Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: AÇIYORUZZZ

AÇIYORUZZZ 23 May 2020 15:05 #33

• waramiral
  • waramiral Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 516
  • Teşekkür Sayısı: 297
  • Başarı: -9
esinti yazan:
Evde eğitim süper olur bu şekilde kurumlar işyeri kirasındanda kurtulur
Off offf!
Son Düzenleme: 23 May 2020 15:05 yazan waramiral.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

AÇIYORUZZZ 23 May 2020 16:58 #34

• Acan
  • Acan Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 66
  • Teşekkür Sayısı: 38
  • Başarı: 1
esinti yazan:
Evde eğitim süper olur bu şekilde kurumlar işyeri kirasındanda kurtulur
İşsiz misiniz arkadaşım. Transitin içinde mi çalışacaz eskiden dilekçe yazanlar gibi
Son Düzenleme: 23 May 2020 16:58 yazan Acan.

AÇIYORUZZZ 23 May 2020 20:29 #35

• Akın59
  • Akın59 Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 11
  • Teşekkür Sayısı: 4
  • Başarı: 0
Daha açılış tarihi ve açılış önlemlerinin tam olarak resmi yazılı açıklanması yapılmadan kar zarar hesaplarına başladınız. Nisan ayında tam ödenek aldınız, öğretmene asgarisini ödediniz, Mart ayında yarım aldınız hiç ödeme yapmadınız, ödemeyi iş kura devlete bıraktınız. Öğretmenler aldıkları ücretle ancak ev kiraların ödeyebildiler, nedir haliniz diye çalışanınızı düşünmediniz, hakkını isteyenlerle kavga ettiniz, tehtit ettiniz. Siz ne zaman kar ettiniz ki, ne zaman Allah bereket versin dediniz? Ya bu gibi zihniyette olanlar kapatın kurumlarınızı, niye zarara çalışıyorsunuz. Artık yetti akıtmayın timsah gözyaşlarınızı, önce insan olun. Yattınız, kalktınız, beyler gibi sefa sürdünüz. Bu sözlerim işini ahlakı ile yapanlara değildir, onları tenzih ederim.

AÇIYORUZZZ 23 May 2020 20:53 #36

• waramiral
  • waramiral Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 516
  • Teşekkür Sayısı: 297
  • Başarı: -9
Akın59 yazan:
Daha açılış tarihi ve açılış önlemlerinin tam olarak resmi yazılı açıklanması yapılmadan kar zarar hesaplarına başladınız. Nisan ayında tam ödenek aldınız, öğretmene asgarisini ödediniz, Mart ayında yarım aldınız hiç ödeme yapmadınız, ödemeyi iş kura devlete bıraktınız. Öğretmenler aldıkları ücretle ancak ev kiraların ödeyebildiler, nedir haliniz diye çalışanınızı düşünmediniz, hakkını isteyenlerle kavga ettiniz, tehtit ettiniz. Siz ne zaman kar ettiniz ki, ne zaman Allah bereket versin dediniz? Ya bu gibi zihniyette olanlar kapatın kurumlarınızı, niye zarara çalışıyorsunuz. Artık yetti akıtmayın timsah gözyaşlarınızı, önce insan olun. Yattınız, kalktınız, beyler gibi sefa sürdünüz. Bu sözlerim işini ahlakı ile yapanlara değildir, onları tenzih ederim.
Mart ayında evet yarım alındı ama Nisan???
Bilip bilmeden konuşma şu mübarek günde. Hadi canım kardeşim yolun açık olsun

AÇIYORUZZZ 23 May 2020 21:05 #37

• loupcendre
  • loupcendre Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 61
  • Teşekkür Sayısı: 10
nisan ayında kim ödenek aldı anlamadım

AÇIYORUZZZ 23 May 2020 21:38 #38

• Akın59
  • Akın59 Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 11
  • Teşekkür Sayısı: 4
Orarada söylemek istediğim Subat ayı ödenekleri ile Nisan maaşlarının, Mart ödenekleri ile Mayıs ayı maaşların ödenme daha doğrusu Mayısta ödenmeme şekliydi. Anlatım eksikliği olmuş. Şimdi daha iyi anlamışsınızdır. Hep böyle yapıyor işin aslını anlıyorsunuz. Hangi zarardan söz edebiliyorsunuz. 2008 den önce 6 seans günlük yazılabilirken, 8 saate çıkınca 2008 den sonra , yine aynı feryat figan. Kar nedir, kimisi yüzde 30 u ki bu İslam ticari kar dır, kar sayar ,kimisi de yüzde 300 kar saymaz, 160 seans yazdığınız öğretmen vergileri düş. 15 000tl kazandırır, en baba ödemeniz öğretmene 4000 TL dir.Daha ne kadar da bereket sözünüzü kullanacaksınız.

AÇIYORUZZZ 23 May 2020 21:52 #39

• cemkilinc
  • cemkilinc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 1051
  • Teşekkür Sayısı: 343
  • Başarı: -1
Sizce kurumlar ne kadar kar ediyor ?

AÇIYORUZZZ 23 May 2020 22:49 #40

• Deniz-okyanus
  • Deniz-okyanus Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 36
  • Teşekkür Sayısı: 17
cemkilinc yazan:
Sizce kurumlar ne kadar kar ediyor ?
üstat isyanlardayım bu insanlar bu kurum sahiplerinden ne istiyor ? Lanet ettim bu işe girdiğim günü yaka silkedim şu forumu okumaya başladıktan sonra . 2 ortağız 50/50 ve bir iddiam var her kim çaldığımızı çırptığımızı karnımızı tıka basa doyurduğumuzu onun tabiri karın doyurmak değil yanlış anlaşılmasın çünkü Allah’a hamdolsun aç değiliz ama o tarz düşünenlerin o terimin altında yatırdığı çok başka şeyler herneyse gelsin kuruma ona kar ettiğim bütün rakamları göstericem bütün şeffaflığı ile eğer dedikleri gibi çalıp çırpıp milletin sırtından cebimizi tomarla dolduruyorsak o arkadaşlara buyurun size bu kurumu devrediyorum ayda 10 bin olan kazancınla 23 personele ne kadar zam yapabileceksin hani Herseferinde maaşlardan dert yanılıyorya gelsin arkadaş kazandığı 10 binle personlinşn maaaşkarına çok güzel bi zam yapsın . Herkesi mutlu etsin anında çıkabilecek olumsuzluklara bu 10 bin lirayla nasıl yetişecek babada anlatsın hani biz çalıp çırpıp yontuyoruzya devleti hani mercedeslerle bmw Lerke geziyoruz ya nefret etttiedşniz bu işi nefret . Bide sonuna şunu eklemeyi unutmuyolar işini düzgün yapan kurum sahiplerine lafımız yok bak bak bak sen Allah Allah siz böyle karalama yapmaya devam edin o işini düzgün yapan kurum sahipleride sizin yüzünüzden zaten kalmayacak yaşla kuruyuda yakacaksınız .
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc, fahrettin75, umut16
Sayfa oluşturma zamanı: 0.330 saniye
Sistem Kunena Forum