Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: ZAM(%50)-KOTA-SERVİS ÜCRETİ

ZAM(%50)-KOTA-SERVİS ÜCRETİ 09 Ara 2020 09:45 #25

• garip
  • garip Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 951
  • Teşekkür Sayısı: 383
  • Başarı: -55
sn barış,
bu forumda en samimi, en dürüst cümleleri siz yazıyorsunuz, teşekkür ederim.
Son Düzenleme: 09 Ara 2020 09:46 yazan garip.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: barisltd

ZAM(%50)-KOTA-SERVİS ÜCRETİ 09 Ara 2020 12:38 #26

• Yediyaman
  • Yediyaman Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 9
  • Teşekkür Sayısı: 4
  • Başarı: 0
türkiyem yazan:
Gerçekten kurumlar zor bir dönem geçiriyor ama bu bizim birşeyler talep etmememizin önüne geçmemeli sonuçta pandemi bitecek zaten bitmezse herkes bitecek ... o yüzden zam oranı konusunu çok da gözardı etmemeliyiz .. özellikle gerçek enflasyon oranını düşünerek ..
Kesinlikle hocam fikrimiz bu
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: türkiyem

ZAM(%50)-KOTA-SERVİS ÜCRETİ 10 Ara 2020 00:29 #27

• ozkan62
  • ozkan62 Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 14
  • Teşekkür Sayısı: 7
..
Son Düzenleme: 10 Ara 2020 00:32 yazan ozkan62.

ZAM(%50)-KOTA-SERVİS ÜCRETİ 10 Ara 2020 00:35 #28

• ozkan62
  • Yeni Uye
Zammı 6 7 olarak uygun gördüysen ve hatta fazla olduüunu düşünüyorsan o zaman sözleşmen yaklaşınca işvereninden de o oranda zam iste yada daha aşağısını. Bunu yapacak yürektemisin merak ettim şimdi
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: türkiyem

ZAM(%50)-KOTA-SERVİS ÜCRETİ 10 Ara 2020 14:28 #29

• Acan
  • Acan Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 66
  • Teşekkür Sayısı: 38
  • Başarı: 1
ozkan62 yazan:
Zammı 6 7 olarak uygun gördüysen ve hatta fazla olduüunu düşünüyorsan o zaman sözleşmen yaklaşınca işvereninden de o oranda zam iste yada daha aşağısını. Bunu yapacak yürektemisin merak ettim şimdi
İşinize gelince mal ortağımız mısınız size ne bizim aldığımız zamdan diyorsunuz. Şimdide zama göre zam diyorsunuz. Ne biçimsiniz...

ZAM(%50)-KOTA-SERVİS ÜCRETİ 11 Ara 2020 00:17 #30

• ozkan62
  • Yeni Uye
Öyle söyleyen kurucu doğru söylüyor mal ortağımısın size ne aldığı zamdan. Sermaye bağlarken ordamıydın 100 200 300 öğrenciyi bir araya getirirken sen ya kahvede pişti atıyordun yada müge anlıyı izliyordun. Sen sözleşme zamanı gelince zammını konıuş bakanlığın yaptığı zammı değerlendirme. Hatta fazla verisnler diye sende birlik olki bu zam sanada yansısın. 6 7 size çok bile dersen zam zamanı sende 15 20 beklemeyeceksin

ZAM(%50)-KOTA-SERVİS ÜCRETİ 11 Ara 2020 02:21 #31

• Spartacus13
  • Spartacus13 Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 21
  • Teşekkür Sayısı: 3
4 yıldır sessiz sedasız forumu takip etmeye çalışıyorum bazen dayanamayıp birşeyler yazıyorum ama genel olarak her başlık açıldığında mutlaka bir muhalif bir çok bilmiş başlık sahibine veya kuruculara sallıyorda sallıyor. Arkadaşlar emin olun yanlış yere saldırıyorsunuz bir okulu bastan kurmak öğrenci kovalamak evrak işleri üstüne birde milli eğitim müdürlüklerinin ağız kokusunu çeken hep kurucular . Pandemi döneminde 3 ay kapalı kaldık ve bir kuruş alamadık. Şimdi zam donemi yaklaşmışken böyle tartışmalar yerine bize nefes aldıracak bir zam için birlik olmamız gerekiyor . Böyle devam edersek ortada ne kurum kalır ne öğretmen kalır.

ZAM(%50)-KOTA-SERVİS ÜCRETİ 11 Ara 2020 09:02 #32

• Acan
  • Acan Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 66
  • Teşekkür Sayısı: 38
  • Başarı: 1
ozkan62 yazan:
Öyle söyleyen kurucu doğru söylüyor mal ortağımısın size ne aldığı zamdan. Sermaye bağlarken ordamıydın 100 200 300 öğrenciyi bir araya getirirken sen ya kahvede pişti atıyordun yada müge anlıyı izliyordun. Sen sözleşme zamanı gelince zammını konıuş bakanlığın yaptığı zammı değerlendirme. Hatta fazla verisnler diye sende birlik olki bu zam sanada yansısın. 6 7 size çok bile dersen zam zamanı sende 15 20 beklemeyeceksin
Kendi dediğinle kendin çelişiyorsun. Bir diyorsun zama göre bir diyorsun mal ortağı mısın.

Sen babanın parasını yerken ben kendi paramı yiyorum. Ben gece gündüz çalışıp okuduğum zamanlarda seni kahveye bile almıyorlardı. Senin gençken kız tavlamak için girmeye çalıştığın üniversiteye ben kendimi geliştirmek için giriyordum Sektörün yüz karası sen ve senin zihniyetinde olan eğitimle uzaktan yakından alakası olmayan esnaf zihniyetli tipler işte.
Sorsan özel eğitimin ö sünden haberi yok. Bir hastalığı bilmez. Tek bildiği rapor çıksın ders yazılsın para gelsin. Kalkmış burda özel eğitimcilik oynuyor. Ötede oyna senin çapın buralar değil
Sayfa oluşturma zamanı: 0.291 saniye
Sistem Kunena Forum