Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: Alınmayan Grup Öğrencileri

Alınmayan Grup Öğrencileri 29 Şub 2020 10:53 #1

• havadabulut
  • havadabulut Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 34
  • Teşekkür Sayısı: 11
  • Başarı: 0
turkiye'nin her yerinde grup dersleri yazılıyor ama öğrenciler alınmıyor mu arkadaşlar? bana öyle dediler. gerçekten böyle bir şey yapıyor musunuz? ya da aranızda gerçekten böyleleri var öyle mi? hâlâ mı haksız kazanç? hâlâ mı vebal? hâlâ mı sektörü dibe çekmek için elinden geleni yapmaya devam? hâlâ mı?

ve böyle bir durumun içerisinde müdürünü de öğretmeni de zerre düşünmeden dayatmaya devam.

neresinden tutarsanız tutun bu sektör ayıklanamayacak yerde, aklanamayacak durumda. kamera bile kar etmedi. bir üst seviyeye karşı da şimdiden haksız kazancı nasıl elde edebilirizi de düşünüyorsunuzdur.

yazık, çok yazık.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Alınmayan Grup Öğrencileri 29 Şub 2020 11:06 #2

• cemkilinc
  • cemkilinc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 1051
  • Teşekkür Sayısı: 343
  • Başarı: -1
Al bir tane daha.

Alınmayan Grup Öğrencileri 29 Şub 2020 13:01 #3

• havadabulut
  • Junior Uye
'al bir tane daha' diyemezsiniz sayın cemkilinc. ben uzun zamandır buralardayım ne bir tanesiyim ne de dahası. lütfen üsluplara dikkat edelim.

buraya birebir maruz kaldığım bir durumu aktardım, ifade ettim. maruz kaldığım konunun dahasına hiç girmedim bile.

kimse de oradan çıkıp 'al bir tane daha' diyemez. konunun ehemmiyet ve ciddiyetinin farkında değil misiniz?

Alınmayan Grup Öğrencileri 29 Şub 2020 13:14 #4

• cemkilinc
  • cemkilinc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 1051
  • Teşekkür Sayısı: 343
  • Başarı: -1
Ne yazmamı bekliyorsunuz ki ? Biz burada bas bas bağırıyoruz." Mevcut sistem çocuğun kurumda ne yaptığıyla ilgilenmiyor? Kuruma girmesi bakanlık açısından yeterli. bu durum sakıncalı" diye. Değil grup, bireysel dersleri de almadan gönderen kurumlar olabilir? Ne yapalım ? Bunu yapan kurum sahibinin kamuda çalışmadan maaş alan memurlardan ne farkı var? Bu vicdan meselesidir. Kamusu ve ya özel sektörü yoktur. Arınmak temizlenmek bir tek bize mi lazım. Balık baştan kokar.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: scayking

Alınmayan Grup Öğrencileri 29 Şub 2020 14:00 #5

• fahrettin75
  • fahrettin75 Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 527
  • Teşekkür Sayısı: 161
  • Başarı: -54
Bu forumun en büyük zaafiyeti bu:
Adı-sanı belli değil girer yazar Aslı astarı olmayan, okuyan da vay ateş olmayan yerden.. der.

Yetti ki yetti, site yönetimi silsin tüm kişileri, kurumunu şehrini belirteni kaydetsin, kurucular olarak bu boşboğazlıktan kurtulalım. Yeter ya!!

Yeter arkadaşım, kimsin, nerden yazıyorsun, hangi işletme bunu yapmış yaz bizde senle beraber şikayet edelim??

Yok, madem site yönetimi her girene bizlere Aslı astarı olmayan ispat edemediği iftira atma açıklığı vermiş, bir de biz kullanalım..

Şimdi havadabulut, sen grup derslerine girmeyip ne yapıyorsun orda?
Yaptığın şeyler, ahlak kurallarına uygun mu?
Kimlerle ne yapıyorsun?
....

Birşeyi konuşurken toplumda düşünürsün, “acaba yanlışsa itibarım, yaptırımları ne olur bana” diye burda maalesef yok, haliyle elleri kolları bağlı kurucular, kendilerine taş atan yüzleri kapalı gruba karşı sürekli koruma pozisyonunda..

Madem öyle böyle yazanlara ayni kanaldan cevap vermek te istedikleri olsa gerek, çünkü başka birşeyi yüzbin kez buradan yazdıkları halde, kişi ağzına geleni PAT diye yazıyor ya..

Bende yukarıda yazdım cevap versin..

Site yönetimi buna müsamaha gösterdiği sürece de bu tür kişiler bunlara devam edecektir.
Su akar yolunu bulur..

Alınmayan Grup Öğrencileri 29 Şub 2020 14:19 #6

• havadabulut
  • Junior Uye
en büyük sıkıntınız buradan peyda oluyor. saygı göstermeyip, var olanı da kabullenmiyorsunuz. sürekli mağdur olansınız. yanlışa yanlıştır demeyi bilmiyorsunuz.

şurada bir mevzu anlatıyorum. mevzunun yanlış boyutlarına odaklanalım istiyorum. siz oradan yok forum, yok mağduruz, yok bunlar kimdir. rica ediyorum gözlerinizi açın.

sen gel hem gelmeyen öğrencinin grubunu yaz, hem o riske attığın müdüre ve öğretmene asgari ücretten aşağısını ver. sonra da gel burada konuyu hiç üzerine alınma, hatta saldırıya geç. yok öyle bir dünya. herkes kendine gelsin.

sektörde gerçekten gıpta ettiğim kurum sahipleri olduğu kadar böylesi de var ama bu böylesi yapacağını yapıyor ama üzerine almayı istemiyor.

mantıklı ve makul konuşmanızı beklerdim.

yine yazık, hem de çok.

Alınmayan Grup Öğrencileri 29 Şub 2020 14:20 #7

• m.umutbalc
  • m.umutbalc Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 45
  • Teşekkür Sayısı: 4
Sayın havadabulut böyle bişeye şahit oldunuz da aman yapmayın arkadaşlar yazıktır günahtır demeye çalıştınız diye tahmin ediyorum. yoksa tüm kurumları karalamak istemeişsinizdir değil mi. ya da bunu yapanı görüp öylece bi sinirle yazdınız. yoksa ben patavatsızlık boşboğazlık vs görmüyorum.

Alınmayan Grup Öğrencileri 29 Şub 2020 14:24 #8

• havadabulut
  • Junior Uye
ben bu konunun yanlışlığını çok anlattım, alternatifler sundum doğruyu yapmak adına ama dayatma öyle bir noktadaki kimse dinlemiyor; böyle geldi böyle gidecek deniyor.
Son Düzenleme: 29 Şub 2020 14:25 yazan havadabulut. Sebep: uygun değil
Sayfa oluşturma zamanı: 0.307 saniye
Sistem Kunena Forum