Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: Bu nasil bir saçmalık..

Bu nasil bir saçmalık.. 10 Nis 2020 23:52 #1

• dfn
  • dfn Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 112
  • Teşekkür Sayısı: 19
  • Başarı: 0
Biri diyor avans biri diyor uzaktan egitim simdide veliye ucret odeme rica efiyorum birileri cikip bir aciklama yapabilir mi ben anlamadim konu ne kadar dagildi kim ne istiyor ne yapnaya calisiyor ne anlatiliyor....federasyon dernek artik lutfen acik ve anlasilir bir aciklama yapin yada bu spekilasyonlara dur deyin ne gercek ne dogru kafamiz darmadumanken bir de bu yeni yeni cikuslar haberler vallahi kafayi yedik ...yeter vermeyin bir sey bir sey icinde ugrasmayin artik battikca bataginiza cekiyorsunuz bu nedir biri bircsey soylesin 60 tane calisan haber bekliyor arti ben bu yalan dolan uydurmalardan gercekten yildim yapmayin birsey bu kadar dibe cekecek duzeni degistirecekseniz ben evimi arabami satar para oderim karistirdikca karistirdiniz allah icin dogru biri cikip bir aciklama yapsin....
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: k24k2n

Bu nasil bir saçmalık.. 11 Nis 2020 00:09 #2

• waramiral
  • waramiral Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 516
  • Teşekkür Sayısı: 297
  • Başarı: -9
dfn yazan:
Biri diyor avans biri diyor uzaktan egitim simdide veliye ucret odeme rica efiyorum birileri cikip bir aciklama yapabilir mi ben anlamadim konu ne kadar dagildi kim ne istiyor ne yapnaya calisiyor ne anlatiliyor....federasyon dernek artik lutfen acik ve anlasilir bir aciklama yapin yada bu spekilasyonlara dur deyin ne gercek ne dogru kafamiz darmadumanken bir de bu yeni yeni cikuslar haberler vallahi kafayi yedik ...yeter vermeyin bir sey bir sey icinde ugrasmayin artik battikca bataginiza cekiyorsunuz bu nedir biri bircsey soylesin 60 tane calisan haber bekliyor arti ben bu yalan dolan uydurmalardan gercekten yildim yapmayin birsey bu kadar dibe cekecek duzeni degistirecekseniz ben evimi arabami satar para oderim karistirdikca karistirdiniz allah icin dogru biri cikip bir aciklama yapsin....

Aynen katılıyorum.

Bu nasil bir saçmalık.. 11 Nis 2020 17:35 #3

• garip
  • garip Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 951
  • Teşekkür Sayısı: 383
  • Başarı: -55
üç şey de doğru. dernek avans için bastırıyor, bazıları bu günlerde bakanlığa program satma ya da uzaktan muzaktan deyip para koparma derdinde. bir de bakanlığın ödemeyi ailelere yapma gibi bir çalışması var. hangisi gerçekleşir diyorsan belki hiç biri, ya da üçü de. hiç belli olmaz, burası türkiye.
Son Düzenleme: 11 Nis 2020 17:36 yazan garip.

Bu nasil bir saçmalık.. 11 Nis 2020 20:15 #4

• waramiral
  • waramiral Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 516
  • Teşekkür Sayısı: 297
  • Başarı: -9
gerçekten bu kadar uğraşacağımıza devlet KAMULAŞTIRSIN! herkes kurtusun. satmaya hazırım.

o zaman devlete atanabilecekler mi bazı arkadaşlar görelim
o zaman bu iş nasıl yapılıyormuş görelim
ama kamera kayıtları da olacak onları da başka bir organı kontrol edecek.
o zaman görelim herkes tahtından bi insin de daha boş tahtta nasıl oturuluyor görülsün
verem olacaz ya gerçekten bıktık ya. ne olacaksa olsun da bir an önce olsun BIKTIK
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: umut16

Bu nasil bir saçmalık.. 11 Nis 2020 20:53 #5

• cemkilinc
  • cemkilinc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 1051
  • Teşekkür Sayısı: 343
  • Başarı: -1
Öyle bir durumda ücretli öğretmen kadrosuna alınırlar ve girdikleri ders kadar ücret alırlar. Yani gelen gideni aratır. Bunu bizde isteriz ama gerçekleşme ihtimali yok maalesef. Bizlerle ilgili belirsizlik olduğu muhakkak ama ülke çapında büyük bir kriz bekleniyor çünkü tedarik, üretim zinciri kırılmak üzere. Üzülerek söylüyorum ekonomik bir tedbir alınacaksa ilk vazgeçilecek sektör özel özel eğitimdir.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.361 saniye
Sistem Kunena Forum