Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: Silinme İsteği olan Öğrenci

Silinme İsteği olan Öğrenci 17 Haz 2020 19:56 #1

• adige Ömer
  • adige Ömer Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 59
  • Teşekkür Sayısı: 10
  • Başarı: 0
2020 Mart Ayı başında,diğer kurumlardan birinin pazarlama elemanlarından biri Velimizi daha önce tanıdığı için ,ikna(kandırma) etmiş,Milli Eğitime dilekçe verdirmiş,Velimiz biz görüşmeden akşamı pişman oluyor ve durumu anlatıyor,biz de "Silinme İsteği olan Çocuğu Siliyoruz" sonra tekrar kayıt ediyorum...Ders yazma esnasında .....Öğrencinin Silinme İsteğinde bulunduğu yazısı çıkıyor....Tekrar siliyorum...Kayıt ediyorum...Aynı yazı....Sebebi nedir acaba? Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Silinme İsteği olan Öğrenci 17 Haz 2020 20:26 #2

• Acan
  • Acan Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 66
  • Teşekkür Sayısı: 38
  • Başarı: 1
Fatura olaylarının bittiği gece saat 1 de kayıt yapabilirsiniz hocam. Keşke silmeseydiniz. O gece otomatik sistemden düşer öğrenci boşta kalır öyle kayıt edebilirsiniz

Silinme İsteği olan Öğrenci 18 Haz 2020 10:38 #3

• adige Ömer
  • adige Ömer Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 59
  • Teşekkür Sayısı: 10
Hocam Mart Ayı için Onaylamamı 6 Nisan 2020 de yaptım...1 gün sonra kaydını sildim..5 dk sonra tekrar kayıt ettim..Şimdi ise Haziren dersini yazarken "Uyarı verdi "Silinme İsteği Bulunmakta" diye...Yine kaydını sildim dün,biraz zaman geçince yine kaydettim..Yine aynı aynı uyarıyı veriyor.

Silinme İsteği olan Öğrenci 18 Haz 2020 10:43 #4

• KA2015
  • KA2015 Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 131
  • Teşekkür Sayısı: 28
İlçe Mili Eğitim Müdürlüğü kayıt silme işlemini iptal edemiyor mu? Eğer öyle bir süreç varsa veliniz tekrar dilekçe versin. Sehven istekde bulunduğunu tekrar eski kuruma kayıt olmak istediği belirtsin.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.369 saniye
Sistem Kunena Forum