Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: RAM ların işleyişi

RAM ların işleyişi 06 Nis 2017 12:53 #1

• afrin
  • afrin Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 37
  • Teşekkür Sayısı: 12
  • Başarı: 0
bir öğrencimin durumu ile ilğili bilgi almak istiyorum. öğrencim 4.5 senedir özel eğitim almak ta 4.5 yıllık süreç içerisinde toplamda 32 tane amaç verilmiştir ram tarafından bu amaçları 24 tanesi günlük yaşam özbakım sosyal hayat modülleri amaçları olup hepsini eksiksiz olarak kazanmış ve video çekimleri ile ram a sunulmuştur türk ve matematik modülünde ise 8 tane amacın 4 tanesi kazandırılmış durumdadır.yani toplamda 32 amacın 28 tanesi kazandırılmıştır.rapor gelişim göstermediği gerekçesiyle kesilmiştir.2 defa itiraz etmemize rağmen aynı kurul çocuğun raporunu kuruldan geçirmemiş kesmiştir.bunla ilgili bugun cumhuriyet savcılığına suç duyurusunda bulundum şifayen savcı dinledi yarın tüm belge ve video kayıtları ile savcılığa resmi anlamda suç durusunda bulunacam bu konu ile ilğili rapor kesilme gerekçeleri anayasaya kanuna gelgeye yönetmeliğe neye dayanılarak kesiliyor eğer genelgeyse kanuna tersmi yönetmelikse anayasaya tersi lütfen ev kısa sürede cevap bekliyorum
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc

RAM ların işleyişi 06 Nis 2017 13:47 #2

• esinti
  • esinti Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 483
  • Teşekkür Sayısı: 113
  • Başarı: -33
Sizin savcılığa suc duyrusunda bulunmanız takipsizlık kararı verilir veli bulunursa asavcılık belki sorusturmaya gerek görür
O zaman çocuğunu farklı kuruma götürmek için eğitim raporu isteyen her veliye kurumlar dava açsın neye dayanarak raporu alıyrsun diye yada gelişme göstermiyor diye her veli kurumları şikayet etesin.....

RAM ların işleyişi 07 Nis 2017 00:00 #3

• sizgin
  • sizgin Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 647
  • Teşekkür Sayısı: 401
  • Başarı: 14
SAYIN AFRİN;
İLK BAKILDIĞINDA SAYIN ESİNTİNİN DEDİĞİ GİBİ MAĞDUR OLAN AİLE GÖRÜNÜYOR. ZİRA EĞİTİMİ KESİLEN BİREY O AİLENİN VESAYETİNDEDİR. ANCAK İNCE BİR DETAY VAR O DA EĞİTİMİN KESİLME GEREKÇESİ. YANİ KURUMUNUZUN VE EĞİTİM VEREN PERSONELLERİNİZİN EĞİTİMİNİN BAŞARISIZ SAYILDIĞI, AMACINA ULAŞMADIĞI GİBİ GÖSTERİLDİĞİDİR. BU YÜZDEN VELİNİN KURUMUNUZDAN BU SEBEPLE KAYDINI SİLMEK İSTEMESİNİ GEREKÇE GÖSTERİP DİREK DAVAYA MÜDAHİL OLABİLİRSİNİZ. ANCAK DEDİĞİM GİBİ VELİ KURUMUNUZDAN KAYDINI SİLECEK VE DİLEKÇESİNDE RAMIN KENDİSİNE YAZILI OLARAK VERECEĞİ KARARI SUNACAKTIR.
İYİ ÇALIŞMALAR.
Sus kimseler duymasın, duymasın ölürem ha,
Aymışam yarı gecede, seni bulmuşam sonra...

RAM ların işleyişi 07 Nis 2017 09:10 #4

• EMREYAVUZHAN
  • EMREYAVUZHAN Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 71
  • Teşekkür Sayısı: 15
  • Başarı: 1
GEÇMİŞ OLSUN AFRİN.

RAM ların işleyişi 10 Nis 2017 15:04 #5

• afrin
  • afrin Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 37
  • Teşekkür Sayısı: 12
  • Başarı: 0
Teşekkür ederim.Biz bu mücadeleyi bugüne kadar şamaroğlanına döndürülmüş rehabilitasyon merkezleri için,engelli çocuklarımız ve aileleri için yapmaya karar verdik.Bizim susmuş olmamız asaletimizden di ama anlamadılar hep zannettiler ki bu kurumların parasını ben veriyorum ister keserim ister devam ettirrim böylelikle hertürlü acube kararları vermekten dur olmadılar.Yaptığım işi gücüm yettiğince en iyisini yapmaya çalışıyorum. Ben abdestimden emin olduğum için namazımdan kuşkum yok...Ama abdesti şüpheli olan, devlete atanmış olmayı bir hükmetme aracı olarak kullanan bir takım densizlere mahkeme önünde hesap soracağım.Yapılan işin görevi kötüye kullanma niteliğini taşıdığını inşaallah mahkeme önünde isbat edeceğim.Bundan sonrasını adliye çözecek varsın kendilerini nasıl aklıyorlarsa aklasınlar.Karar Herkes için inşaallah emsal olur.Vesselam
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc, ozeltercih
Sayfa oluşturma zamanı: 0.410 saniye
Sistem Kunena Forum