Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: Avans

Avans 04 Haz 2020 21:13 #441

• serkan198125
  • serkan198125 Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 352
  • Teşekkür Sayısı: 77
  • Başarı: -8
Artık yolun son virajı. Yapilan yoldaki uzun yolculuğun son anı ,sinema bitmek üzere.....? Artık stk lar bundan sonra neyin mücadelesini verecek....çünķü metastas olmuş bir hasta var...
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Avans 04 Haz 2020 21:16 #442

• hayavoto
  • hayavoto Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 23
  • Teşekkür Sayısı: 12
  • Başarı: 0
Sizin için farkeder mi hocam adının ne olduğu hem böyle bir olumsuzluktan mutlu olmanız da gerçekten ilginç
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc

Avans 04 Haz 2020 21:31 #443

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3652
  • Teşekkür Sayısı: 2866
  • Başarı: 54
Anlayan varsa bana da anlatabilirler mi?

Maden avans Red edildi. Gelecek hafta ne olacak?

Destek, avans, peşinat vsvs olmaz ise hepimiz cidden çok zorlanacağız.

Sektörün bu zor durumundan, değişik nedenlerle mutluluk duyacaklara mutluluktan göbek atacaklar sosyal mesafeye dikkat etmelerini öneririm.
Son Düzenleme: 04 Haz 2020 21:33 yazan tartanc.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: scayking, hayavoto

Avans 04 Haz 2020 21:31 #444

• fahrettin75
  • fahrettin75 Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 527
  • Teşekkür Sayısı: 161
  • Başarı: -54
Kral06 yazan:
Fahrettin çok mu mutlu oldun avans çıkmayınca ?
Yüzlerce kurum bir umut avansa bel bağladı, herhangi bir bankaya krediye bile başvurmayalar var avans çıkacak umuduyla. Tamam avans çıkmamış olabilir dernek federasyon bu konuda başarısız olmuş olabilir ama derneğe ve federasyona olan kininden dolayı sevinç çığlıkları atıyorsundur umarım.
Herhangi biryere aday da olabilirsin ama bir yere adaylık ve veya kazanmak için aday oldugun mercilerin başarısızlığından mutlu olmak abesle iştigaldir.
sayın kral kardeşim,
Sürekli aynı anlamda yazan arkadaşlar var cevaben yazıyorum.

Attığım sevinç çığlıkları değil tamamen üzüntünün ta kendisidir. Neden mi?

Sen bu ortamda: BAZILARININ sürekli bir bilgilenme ve yalanlarına inanan çevreye karşı benden; "çıkmayacak mutlu olacağım" mı yoksa "AVANS DİYE BİR ŞEY YOK, KURUMUNUZUN GELECEĞİNİ TEHLİKEYE ATMAYIN" yazılarını mı okudun?

Bu platformda aşırı DOĞRU söyleyenleri sevmezler, başarı notları ona göredir isimlerinin yanında dikkat edersen.

Bir kesimde buradan bilgi alıyor, bir kısmının üyelikleri var büyük bir kısmının yok. Yok olan kısmı da üye yapıp tantana ya dahil edip, koltuk yarışı vs..
İCRAAT: YOK ama icraatsızlığın adı: İSİMSİZ KAHRAMANLAR..

18 MART tan beri bas bas bağırıyoruz, avans ÇIKMAYACAK değil YOK ÖYLE BİR ŞEY diye..

Bakan açıklamış: "BAŞINDAN BERİ BİLİYORUZ VE KARŞIYDIK BÖYLE BİR ŞEYE" diye. Hala yazı bakanın önünde arkasında, 4 imza tamam bir imza kaldı dın dın..

Hiçbir başkanlık yarışında, ekibinde kimsenin arkasında falan "İSİMSİZ KAHRAMAN" da değilim, işime bakan bir kurucuyum. Arkamda söylediklerim yüzünden ağlayan olmadı, olmayacakta!!

Gerçekten bu insanların söylediklerine inanıp iç borçlanmaya giren meslektaşlarımın veballeri bu işleri kurgulayanların boynundadır.

Bir arkadaş demiş ki "doğru ama sevimsiz açıklamalar"..

Doğru olması benim için yeterli arkadaşım. Kimilerine sevimsiz geliyorsa, ortada sıkıntılı bir durum vardır.

Sağlıcakla kalın.
Su akar yolunu bulur..
Son Düzenleme: 04 Haz 2020 21:35 yazan fahrettin75.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Hako, Iyimserim

Avans 04 Haz 2020 21:39 #445

• hayavoto
  • hayavoto Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 23
  • Teşekkür Sayısı: 12
Hocam inanın ben de hiç anlamadım madem reddettiler daha ne olabilir ki onu onaylanmayan başka şeyleri de onaylamaz zor bir süreç bekliyor bizi artık

Avans 04 Haz 2020 21:46 #446

• scayking
  • scayking Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 265
  • Teşekkür Sayısı: 233
  • Başarı: 3
Başka bi platformda biri yazmış;

"Çıkmazsa çıkmasın, avans çıksaydı hepimiz yatırım yapacaktık."

Kastettiği yatırım da servis aracı.

............
Eleştirim,
3 aylık avans istenmemeliydi.

Yinede bunun için çalışanlara teşekkür etmek gerekir.
Ve bu işin peşi bırakılırsa niyetin samimi olmadığını düşünürler, geri dönüşü kolaylaştırıcı mantıklı taleplerle tekrar gidilmeli.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: hayavoto

Avans 04 Haz 2020 22:13 #447

• deniz76
  • deniz76 Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 63
  • Teşekkür Sayısı: 18
.
Sn fahrettin bey demişsiniz ki
Bir arkadaş demiş ki "doğru ama sevimsiz açıklamalar"..

Doğru olması benim için yeterli arkadaşım. Kimilerine sevimsiz geliyorsa, ortada sıkıntılı bir durum vardır

Düzeltirim söylediğinizin doğru cıkması üslubunuzun sevimsizliğini değiştirmedi dedim suan diyorum ki çirkinliğini (kıvırma gibi) sizin için önemli olmayabilir zira benim için kişinin düsündüğü kadar bunu ifade ediş biçimidee önemlidir bu nedenle yazdım bunu. Sevimsiz gelince ortada sıkıntı oluyormuş ya bundan kastınızı anlayamadım.
Bakın çetin beyi tanımıyorum sadece buradaki üslubu nu beğeniyorum söylediklerine katılmasamda rahatsızlık vermiyor bunun gibi bir kaç kişi var isim vermeyin rahatsız etmemek adına..sizin tüm bu açıklama kaygınızın sektörün hayırrına yad a burayı takip edenlerin hayrına değilde birine muhalefet olmak için yazıyor haliniz var acıkcası (çetin hocam isminizi geçirdim ama dilerim sıkıntı olmaz)
Son Düzenleme: 04 Haz 2020 22:25 yazan deniz76.

Avans 04 Haz 2020 22:54 #448

• fahrettin75
  • fahrettin75 Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 527
  • Teşekkür Sayısı: 161
  • Başarı: -54
deniz76 yazan:
.
söylediğinizin doğru cıkması üslubunuzun sevimsizliğini değiştirmedi dedim suan diyorum ki çirkinliğini (kıvırma gibi) sizin için önemli olmayabilir zira benim için kişinin düsündüğü kadar bunu ifade ediş biçimidee önemlidir bu nedenle yazdım bunu.
tartanc yazan:
Değerli arkadaşlarım
AVANS konusuyla ilgili son durum; görüş yazısının sayın Berat Albayrak bakanımızın imzasında olduğudur. Saygıyla duyururuz.
20 Mayıs 2020, 20.30
ÖZERKDER Yönetim Kurulu

sayın deniz,
yorumlarınız mantık çerçevesinde çoğu zaman. Doğru "çirkin" değildir! Yalan, siyaset "ÇİRKİN" midir? EVET.

Doğruyu söyleyiş biçimim çirkin midir? BAZEN Ne zaman? Göz göre göre aynı işi yaptığım meslektaşlarım uçuruma sürüklediklerinde, mağdur olma ihtimalleri olduğunda. Vazgeçer miyim tarzımdan, HAYIR. Herkes savunduğu doğrularıyla büyür, yaşar ve ölür.

Okumazsınız yazdıklarımı olur biter. Siyaset okursunuz yazan var.

saygılar.
Su akar yolunu bulur..
Sayfa oluşturma zamanı: 0.368 saniye
Sistem Kunena Forum