Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: Büyük Bir Kazanım

Büyük Bir Kazanım 04 Şub 2019 15:27 #1

• Düşünbaz
  • Düşünbaz Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 34
  • Teşekkür Sayısı: 14
  • Başarı: 0
ÇOK KIYMETLI YONETIM KURULU UYESI KARDESLERIM , DERNEGIMIZIN KIYMETLİ BÖLGE BASKANLARI KIYMEYLI IL TEMSILCILER
VE SAYGIDEGER UYELERIMIZ BUGÜN YÖNETMELİK ILE ILGILI OKUL SAATINDE YAPILAN DEGISIKLIK IL ILGILI
ONCEKI DONEM BASKANIMIZ SAYIN SABAHATTİN YILDIZ VE SAYIN ADIL KESKİN ILE BUGÜN TEMEL EGITIM GENEL MÜDÜRÜ SAYIN CEM GENCOGLU ILE BIR GORUSME GERÇEKLEŞTİ
OKUL SAATINDE TAM ZAMANLI OGRENCILERIN BIR YARIM GÜN IZINLI SAYILMASI MADDESI UZERINDE MUTABIK KALINMIS BOYLELIKLE YÖNETMELİK ÜZERİNDE ÇALIŞMALAR TAMAMLANMISTIR ÖZEL EĞITIM UYGULAMA OKULLAR ,OCEM'LER ,ÖZEL ALT SINIFLAR ILE PASIF DURUMDA OLAN ÖĞRENCİLERE BU HAKKIN KULANDIRILMA KAYNASTIRMA OGRENCILERIDE DAHIL EDILEREK ÇÖZÜLMESİNE KATKI SUNAN CEM GENCOGLU GENEL MÜDÜRÜMÜZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM HAYIRLI OLSUN
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: gulay_donder

Büyük Bir Kazanım 04 Şub 2019 15:32 #2

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3652
  • Teşekkür Sayısı: 2866
  • Başarı: 54
Teşekkürler.
Fakat büyük bir kazanım filan değil bu.

Yeni Yönetmelik de şayet okul saatleri ile ilgili herhangi bir şey olmazsa o kazanım olurdu.
Yani veli istediği saatte öğrencisini getirme hakkına sahip olmalı idi.

Hadi tek bir yarım günde tüm okul çocuklarına eğitim ver?????????

Anlatabildim mi?
Son Düzenleme: 04 Şub 2019 15:33 yazan tartanc.

Büyük Bir Kazanım 04 Şub 2019 15:49 #3

• Düşünbaz
  • Düşünbaz Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 34
  • Teşekkür Sayısı: 14
tartanc yazan:
Teşekkürler.
Fakat büyük bir kazanım filan değil bu.

Yeni Yönetmelik de şayet okul saatleri ile ilgili herhangi bir şey olmazsa o kazanım olurdu.
Yani veli istediği saatte öğrencisini getirme hakkına sahip olmalı idi.

Hadi tek bir yarım günde tüm okul çocuklarına eğitim ver?????????

Anlatabildim mi?
Bu, tüm okul çocuklarının aynı yarım günde getirilmesi diye bir durum belirdi mi? Farklı yarım günlerde yapmak için engel olan şey nedir sayın tartanç...

Büyük Bir Kazanım 04 Şub 2019 16:17 #4

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3652
  • Teşekkür Sayısı: 2866
  • Başarı: 54
Az bekliyelim o zaman.

Mebbis e hiç hakim olmayanların her çocuk veya okul için farklı yarım gün uygulaması şimdiden bana çok ilginç geliyor.

Ayrıca önce 2 yarım gün üstünde çalışıldı. Tek yarım gün yeterli ise niçin en az 2 yarım gün talep edildi?

Sanırım yönetimden siniz. Cuma yarım günü izinli sayılacağı çok söylenmişti. Biliyorsunuzdur sizde.

Dediğim gibi bu büyük kazanım filan değil.
Son Düzenleme: 04 Şub 2019 16:23 yazan tartanc.

Büyük Bir Kazanım 04 Şub 2019 16:26 #5

• türkiyem
  • türkiyem Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 813
  • Teşekkür Sayısı: 239
Kazanım çok az da olsa var mutlaka ama büyük bir kazanım olmadığı konusunda hemfikiriz... teşekkürler emekler için... kazanımların daha ciddi işe yarar kazanımlar olması dileğiyle ...
Son Düzenleme: 06 Şub 2019 09:20 yazan türkiyem.

Büyük Bir Kazanım 04 Şub 2019 22:44 #6

• N.K
  • N.K Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 9
  • Teşekkür Sayısı: 2
Düşünbaz yazan:
ÇOK KIYMETLI YONETIM KURULU UYESI KARDESLERIM , DERNEGIMIZIN KIYMETLİ BÖLGE BASKANLARI KIYMEYLI IL TEMSILCILER
VE SAYGIDEGER UYELERIMIZ BUGÜN YÖNETMELİK ILE ILGILI OKUL SAATINDE YAPILAN DEGISIKLIK IL ILGILI
ONCEKI DONEM BASKANIMIZ SAYIN SABAHATTİN YILDIZ VE SAYIN ADIL KESKİN ILE BUGÜN TEMEL EGITIM GENEL MÜDÜRÜ SAYIN CEM GENCOGLU ILE BIR GORUSME GERÇEKLEŞTİ
OKUL SAATINDE TAM ZAMANLI OGRENCILERIN BIR YARIM GÜN IZINLI SAYILMASI MADDESI UZERINDE MUTABIK KALINMIS BOYLELIKLE YÖNETMELİK ÜZERİNDE ÇALIŞMALAR TAMAMLANMISTIR ÖZEL EĞITIM UYGULAMA OKULLAR ,OCEM'LER ,ÖZEL ALT SINIFLAR ILE PASIF DURUMDA OLAN ÖĞRENCİLERE BU HAKKIN KULANDIRILMA KAYNASTIRMA OGRENCILERIDE DAHIL EDILEREK ÇÖZÜLMESİNE KATKI SUNAN CEM GENCOGLU GENEL MÜDÜRÜMÜZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM HAYIRLI OLSUN

Gelişme sağlanması hususunda güzel bir haber olabilir.Yönetmelik tamamlandı denildiğine göre diğer hususlarda oluşan değişiklikler nelerdir bilgi verirseniz seviniriz.

Büyük Bir Kazanım 05 Şub 2019 14:24 #7

• umut2121
  • umut2121 Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 100
  • Teşekkür Sayısı: 7
anlayamadığım husus şu o yarım günü biz mi belirliyoruz yoksa sadece belirli bir günün yarım günü mü olacak ayrıca düzenleme ne zaman uygulamaya girecek
Son Düzenleme: 05 Şub 2019 14:26 yazan umut2121.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.308 saniye
Sistem Kunena Forum