Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: Bu İşte Bir Yanlışlık Var!

Bu İşte Bir Yanlışlık Var! 02 Eki 2018 14:43 #81

• manager1
  • manager1 Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 219
  • Teşekkür Sayısı: 20
  • Başarı: 1
Tartanç bey bizmi yanlış biliyoruz, bir aylık kamera kayıtları milli eğitime ödeme evraklarıyla beraber getirilmeyecekmi? Çünkü ödemeye esas belge sayılacak deniliyordu? Bizim kamera zaten son 3 ayı hafızasında saklıyor ben ayrıca 1Tb taşınabilir harddisk aldım son 1 aylık kamera kayıtlarını içine atıp ödeme evraklarıyla beraber milli eğitime getiririz diye ama tam olarakta bilmiyorum bir bilen yardımcı olurda çok sevinirim???
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Bu İşte Bir Yanlışlık Var! 02 Eki 2018 14:55 #82

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3651
  • Teşekkür Sayısı: 2865
  • Başarı: 54
İhtiyaç olursa yetkililer kurumda inceleyecek ler. 90 gün kayıtlı tutmakla mükellefiz. Yazıda yazdığı gibi. Bu kadar masraf ve zamana yazık.

Bu İşte Bir Yanlışlık Var! 02 Eki 2018 14:55 #83

• selim80
  • selim80 Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 106
  • Teşekkür Sayısı: 66
sayın manager1
şimdilik öyle bir durum yok

Bu İşte Bir Yanlışlık Var! 02 Eki 2018 15:09 #84

• manager1
  • manager1 Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 219
Ödemeye esas belge sayılacaktan kasıt neymiş o zaman ? Ne kadar gereksiz saçma durumlar umarım biran önce bir hal çaresi bulunur

Bu İşte Bir Yanlışlık Var! 02 Eki 2018 16:26 #85

• deniz76
  • deniz76 Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 63
  • Teşekkür Sayısı: 18
  • Başarı: 0
KAMERA KAYITLARI ÖDEMEYE ESAS EVRAK EVET HENÜZ DENETİME ESAS OLARAK DEĞİŞMEDİ VE BAKANLIK KURUMLARDA KONTROL EDİLECEK SEKLİNDE DİYOR HEPİMİZE GELEN YAZI BU. FAKAT BAZI İLLERDE FARKLI UYGULAMALAR VAR ELİMDEKİ YAZI DA
ÖDENEK TALEP EDİLEN AYA AİT; EK 5,EK 4 PERSONEL VE KURSİYERLERİN DİJİTAL FOTO ALBÜMÜ VE KAMERA GÖRÜNTÜLERİNİN KOPYASI DİYOR..
BİZ VERMEDİK BAKANLIKTAN BİR YAZI GELENE KADAR DA VERMEYECEĞİZ.
AYRICA KURUMLARDAN TÜM BUNLARI KONTROL EDERKEN YARDIMCI OLMASI İÇİN ELEMEN İSTEYEN İLÇE MEM LER VAR :)))))))

Bu İşte Bir Yanlışlık Var! 02 Eki 2018 22:17 #86

• barisltd
  • barisltd Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Cats bite!
  • Gönderiler: 2509
  • Teşekkür Sayısı: 2514
  • Başarı: 10
Sevgili tartanc konuyu "Bu işte bir yanlışlık var" diye açmış. Bunu gördükçe benim aklıma deve fıkrası geliyor. Hani boynun neden eğri diye sormuşlar... o da nerem doğru ki demiş.

Bu işte de bir yanlışlık yok, her yeri yanlış. BAştan zaten yanlıştı, yanlış üstüne yanlış konula konula bu noktaya kadar geldi.

Şimdi bir Allah'ın kulu çıkıp da neden ayda 8 bireysel, 4 grup eğitimi vermemiz gerekitğinin gerekçesini, nedenini, dayanağını açıklayabilir mi?

Birisi vaktiyle 8+4 üfürdü diye şimdi bu kadar ders yapıldığını kanıtlamak için 40 takla atıyoruz. MEB'e sorsanız MEB bile bilmez neden 8+4 olduğunu!
It is better to be hated for what you are than to be loved for what you are not.
Son Düzenleme: 02 Eki 2018 22:17 yazan barisltd.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc, zerwan, ozeltercih

Bu İşte Bir Yanlışlık Var! 03 Eki 2018 13:24 #87

• zerwan
  • zerwan Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 175
barisltd yazan:
Sevgili tartanc konuyu "Bu işte bir yanlışlık var" diye açmış. Bunu gördükçe benim aklıma deve fıkrası geliyor. Hani boynun neden eğri diye sormuşlar... o da nerem doğru ki demiş.

Bu işte de bir yanlışlık yok, her yeri yanlış. BAştan zaten yanlıştı, yanlış üstüne yanlış konula konula bu noktaya kadar geldi.

Şimdi bir Allah'ın kulu çıkıp da neden ayda 8 bireysel, 4 grup eğitimi vermemiz gerekitğinin gerekçesini, nedenini, dayanağını açıklayabilir mi?

Birisi vaktiyle 8+4 üfürdü diye şimdi bu kadar ders yapıldığını kanıtlamak için 40 takla atıyoruz. MEB'e sorsanız MEB bile bilmez neden 8+4 olduğunu!

Eskiden beri anlatılagelen bir hikayeye benziyor durumumuz.Vakti zamanında bir kışlada boyanan bank'a nöbetçi dikmişler.Kimse bank'a oturmasın , üstü başı boyaya bulanmasın diye.Kısa süre sonra da o kışlanın komutanı başka yere tayin olmuş.ama bank nöbeti yıllarca sürmüş.bzim 8+4 durumumuz da böyle bişey işte.
“Bakın, ben bir entellektüel değilim – sadece fotoğraf çekerim.”

– Helmut Newton (Alman fotoğrafçı)
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc, barisltd, ozeltercih

Bu İşte Bir Yanlışlık Var! 03 Eki 2018 13:40 #88

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3651
  • Teşekkür Sayısı: 2865
  • Başarı: 54
Bu anlattığınız olayı bizzat yaşadım. Askerlikte. Ankara Mamak da...
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: barisltd, zerwan
Sayfa oluşturma zamanı: 0.382 saniye
Sistem Kunena Forum