Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: Kurumlar can cekiyor

Kurumlar can cekiyor 10 Oca 2019 08:34 #1

• posta464
  • posta464 Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 39
  • Teşekkür Sayısı: 8
  • Başarı: 0
Arkadaslar nihayet yolun sonu kurumlar ay sonunu çıkaramıyor bir çocuk gelmeyince bşrdahaki ayı bekliyor telafi yazmak için.öğretmenler girmdiği dersn maaşını istiyor.saat bası tam orda olsun dayatması mazotlar iki katı.zamlar ....
herkes bir kere bile kurucularını düşünmedikleri kurumlar kapanınca önünde halay ceksinler.
O kurumların serefini iki paralık eden kurumlarda bu sonu hazırladıklarını unutmasınlar.tüm sektörün ahı üstlerine olsun.okuyamayan çocuk ların, yürüyemeyenlerin, işsiz kalanların,iflas eden lerin. Mutlu olun türlü oyunlarınız,yarışlarınız, bencilliğiniz sizden baska herkesi yaktı.zira size iş çok.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: türkiyem

Kurumlar can cekiyor 10 Oca 2019 08:38 #2

• posta464
  • Junior Uye
Bu işi anlayıp çözüm üretilemezse herkes personeline birkaç aya iş imkanı bulamayacaklarını anlatmalı.zira personelin ve kurucunun gider tablosu çok farklı.personel 100 gelir 50 gider diyor.kurucu 100 gelir 105 gider noktasında.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: türkiyem

Kurumlar can cekiyor 10 Oca 2019 08:57 #3

• posta464
  • Junior Uye
Kıymetli velilere soruyorum serebral palsili bir çocuğunuza fizyoterapi ve konuşma eğitimi için birini tutsanız sizi kapıdan alıp kapıya bıraksa ve gitmediğiniz günün ücretini kendi ödese bir seans için ne kadar ödeme isterler ,ailesinde özellikle anne babası için eve giden meslek elemanlar tasıma hizmeti, vergi, ssk yatırmadıkları halde 200tlye yakın fizyoterapi için, eğitim içinde 100tl aldıkkarını duyuyoruz.kaldıki masrafsız ve tasıma olmadan

Kurumlar can cekiyor 10 Oca 2019 08:59 #4

• posta464
  • Junior Uye
Velilerimizden varmı formu takip eden lütfen bize yardım edin. Bize destek olun .herkese sevgiler. Yıllardır okadar aileyizki hiçbirinizi üzmemek için anlatmıyoruz ama bu şartlarda bu mazot ve zamlara karşı tükendi

Kurumlar can cekiyor 10 Oca 2019 09:41 #5

• karaaytu
  • karaaytu Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 42
  • Teşekkür Sayısı: 11
evet katılıyorum
Sayfa oluşturma zamanı: 0.306 saniye
Sistem Kunena Forum