Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: KURUMALARA YARDIM TELEFONLARI

KURUMALARA YARDIM TELEFONLARI 15 May 2019 14:11 #1

• leonn
  • leonn Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 11
  • Teşekkür Sayısı: 3
  • Başarı: 0
Merhaba arkadaşlar. Bir süredir bizlerle iletişime geçen bazı şahıslar şunu belirtiyorlar.

- Avrupa Birliği yardım projeleri kapsamında eğitim kurumlarına yapmaktayız. materyal vs eksiklikleriniz nelerdir vs . Alacağız diyorlar. Materyal Şirketlerinin bilgilerini istiyorlar, şirketlerden önce fatura kesilmesini sonra ücret aktarmasını yapacaklarını söylüyorlar. Kurumlara gelip öğrencilere fotoğraf çektireceklerini fotoğraf çekme tekniklerini göstereceklerini ve hediye vereceklerini, öğrencilerin çektiği fotoğrafların sergileneceğini vs. belirtiyorlar. Tarihler sürekli erteleniyor vs ortada fol yok resmi bir belge yok o proje hakkında elektronik ortamda herhangi bir bilgi yok!

Sizlere de bu şekilde ulaşan bir bilgi var mı ya da birileri (Ne kadar güvenilir, güvenilebilir?) Çünkü başka kurumlara da ulaştıklarını ve bir sorun çıkmadığını belirtiyorlar.... Bu insanların menfaati nedir? Gerçekten var mı böyle bir proje? Dolandırıcı olabilirler mi? Dolandırıcı iseler nasıl dolandırabilirler?
Son Düzenleme: 15 May 2019 14:16 yazan leonn.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

KURUMALARA YARDIM TELEFONLARI 15 May 2019 20:38 #2

• barisltd
  • barisltd Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Cats bite!
  • Gönderiler: 2509
  • Teşekkür Sayısı: 2514
  • Başarı: 10
Sağlam papuç durmuyor...

AB öyle kolay kolay yardım falan vermez.
It is better to be hated for what you are than to be loved for what you are not.

KURUMALARA YARDIM TELEFONLARI 16 May 2019 18:54 #3

• osmhlt
  • osmhlt Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 89
  • Teşekkür Sayısı: 29
  • Başarı: 0
Hocam bizde hollandadan yardım geldi fatura kesmedik malzemeleri gönderdiler sonra fotograf istediler
Sayfa oluşturma zamanı: 0.275 saniye
Sistem Kunena Forum