Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: SAĞLIK BAKANLIĞI 182 HATTI!!!

SAĞLIK BAKANLIĞI 182 HATTI!!! 18 Mar 2021 08:09 #1

• mart
  • mart Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 174
  • Teşekkür Sayısı: 78
  • Başarı: -2
SAĞLIK BAKANLIĞI 182 HATTI SAĞLIK BAKANLIĞININ HATTI OLMAKTAN ÇIKMIŞ ADETA 'MAHALLE BAKKAL' HATTI OLMUŞ!!BÜTÜN ÖZEL EĞİTİM VE REHABİLİTASYON MERKEZLERİNİ İLGİLENDİREN SAĞLIK BAKANLIĞININ 182 HATTI ENGELLİ BİREY VE AİLELERİNE ADETA ÇİLE ÇEKTİRME HATTI OLMUŞ.SAĞLIK RAPORLARI VE DİĞER MUAYENELER İÇİN EN AZ 7/8 DAKİKA HATTA BEKLEDİKTEN SONRA 'UYGUN RANDEVU BULUNMAMAKTA'CEVAPLARIYLA KARŞI KARŞIYA KALIYORUZ.BENİM HEM ENGELLİ ÇOCUĞUM VAR HEM KURUM ORTAKLIĞIM VAR.AMA BU ÜLKEDE NE ENGELLİ ÇOCUĞUN OLACAK NEDE KURUM SAHİBİ OLACAKSIN!!! MECLİSTE OTURUP AHKAM KESECEKLERİNE MEDYAYA BOY BOY FOTOĞRAF ATACAKLARINA HALKIN ARASINA KARIŞIP HALKIN SORUNLARIYLA DEĞİL KENDİ DERDİNE DÜŞMÜŞ BİR YÖNETİMİN KURBANI OLUYORUZ.SİYASETTEN UZAKTAN YAKINDAN ALAKAM YOK SAYFANIN SİYASETLE UZAKTAN YAKINDAN ALAKASI YOK BİLİYORUM AMA İNSANLARI PATLAMA NOKTASINA GETİRİYORLAR!!!
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: yetis

SAĞLIK BAKANLIĞI 182 HATTI!!! 22 Mar 2021 23:46 #2

• Fzt. Atak
  • Fzt. Atak Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 34
  • Teşekkür Sayısı: 18
  • Başarı: 0
Hocam ne zaman açılacak ,bilgisi olan var mıdır
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: mart

SAĞLIK BAKANLIĞI 182 HATTI!!! 23 Mar 2021 07:59 #3

• mart
  • mart Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 174
  • Teşekkür Sayısı: 78
  • Başarı: -2
Hocam bulunduğumuz ilde milletvekillerine kadar ulaştık.Herkes topu birbirine atıyor. Bu konuda vekil hastaneyi gösteriyor hastane sağlık bakanlığını gösteriyor.Anlayacağınız çözümsüzlük ve bu çözümsüzlükle beraber engelli birey ve aileleri ile özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerin ciddi sıkıntılar beklemekte.Derneklerin sivil toplum kuruluşların bu konu ile ilgili olarak acilen devreye girmesi ve buna bir çözüm bulunması gerekir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Fzt. Atak
Sayfa oluşturma zamanı: 0.299 saniye
Sistem Kunena Forum