Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: Avans

Avans 04 Haz 2020 19:41 #425

• loupcendre
  • loupcendre Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 61
  • Teşekkür Sayısı: 10
  • Başarı: 0
fahrettin75 yazan:
Kıymetli İl Başkanlarımız, Değerli Kurucu Kardeşlerim, Yüksek istişare Üyesi Sn. Sabahattin YILDIZ, Sn. Sami̇ GÜLSUYU, Başkan yardımcimiz Sn. Metin BOZKURT ile Ankara’da yapmış olduğumuz çalışmalarla ilgili sizleri bilgilendirmek istiyorum,
Öncelikle Öğretmen Yetiştirme Genel Müdürümüz Sayın Adnan BOYACI beyle görüştük, yarım kalan kurslar başta olmak üzere açılacak yeni kurslarımız için de görüş alışverişinde bulunarak sektörün öğretmen sorununa yönelik çözüm önerilerini istişare etme şansımız oldu. Sayın Bakanımızla yapacağı görüşme neticesinde de sektörümüzü rahatlatacak kararların alınacağını ifade etti, kendisine bu konuda ki çözümcü yaklaşımından dolayı teşekkür ediyorum.
Özel Eğitim Hizmetleri Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Nezir GÜL beyle görüştük, Başta Pandemi süreciyle alakalı kurumlarımızın yaşamış olduğu RAM Rapor sorunları olmak üzere RAM Randevu sorunlarını da kendisiyle istişare ederek gerekli girişimlerde bulunduk kendisine çözümcü yaklaşımlarından dolayı teşekkür ederiz.
Milli Egitim Bakan Yardımcımız Sn Mahmut ÖZER beyi ziyaret ettik, kurumlarımızın öğretmen sorunu ve RAM’larda yaşanan sorunlar ile istişare ettik. Kendisi de bu konuda kurumlarımızın yaşamış olduğu sıkıntıların farkında olduğunu ifade edip bununla alakalı bir gün sonra Sn. Muammer YILDIZ ve Mehmet Nezir GÜL Genel Müdürlerimiz ile Toplantı yaptılar sorunlarımızın ivedilikle çözülmesi için gerekli adımlar atılmasını hususunda çalışma başlatmıştır.
Bugün ise Maliye Bakan Yardımcısı Sayın Osman DİNÇBAŞ ile yapmış olduğumuz görüşmede kurumlarımıza düşünülen avans ödemesi ile alakalı başta Sayın Hazine ve Maliye Bakanımız Berat ALBAYRAK'ın da bilgisi dahilinde olup bu konuda kesinlikle kimseye bir avans ödemesi yapılmayacağının kararı verildiğini ifade etti. Bu teklifin yapıldığı ilk günden itibaren kendilerinin buna sıcak bakmadıklarını böyle bir şeyin kurumlarımıza yapıldığında diğer sektörler için sıkıntı olacağı kanısına vardıklarını, bu noktada yardımcı olamayacaklarını üzülerek ifade ettiler.
Kendisine kurumlarımız açıldığı ayın sonundaki ödemelerini hiçbir kurumun yapamayacağını, kapanma ile yüz yüze kalacağını ifade ettik, bunun dışında ne yapılabilir konusu istişare edildi ve önümüzdeki hafta içerisinde sürecin Genel Müdürler bazında değerlendirilip yeniden tarafınıza bilgi verilecek dendi. Toplantıya katılan Maliye Bakan Yardımcımız Sn Osman DİNÇBAŞ ve Kamu Mali Yönetim ve Dönüşüm Genel Müdürümüz Sn Yakup TEKİN’e göstermiş oldukları yakın ilgi alakadan dolayı kendilerine Federasyonumuz ve kurumlarımız adına teşekkürlerimiz bildirdik.
Tıkanmış olan süreçte çözüm üretilmesi adına önümüzdeki hafta çalışmalarımıza yine kaldığımız yerden devam edeceğimizi ifade eder hepinize saygılar sunarım.
Yunus KILIÇ
GENEL BAŞKAN
sayın ..... beye tesekkur ederiz sayın ......mudurumuze tesekkurlerimizi bildiririz sayın bilmem kim beye tesekkur ederiz tesekkurler tesekkurler tesekkurler tesekkurler.........................................................................................................................................................................................................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Avans 04 Haz 2020 19:46 #426

• hayavoto
  • hayavoto Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 23
  • Teşekkür Sayısı: 12
Maliye bakanlığı onaylamış milli eğitim bakanlığına yollamıştı nasıl oldu da maliye bakanlığı tekrar olumsuz yanıt verdi

Avans 04 Haz 2020 19:49 #427

• cemkilinc
  • cemkilinc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 1051
  • Teşekkür Sayısı: 343
  • Başarı: -1
Sayın Fahrettin günler öncesinden avans işinin olmayacağını söylüyordu . Açıklama günler sonra bugün federasyondan geliyor. Avansın federasyon tarafından engellendiği konusunda çok ciddi iddialar vardı haftalar öncesinden. Federasyondan cevap geldi mi bilmiyorum ama parçaları birleştirince insanın aklı bir karışıyor. Umarım iddialar doğru değildir.
Son Düzenleme: 04 Haz 2020 19:50 yazan cemkilinc.

Avans 04 Haz 2020 19:51 #428

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3654
  • Teşekkür Sayısı: 2866
  • Başarı: 54
Yapılan açıklamada:
Benim anlamadığım, avans Red edilmişse şayet, önümüzde ki hafta tıkanmış süreci açmak için çalışmalara devam edeceğiz cümlesi ile ne kast edilmek isteniyor?

Bilen var mı?
Son Düzenleme: 04 Haz 2020 19:52 yazan tartanc.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: brandy

Avans 04 Haz 2020 19:53 #429

• cemkilinc
  • cemkilinc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 1051
  • Teşekkür Sayısı: 343
  • Başarı: -1
Milletin eşşeğini kaybettirip sonra bulduracak olmasınlar .
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: waramiral

Avans 04 Haz 2020 19:54 #430

• loupcendre
  • loupcendre Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 61
  • Teşekkür Sayısı: 10
tartanc yazan:
Yapılan açıklamada:
Benim anlamadığım, avans Red edilmişse şayet, önümüzde ki hafta tıkanmış süreci açmak için çalışmalara devam edeceğiz cümlesi ile ne kast edilmek isteniyor?

Bilen var mı?

SIVAMA BENCE NE OLACAK

Avans 04 Haz 2020 19:57 #431

• fahrettin75
  • fahrettin75 Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 527
  • Teşekkür Sayısı: 161
  • Başarı: -54
Sıra özerkderin açıklamasında.

Bekliyoruz.
Su akar yolunu bulur..

Avans 04 Haz 2020 19:57 #432

• hayavoto
  • hayavoto Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 23
  • Teşekkür Sayısı: 12
Hocam benim anladığım artık birşey çıkmayacağı zor artık
Sayfa oluşturma zamanı: 0.425 saniye
Sistem Kunena Forum