Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: öğle arası

öğle arası 14 Oca 2020 16:47 #1

• geceee
  • geceee Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 235
  • Teşekkür Sayısı: 24
  • Başarı: 0
Özel eğitim okullarında öğrenim gören öğrencilerin öğle arasında yemek yerken veya dinlenirken karşılaşılabilecekleri riskli durumların önüne geçebilmek amacıyla; iki özel eğitim öğretmeninin görevli olduğu sınıflarda öğretmenlerin dönüşümlü olarak, tek özel eğitim öğretmeninin görevli olduğu sınıflarda ise okul yönetimince öğretmenin dinlenmesi için gerekli planlamanın yapılarak öğretmenlerin sınıflarına kayıtlı öğrencilerin gözetimine devanı etmeleri hususunda gerekli tedbirlerin alınması,

MEB Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğünün 31.07.2018 tarih ve 13982713 sayılı yazısı tüm eğitim kurumlarına gönderildi.

bu yazıda bahsedilen kurumlar sadece özel eğitim okulları mı yoksa özel alt sınıfları da kapsıyor mu? Bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi ?
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

öğle arası 15 Oca 2020 08:48 #2

• dlny
  • dlny Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 13
  • Teşekkür Sayısı: 8
  • Başarı: 0
Hocam eşim özel eğitim öğretmeni Meb de özel eğitim sınıflarını da kapsadığını söyledi aynı sınıfta 2 kişi çalışıyorlar onlar dönüşümlü olarak dinleniyorlar tek çalışan arkadaşları için de idare gözetmen ayarlayarak çözüm bulmuş
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: geceee
Sayfa oluşturma zamanı: 0.325 saniye
Sistem Kunena Forum