Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: Dernek ziyaretleri il temsilci

Dernek ziyaretleri il temsilci 17 Oca 2019 15:19 #1

• Nagehanb
  • Nagehanb Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 4
  • Başarı: 0
Dernek başkanımız mücadelesi sürdürüyor evet bizde takdir ediyoruz fakat illerdeki soyle diyeyim en azından benim bulunduğum ildeki temsilcimiz hiç bir şeyden habersiz kurumunu yonetmekle meşgul sadece... geçen hafta yapılması planlanan dernek ziyaretleri siyasi parti ziyaretleri görüşmelerin hiç biri yapılmadı yapıldı isede hiç birşey duymadık biz kurum sahipleri ki duymamakla mümkün değil çünkü küçük bir ildeyiz .böyle temsilciler olursa nereye kendimizi anlatabiliriz ki bireysel olarak ben kendim gittiğim ziyarette bulunduğum diyologda olduğum dernekler stk lara anlatmaya çalışıyorum(bunları yapınca da suçlu oluyoruz dernek temsilcisi yapacak diye ) ama dernek ve sayın temsilcimiz bir haber bunlardan birlik olna yok beraber hareket etme yok sonra da bekleyelim ki bizi anlasınlar...sahsi fikrim dernekte sıkıntıların olduğu temsilcilerin birlik beraberlik saglayan ortak hareket etmeyi bilen daha aktif sasece toplantilara katılmakla kalmayan daha dinanimli kisiler secilmrli illerde temsilciler yapmaz ise sadece ankaradan yurutulecek duzelecek is degil ...tek elle alkis olmaz umarim ıyi şeyler olur ...Ama hiç umudum yok maalesef ....
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Dernek ziyaretleri il temsilci 17 Oca 2019 16:04 #2

• gulden77
  • gulden77 Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 56
  • Teşekkür Sayısı: 5
demek ki il temsilcisiyle diyalogda değilsiniz

Dernek ziyaretleri il temsilci 17 Oca 2019 16:14 #3

• Nagehanb
  • Nagehanb Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 4
Il temsilcilerinin diyolog kurup iş birliği yaparak çalışması gerekir temsilci olmak bunu gerektirir....ki sizin ne yaranız varki anlayamadım....
Sayfa oluşturma zamanı: 0.443 saniye
Sistem Kunena Forum