Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.
  • Sayfa:
  • 1
  • 2

BAŞLIK: Tüm kurum sahiplerine çağırım

Tüm kurum sahiplerine çağırım 17 Eyl 2018 12:21 #9

• muhammet
  • muhammet Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 65
  • Teşekkür Sayısı: 30
  • Başarı: 1
Arkadaşlar öncelikle hepinize selam
Gördüğüm manzara eleştiriyi bile yapamıyoruz ve birbirimizle kavga ediyoruz. Herkesin aslında görmediği çok vahim bir durum ve aynı zamanda büyük bir haksızlık ve de yargısız infaz var ama bu görünmüyor. Şöyle ki; laflar: bu kamera avuç içi gelsin iyi ve kötü birbirinden ayrılsın. Dürüst olan ayakta kalacak. Ben dürüstüm diğerleri kötü. vs. çoğaltabiliriz söylemleri. Ama şu gerçek göz ardı ediliyor ister avuçiçi ister kamera gelsin Türkiye'deki tüm kurumların istinasız tüm kurumların yargısız infaz edildiğidir. Yani hepsine hırsızlık damgasının vurulduğudur. Asıl kabul edilmemesi gereken de bu yargısız infazdır. Bunun aceleyle getirilmesi de kulaktan dolma bilgiler veya bir kaç tane yapılan hatadır. Yoksa yönetimdeki zevatların kurumları çok iyi bilmesinin yaratığı bir sonuç değildir. Kurumları çok iyi bilselerdi hiç bir zaman bu sonuç çıkmayacaktı. Bir şube müdürümüz öz eleştiri yapıyor: daha yeni şube müdürü olmuş bizleri denetime geliyorlar o kadar sert ki sanki bizi dövecek gibi geldi kurumu gezdi öğrenciler derste grupta olan var ilgileniyoruz. Sordu cevap verdik bazı çocukların ilk geldiği zaman ve bugününü anlatık. yönetim katına gittik şube müdürü özür diledi. Dedi hep dışarıdan anlatılan bunlar sadece öğrenciyi arabaya koyup dolaştırıp eve getiriyorlar. eğitim falan yok. hep ön yargılı baktık sizlere ama öyle değil çok değerli bir iş yapıyorsunuz elimden geldiğince sizlere yardımcı olacağım. yani kısacası şimdiki içinde bulunduğumuz durumda yönetimdekilerin kurumlara ön yargılı bakmasının doğurmuş olduğu sonuçtur bu.
sağlıcakla kalın.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
  • Sayfa:
  • 1
  • 2
Sayfa oluşturma zamanı: 0.359 saniye
Sistem Kunena Forum