Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: AÇIYORUZZZ

AÇIYORUZZZ 18 May 2020 23:00 #9

• bozkurt007
  • bozkurt007 Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 84
  • Teşekkür Sayısı: 27
  • Başarı: 0
Öngörümü paylaşmak istiyorum
Kçö bitince bir ay avans verirler
temmuzda iyi ihtimal açın derler tabi bir yığın kurallarla beraber
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: rassmuss

AÇIYORUZZZ 19 May 2020 22:46 #10

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3652
  • Teşekkür Sayısı: 2866
  • Başarı: 54
Fransa'da açılan okullarda 70 COVID tanısı konuldu ve vakaların olduğu okullar kapatıldı. Şimdi ise açılma kararı sorgulanıyor. Tanı almamış kaç çocuğun "süper taşıyıcı" rolünde olduğu ise merak ediliyor.

Okulları açma kararını vermek kolay, telafisi zor!
t.co/lWNVzBpEjP
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: hida, bozkurt007, Iyimserim

AÇIYORUZZZ 19 May 2020 23:23 #11

• Iyimserim
  • Iyimserim Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 54
  • Teşekkür Sayısı: 12
Keşke herkes siz gibi duyarlı olsa
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc

AÇIYORUZZZ 19 May 2020 23:49 #12

• waramiral
  • waramiral Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 516
  • Teşekkür Sayısı: 297
  • Başarı: -9
Bence de açılmak çözüm değil. Bu süreç de bitecek gibi değil. Minimum a indikten sonra acilmamiz daha doğru. Birçok ekstra önlem alınacaktır muhakkak. Fakat en küçük bir bulaş durumunda, sektör büyük tehlikeye girer. Herşeyden önce sağlık. Şahsın adına eylülden önce açılmayı kesinlikle doğru bulmuyorum. Tabi o zaman da başka bir dalga olmazsa.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: bozkurt007

AÇIYORUZZZ 20 May 2020 00:01 #13

• mehmetxy42
  • mehmetxy42 Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 116
  • Teşekkür Sayısı: 10
Hadi açtık diyelim. Allah vermesin kurumumuzda vaka oldu. Kime ne anlatacağız. Siz sebep oldunuz çocuğumuza sizin yüzünüzden hastalandı v.b. olaylar. Burada bir fabrikada bir kişinin rahatsızlığını gizlemesi yüzünden calisanlari hepsi karantinaya alındı. Sosyal medyada fabrika sahiplerine beddualar havada ucusuyor. Sonra ayıkla pirincin taşını. Allah bu dertten ülkemizi ve dünyayı kurtarsın. Bu arada Eylül sonu Ekim başı 2. Dalga ihtimali varmış

AÇIYORUZZZ 20 May 2020 03:37 #14

• ubestoy
  • ubestoy Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 15
  • Teşekkür Sayısı: 1
Bırakın avansları bugün çarşamba eğer ne zaman açılacağımızı bayrama kadar öğrenebilirsek sevindirici.çünkü bizim sektörde işler bu kadar yavaş ilerliyor.açıkçası derneklerin de bir şey yapabildiği yok

AÇIYORUZZZ 20 May 2020 11:58 #15

• Akın59
  • Akın59 Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 11
  • Teşekkür Sayısı: 4
Devletimiz bunca yıldır bu kurumlara ödeneğini kesintisiz yapmıştır. Bir çok ekonomik kriz olmasına rağmen ödemeler hiç aksamamıştır.Bence açılmaması
rebilitatyon derneklerinin, Sivil Engelliler Kuruluşlarının durumlarını yeterince ve öz olarak anlatamadıklarından. Avm sahipleri ne güzel anlatmışlar, sahilde sosyal mesafe kuralına uyulması, maske takılmasına rağmen gezme yasaklanırken, Avm ler açılmıştır. Bütün yazılanları okuyorum ve gülüyorum. Hep takiye yapılıyor. Bir çok kas rahatsızlığı olan öğrencilerin fizik tedavi ihtiyaçlarının karşılanmadığından hareket edemez durumda olduğundan, velilerden gelen şikayetleri baz alarak yazıyorum bunları,eğitimsel olarak bayağı ilerlemiş çocukların gerilediğini bir çok sorunların hat safhaya çıktığını, çaresizliklerini dile getiriyorlar. Benim bireysel yapabileceğim Cimer kanalıyla paylaşmaktan öteye gidemedi. Ama adına federasyon denilen kuruluşlar artık benlik kavgalarından kurtulup gerçek mağdurlar için mücadele vermeli. Daha gerçekçi olalım. Burada bu çocuklar için verilen mücadele ve onların birey olma, sosyal hayata katılabilme hakları ve gelişimleri yok ediliyor.Artık her ortamda söylenen Corono 19, şimdide 70... komplo teorilerini de düşünürsek bu oyunlara dur demenin zamanı gelmedi mi hala.... Saygılarımla.

AÇIYORUZZZ 20 May 2020 12:25 #16

• yasin
  • yasin Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 1
rehabilitasyon merkezlerin kapanması bunun yarı sıra bir cok kurumun maddi sıkıntıya girmesin tüm ögrencilerimizi ve kurumları yaklasık olarak 1 yıl geriye götürmüstür devlet telafi eğitim hizmeti altında kurumları bu sıkıntıyla bas basa bırakması demek hizmet kalitesini alt seviyelere cekmek demekdir burada devletin acil bir sekilde kurumlara maddi desteği saglaması kurumlar ise sabit durumlarını verimli bir sekilde kuruması gerekir aksi taktirde kurumla maddi olarak cok sıkıntıya girer kurumlar maddi sıkıntı yasadıgı zaman kurumlarımızın kapalı oldugu dönemde ögrencilere verebileceği egitim kalitasi bellidir ögretmen sıkıntısı bina sıkıntısı mazot vs acil destek olmaları gerekir
Sayfa oluşturma zamanı: 0.305 saniye
Sistem Kunena Forum