Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.
  • Sayfa:
  • 1
  • 2

BAŞLIK: Güncellenen Destek Eğitim Prog

Güncellenen Destek Eğitim Prog 19 Eki 2021 11:42 #1

• Düşünbaz
  • Düşünbaz Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 33
  • Teşekkür Sayısı: 14
  • Başarı: 0
Merhaba arkadaşlar. Güncellenen yeni destek eğitim programıyla birlikte öğrenci değerlendirmeleri karmaşık bir hal almaya başladı. Değerlendirme, her öğrenci için kaç ayda bir yapılacak, hangileri yapılacak ve nasıl yapılacak? Bu konuda bilgisi olan paylaşırsa sevinirim. (Lila programında değerlendirme kısmında hali hazırda sadece Ölçüt Bağımlı Test (ÖBT), Kontrol Listesi ve PKT mevcut. Bunların da ne sıklıkla ve hangisinin değerlendirileceği bilgisi mevcut değil)
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Güncellenen Destek Eğitim Prog 21 Eki 2021 20:32 #2

• gezenti
  • gezenti Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 236
  • Teşekkür Sayısı: 160
Başlık güncellenen diye başlıyor ama güncelleme falan yok. Ram lar bildiğini okumaya devam ediyor. Ozel öğrenme güçlüğü destek egitim programi için 6 modül belirlendi ramlarin bildiği varsa yoksa okuma yazma , matematik. Sahipsiz bir sektör olmaya devam. Veli gidiyor Ram a , diyor ki pandemi nedeniyle çocuğumun sosyalleşmesi gerek hiçbir şekilde telefondan tabletten uzak tutamıyorum psikolojik destek alması lazım raporunu o doğrultuda verin diye Ramdaki uzman! İn verdiği okuma yazma -matematik. Gidin psikolojik destek alırsınız diyor veliye de. Çocuk eğitime başladığında zayıf aldigi matematikten simdi 70-80 alıyor Ram diyorki yetmez 100 alsin. Ramlara tepkinizi gösterin velilerinizi itiraz etmeye yönlendirin.
Konuştuğum bir Ram uzmanının! Söylediği ise içler acısı abi diyor bir sürü kutucuk tıklamak zorunda kalıyoruz standart okuma matematik verip geçiyoruz. Yeter yahu yeter.

Güncellenen Destek Eğitim Prog 03 Kas 2021 08:57 #3

• MEFUTU
  • MEFUTU Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 154
  • Teşekkür Sayısı: 32
Grup eğitimlerini planlayabilene nobel ödülü vereceklermiş , modül ve yaş kuralından iki kişilik grup anca yapıyorduk , şimdi biri eski biri yeni rapor olunca o da yalan oldu.

Güncellenen Destek Eğitim Prog 03 Kas 2021 11:07 #4

• MTD
  • MTD Kullanıcısının Avatarı
  • Yeni Uye
  • Gönderiler: 19
  • Teşekkür Sayısı: 9
Yeni raporlu öğrencinin ortak eski raporlu öğrenciyle ortak modülünü açabilirsiniz. (Lila için konuşuyorum) Öğrenci tanımları- soldaki küçük evrak imgesi- sağ tarafta modüller yazısı
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: MEFUTU

Güncellenen Destek Eğitim Prog 03 Kas 2021 12:32 #5

• MEFUTU
  • Tecrubeli Uye
MTD yazan:
Yeni raporlu öğrencinin ortak eski raporlu öğrenciyle ortak modülünü açabilirsiniz. (Lila için konuşuyorum) Öğrenci tanımları- soldaki küçük evrak imgesi- sağ tarafta modüller yazısı
Teşekkür ederim , nobel bu sene size gitti :) Mebbise aktarımda sorun yaşanmıyor sanırım bu şeklilde yapınca .

Güncellenen Destek Eğitim Prog 11 Kas 2021 11:41 #6

• MEFUTU
  • Tecrubeli Uye
Lilayı kandırabildik ama haliyle mebbis kabul etmiyor eski madül ile yeni modülü bir arada . Eski ve yeni raporlu öğrencileri gruplayabilen ve mebbise aktarabilen varsa , aydınlatabilirmi bu konuyu , yada olmuyormu hiçbir şekilde ?

Güncellenen Destek Eğitim Prog 11 Kas 2021 21:43 #7

• Empati21
  • Empati21 Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 74
  • Başarı: -1
Amaç grup eğitimini bitirmek. Eskiden bütün modüllerde grup eğitimi varken şimdiyse sadece 2 modülde grup eğitimi var. Önceden grupları bir araya getirmek çok zor iken şimdiyse imkansız. Yeni modüllere geçişten bugüne kadar yeni modüllerle alakalı grup kuramadım. Ramlar ise resmen rehabilitasyon düşmanı grupları budadıkça buduyor. Bence tamamen kaldırılsın iş sadece bireysele dönsün.

Güncellenen Destek Eğitim Prog 11 Kas 2021 22:02 #8

• pilot_il
  • pilot_il Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 91
  • Teşekkür Sayısı: 31
  • Başarı: 1
Lıla'da yeni modüllere göre pkt yapabilen var mı şu ara hep aynı hatayı alıyoruz hedef/davranış güncellemesi yapılmamiş uyarısı veriyor.
  • Sayfa:
  • 1
  • 2
Sayfa oluşturma zamanı: 0.299 saniye
Sistem Kunena Forum