Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: Avans

Avans 04 Haz 2020 23:18 #449

• gunesli
  • gunesli Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 264
  • Teşekkür Sayısı: 34
  • Başarı: -3
Ya siz gerçekten sakasiniz gercekten
En basindan soyledim millete iban verip 3/5 birsey atesleyin diyen zihniyet bize para falan vermez veremez
Hayal dunyasindan yasamayin devlet bankalarinin kredisine basvurun dedim
Hakli ciktim allah’dan o krediyi aldim da kafam rahat
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Avans 05 Haz 2020 00:10 #450

• deniz76
  • deniz76 Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 63
  • Teşekkür Sayısı: 18
  • Başarı: 0
Sayın güneşli
İyi ettiniz elinize sağlık güle güle harcayında bize ne sizin kredinizden siz demeseniz biz düşünemicekmiyiz krediyi.. Burda bırakıldığımız durumun halini görmüyormusunuz.. Devlet bu sorumluluğu almakla mükelleftir fakat almadı..olması gerekeni istemek dilemek hayal dünyasında yasamak mı? Hayır bu hakkınız olan korumayı desteği devletten istemektir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Acan

Avans 05 Haz 2020 00:18 #451

• deniz76
  • Kıdemli Uye
Sh fahrettin
Doğru tek olmadığı gibi herzaman güzel de değildir fakat konumuz bu değil zaten.
İstemeseniz okumayında gayet basit bir püskürtme seklidir üye olan herkez okur sizin birine yada bi kaçına yazdığınız seyler burayı takip eden herkesi bağlamaz evet ama hoş olmayan yazıları okuyan herkese saygısızlık olur.. Siz uyarınızı yaptınız hocam hatta dedinizki umutlanmayın sonra tekrar yazayım umutlanmasınlar deniz buda normal ama inanın sadece bunları yazmanız yeterliydi burda üsluptur nezakettir sözettiğim sey..
Size cvp hakkı doğacak bişey yazmadım görüldüğü gibi cvpta vermeyiniz gereksiz uzamasın..
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: fahrettin75

Avans 05 Haz 2020 00:22 #452

• serkan198125
  • serkan198125 Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 352
  • Teşekkür Sayısı: 77
  • Başarı: -8
Niye alsın,kapalı olduğun halde senin ayrıcalığın ne.Bu gün kreşlerde maliyeden yardım bekliyor dernek başkanları haklı olarak kendilerini savunuyor,lâkin devlette senin özelliğin ne ki bunu Maliye sana versin.Birakin artık zerzenisleri hizmetin verirsin hakkını alırsın.Devlet bütün birimleri ile krediye teşvik ediyor sende ona başvurunu ister yap ister yapma..avansla mi bu işe girdiniz , kimseyi devlette zorlamiyor. Kurumuzu devam ettirme boyutunda .....
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: fahrettin75

Avans 05 Haz 2020 00:42 #453

• deniz76
  • Kıdemli Uye
Avans istenildi hibe verilsin denmedi..belli bir miktar borç alınsın geri ödemesi yapılsın denildi.. Bizler için değil her sektöre uygun sekilde mali destek vermelidir en büyük örgüt olan devletin sorumluluğu budur..bizler hizmet satıyoruz mal değil hizmeti alanda olmayınca sürdürebilirlik nasıl sağlanmalı.? Kredi alınsın değil mi? Teşviklerden söz ediyorsunuz hala anlayamadığınız sey böyle olağanüstü bir durumda devletin desteğinin gerekliliği..
Birde su tavrınız nedir? Alma niye versin sana vs vs cok zor değil mi sizin için düsüncenizi makul bir kaç kelimeyle seçip yazmak..

Avans 05 Haz 2020 00:52 #454

• scayking
  • scayking Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 265
  • Teşekkür Sayısı: 233
  • Başarı: 3
Yüce öngörülerine güvenip avans beklentisine girmeyen kredi kullanan sayın arkadaşlar,
Faizsiz avans çıkaydı, avansı alıp kredilerinizi kapatmayacak mıydınız? Boş yere faiz mi ödeyecektiniz. Her şekilde o avansı alacaktınız.

Siz bizden daha fazla beklediniz avansı.
Son Düzenleme: 05 Haz 2020 00:59 yazan scayking.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: deniz76, hayavoto

Avans 05 Haz 2020 00:54 #455

• gunesli
  • Altın Uye
deniz76 yazan:
Sayın güneşli
İyi ettiniz elinize sağlık güle güle harcayında bize ne sizin kredinizden siz demeseniz biz düşünemicekmiyiz krediyi.. Burda bırakıldığımız durumun halini görmüyormusunuz.. Devlet bu sorumluluğu almakla mükelleftir fakat almadı..olması gerekeni istemek dilemek hayal dünyasında yasamak mı? Hayır bu hakkınız olan korumayı desteği devletten istemektir.

Yahu devlette para olsa aklina gelen herseye ek vergi getirir mi ?
Sigara icmese millet alkol icmese devlet vergi bile alamaz
Olmayan seyi sana nasil versin ?

Avans 05 Haz 2020 00:56 #456

• gunesli
  • Altın Uye
scayking yazan:
Yüce öngörülerine güvenip avans beklentisine girmeyen kredi kullanan sayın arkadaşlar,
Faizsiz avans çıkaydı, avansı alıp kredilerinizi kapatamayacak mıydınız? Boş yere faiz mi ödeyecektiniz. Her şekilde o avansı alacaktınız.

Siz bizden daha fazla beklediniz avansı.

İlk gunden beridir mesajlarim ortada olmaz bu is dedim devlet iyi niyetli olsa mart ayinda subati emsal alip o ayin odemesini yapardi diyede yazdim
Tedbir aldik iste kotumu oldu
Simdi siz dusunun personele ne vereceksiniz
Aylardir 1500 lira para alan cogu onuda alamadi seni 1 ay daha beklermi acaba ?
Kafama rahat vallahi cektim krediyi aylar once hemde
Sayfa oluşturma zamanı: 0.319 saniye
Sistem Kunena Forum