Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: ders yazma sorunu

ders yazma sorunu 15 Tem 2018 17:23 #1

• ichoo
  • ichoo Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 2
  • Başarı: 0
kurumumuz yeni hizmete başlamıştır. Kurumuzda şuanda müdür, 1 rehber öğretmen ve 1 fizyoterapist kayıtlı ve onayları gelmiştir. Ancak ders yazmak istediğimde iş planında sorun vermiyor yalnız eğitim bilgisini girdiğimde "Belirtmiş Olduğunuz Eğitim Tarihinde Kurumunuzda Görevli Rehber Öğretmen veya Psikolog Olmadığından Eğitim Bilgisi Girişi Yapamazsınız." şeklinde uyarı veriyor. Rehber öğretmenin onayı iki gündür gelmesine rağmen bu hatayı alıyorum.Sorunun ne olduğunu bilen var mı?
Son Düzenleme: 17 Tem 2018 09:20 yazan ichoo. Sebep: çözüldü
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

ders yazma sorunu 15 Tem 2018 18:32 #2

• waramiral
  • waramiral Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 516
  • Teşekkür Sayısı: 297
  • Başarı: -9
sn. ichoo:

mebbiste ilçe ve il onayının verilmiş olması gerekmekte. eğer ikisi de onaylandı yazıyorsa sıkıntı olmaması lazım. yok eğer onaylı değilse bağlı bulunduğunuz ilçeyi veya ili arayınız ilgili kişinin mebbis onayını vermesini isteyiniz. sonuçta sisteme işlenmemişse sisteme girişleri yapamazsınız.

kısacası;
mebbise girin
özel öğretim kurumları modülü
personel çalışma izni işlemleri
eklenecek çalışma izni listesi ne girip ordan 'onaylandı' durumlarının olması gerekiyor. yok onay bekliyor diyorsa ilk iş ilgili kişiyi arayınız.,
saygılarımla

ders yazma sorunu 15 Tem 2018 20:51 #3

• inan44
  • inan44 Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 11
Hocam geçerli olan onay tarihi teklif formu ve sözleşmeye yazdığınız ve mebbis üzerinden onay verdiğiniz tarihtir. Yani misal veriyorum 10 temmuzda evrakları teslim ettiniz göreve başlama tarihine 20 temmuz yazdınız öğretmenin olur yazısı 14 temmuzda elinize geçse de 20 temmuzdan önce ders girişi yapamazsınız. İyi çalışmalar

ders yazma sorunu 16 Tem 2018 14:23 #4

• ichoo
  • ichoo Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 2
sorunu çözdüm arkadaşlar. mebbis onaylarında sorun yok. rehber öğretmeni kaydederken milli eğitim derse giremez diye rehber öğretmenin gireceği derslerin hicbirini işaretlememiş bu sebeple rehber öğretmen derse giremediğinden ders yazamıyorduk şimdi hallettim teşekkürler.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.340 saniye
Sistem Kunena Forum