle mi demek istiyor bu arkadaşlar; "kar tatiline uyacaksınız, ders yapamayacaksınız ama telafi de yapamayacaksınız" o zaman telafi programına neden onay veriliyor? Neden biz bu program için emek harcayıp , faturalandırıp ödeneğini alamadığımız halde vergisini ödüyoruz?
PSYCHO
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Kar tatili, telafi ödeneği 10 Mar 2017 13:36 #2

• adaleturhan
  • adaleturhan Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 63
  • Teşekkür Sayısı: 8
  • Başarı: -1
sayın hocam geçen yıl düştüğünüz duruma bende düştüm telafimizi yaptık faturamızı kestik evraklar herşeyi istedikleri gibi hazırdık size de dedikleri gibi tatilin bizi kapsayıp kapsamadığı belli değilmiş. o zamanlar yayınlanan bir yazı vardı bu hususta tereddütte düşülen hususlar diye onu sunduk , bu yazıya istinaden yaptık dedik eee o zaman o günlerin tatil olduğunu gösteren resmi elden çıkan bir evrak istediler öyle bir evrak da zaten yoktu tamamen bastan savulduk ben yaptığım dersin ücretini alamamıştım . bu yıl yine soğolsunlar tereddüte düşmeyelim diye bir yazı daha yayınlandı ama boş yani inşallah emeğinizin karşılığını alabilirsiniz hocam ne diyelim.

Kar tatili, telafi ödeneği 14 Mar 2017 15:18 #3

• fzt_huss
  • fzt_huss Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 48
  • Teşekkür Sayısı: 33
  • Başarı: 1
merhaba hocam, aynı durum bize de oldu geçenlerde. Milli eğitimden il sağlık müdürlüğüne yazı yazdırın,bizi kapsayıp kapsamadığıyla ilgili.Eğer kapsadığını belirten bir yazı yazarlarsa milli eğitim onu Ankara ya gönderir ve hakedişinizi alabilirsiniz
:)
Sayfa oluşturma zamanı: 0.304 saniye
Sistem Kunena Forum