Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.
  • Sayfa:
  • 1
  • 2

BAŞLIK: Tüm kurum sahiplerine çağırım

Tüm kurum sahiplerine çağırım 15 Eyl 2018 16:19 #1

• selamishu
  • selamishu Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 113
  • Teşekkür Sayısı: 94
  • Başarı: 1
Tüm kurum sahiplerine çağırım eylülün son haftası cuma günü kurumların anahtarlarını ve ruhsatlarını alıp meb in önüne gidelim ruhsatları yakalım anahtarları bırakıp gelelim
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: selim80

Tüm kurum sahiplerine çağırım 15 Eyl 2018 16:50 #2

• selim80
  • selim80 Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 106
  • Teşekkür Sayısı: 66
bence de olması gereken bu.

Tüm kurum sahiplerine çağırım 15 Eyl 2018 16:52 #3

• mehmetcan
  • mehmetcan Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 141
  • Teşekkür Sayısı: 36
  • Başarı: 0
o zaman bir babayiğit bulmamız lazım bu işleri düzenleyecek çünkü yapılacak sadece bu kaldı

Tüm kurum sahiplerine çağırım 15 Eyl 2018 21:39 #4

• loupcendre
  • loupcendre Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 61
  • Teşekkür Sayısı: 10
Bu problem sadece kurum sahiplerinin değil , veliler de diken üstünde çalısan personel de diken üstünde .Olacaksa topyekün veliler calısan personel herkes böyle bir hareket içerisinde olmalı

Tüm kurum sahiplerine çağırım 15 Eyl 2018 21:47 #5

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3652
  • Teşekkür Sayısı: 2866
  • Başarı: 54
Daha önceden benzer çağrı yapmıştık. Sektörün bir kısmından destek görmüşken başta dernekler olmak üzere oldukça tepki çekmiştik.

Hatta tehdit edilmiştik.

Sektörümüzde birlik,azim,mücadele,kararlılık yok. Benden söylemesi olsun.

Bu işler biraz yürek istiyor galiba...

O yürekte bu sektörde yok sanırım.
Korku herkesi sarmış...
Son Düzenleme: 16 Eyl 2018 10:01 yazan tartanc.

Tüm kurum sahiplerine çağırım 15 Eyl 2018 23:15 #6

• obay35
  • obay35 Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 35
  • Teşekkür Sayısı: 16
9 temmuz 2014 tarihinde devlet ÖERM.lerini kapatsın başlıklı yazıda ben de aynı öneriyi yapmış,meb bu parayla bu hizmeti kendisi versin. (devlet üç aylık vergi,personel,kira vsr.gibi giderlerimi karşılasın ben kurumumu devlete devretmeye hazırım demiştim) ancak bazı kurum sahipleri o tarihte serbest piyasa ekonomisi,bu işi yapamayan gider,öğrenilmiş çaresizlik gibi laflar etmişti. hatta BBurak isimli kişi
param olsa ve aynı ilde olsam kurumunu ben alırdım gibi bir cevap yazmış ve bu yazıya üç kişi de teşekkür göndermişti.O tarihte MEB.in ne kamera ne de biyometrik kontrol sistemi sözkonusu değildi.Şİmdi kamera kontrol sistemi gelince bakıyorum bazılarının paçaları tutuşmuş ve ruhsatlarımızı meb.in önünde yakalım
kurum anahtarlarını bırakalım eylemi yapılsın deniliyor...Arkadaşlar bu işler lafla olmuyor.2014 de biz kurumlarımızı MEB.e devredelim derken kimse bu öneriye (birkaç kurum dışında) destek çıkmadı.bu nedenle bu kezde aynı durum sözkonusu ve olumlu bir sonuç alınması mümkün görünmüyor..Hazine ve Maliye bakanlığinın bu yılı tasarruf yılı olarak değerlendirmesi ve tasarrufa ÖERM.lerinden başlaması da şaşırtıcı değil.KIsacası KURT KUZUYU YEMEĞİ KAFASINA KOYMUŞ...

Tüm kurum sahiplerine çağırım 16 Eyl 2018 10:28 #7

• selamishu
  • Tecrubeli Uye
Eski Çin’de idam mahkûmlarının son gecelerini hep birlikte neşe içinde geçirmelerine izin verilirmiş. Mahkûmlar, cellât da aralarında olmak üzere, hep birlikte sabaha kadar şarkılar söyler, en sevdikleri yemekleri yer ve pirinç rakısı kadehlerini peş peşe yuvarlayıp mutlu olurlarmış. Sabahın ilk ışıklarıyla birlikte cellât, ansızın hareketlenip palasını çeker ve hafiften çakırkeyif mahkûmların kellesini, tırpanla başak biçer gibi alıverirmiş.

Yine böyle bir infaz ayininde mahkûmlar, sabahın ilk ışıklarına kadar pek güzel eğlenmişler, şarkılar söyleyerek yiyip içmişler. Derken güneşin ilk ışıkları dağların arasından görünmüş. Fakat hiçbir şey olmamış.

Mahkûmlardan biri, cellâda sormuş: “İnfaz neden gecikti?”
Cellât, “Gecikmedi ki,” demiş.
“Fakat kellelerimiz yerli yerinde duruyor” diye diretmiş mahkûm.

“Size öyle geliyor,” demiş cellât, palasına bulaşan kanı göstermiş mahkûma. Dehşete kapılan mahkûm, “Nasıl yani?” diye mırıldanmış.
“Ben çok hızlıyımdır,” demiş cellât.
“Ayağa kalktığın anda kellen kucağına düşecek.”

Kıssadan hisse; kelleniz çoktan gitmiş olabilir, ancak siz bunu henüz fark etmemiş olabilirsiniz. Bir şey olmuş, ama siz olan şeyi henüz idrak edemediğiniz için olmamış gibi davranıyor olabilirsiniz ve kellenizin hâlâ yerinde olduğunu sanıyorsunuz.
Gerçeği anlamanız için ayağa kalkmanız gerekiyor.....
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: yetis

Tüm kurum sahiplerine çağırım 16 Eyl 2018 10:35 #8

• selamishu
  • Tecrubeli Uye
Obay 35 eleştirdiğiniz birey hakında biraz araştırın bilgi edinin sonra laf söyleyin beni tanımadığınız anladığımdan bu kadar yazdım iyi günler.
  • Sayfa:
  • 1
  • 2
Sayfa oluşturma zamanı: 0.348 saniye
Sistem Kunena Forum