Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: Fatura onaylanmazsa

Fatura onaylanmazsa 16 Ağu 2021 21:12 #1

• drnbrls
  • drnbrls Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 68
  • Teşekkür Sayısı: 15
  • Başarı: 0
Merhabalar bir sorum olacaktı. Ilceden kaynakli temmuz ayi faturalarimiz onaylanmadi ve bu ay isleme alinmadi. Bu odemeyi bir ay sonra alacagiz. Ancak temmuz ayinda dersini onayladigim bir ogrencim sehir disina tasindi ve orada bir kuruma basladi. Fatura onayanmadigi icin ben de ilk defa boyle bir sorunla karsilstigimdan o ogrencimin kaydini silmedim. Eger temmuz ayindaki ogrencimin kaydini silersen yine de idemesini alabilir miyim. Ben kurum onayimi zamaninda yaptim. Agustis faturalarini onaylarken ben temmuz ayi i da tekrardan mi onaylayacagim yoksa sadece ilce mi onaylayacak. O ogrenciyi silersem odemesini alamaz miyim. Bilgisi olan varsa ve bilgilendirme yazarsa sevinir simdiden cok tesekkur edeeim. Ilcede bu soruma hic kimse bilincli cevap veremedi.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Fatura onaylanmazsa 17 Ağu 2021 05:45 #2

• waramiral
  • waramiral Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 516
  • Teşekkür Sayısı: 297
  • Başarı: -9
drnbrls yazan:
Merhabalar bir sorum olacaktı. Ilceden kaynakli temmuz ayi faturalarimiz onaylanmadi ve bu ay isleme alinmadi. Bu odemeyi bir ay sonra alacagiz. Ancak temmuz ayinda dersini onayladigim bir ogrencim sehir disina tasindi ve orada bir kuruma basladi. Fatura onayanmadigi icin ben de ilk defa boyle bir sorunla karsilstigimdan o ogrencimin kaydini silmedim. Eger temmuz ayindaki ogrencimin kaydini silersen yine de idemesini alabilir miyim. Ben kurum onayimi zamaninda yaptim. Agustis faturalarini onaylarken ben temmuz ayi i da tekrardan mi onaylayacagim yoksa sadece ilce mi onaylayacak. O ogrenciyi silersem odemesini alamaz miyim. Bilgisi olan varsa ve bilgilendirme yazarsa sevinir simdiden cok tesekkur edeeim. Ilcede bu soruma hic kimse bilincli cevap veremedi.

Siz faturayi onaylamissaniz silebilirsiniz. Tabi sadece ilce onayi kaldiysa.

Fatura onaylanmazsa 17 Ağu 2021 11:08 #3

• drnbrls
  • Kıdemli Uye
.
Son Düzenleme: 17 Ağu 2021 14:25 yazan drnbrls.

Fatura onaylanmazsa 17 Ağu 2021 11:09 #4

• drnbrls
  • Kıdemli Uye
Evet sadece ilce onayi kaldi .
Sayfa oluşturma zamanı: 0.344 saniye
Sistem Kunena Forum