Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: Yeniden Değerleme Oranı...

Yeniden Değerleme Oranı... 09 Kas 2021 23:49 #17

• Cemil.54
  • Cemil.54 Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 153
  • Teşekkür Sayısı: 13
  • Başarı: -26
Bu sektörde namuslu, şerefli, hırsız olmayan kurum sahibi emin olun bir elin parmaklarını geçmez. Eee bende şereften kişilikten onurdan namustan yoksun kurum sahiplerini denk geldim malesef.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: recep9321

Yeniden Değerleme Oranı... 10 Kas 2021 18:25 #18

• garip
  • garip Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 951
  • Teşekkür Sayısı: 383
  • Başarı: -55
sektörde ilginç paradigmalar var. biz de dahil bir çok kurum yıllardır sürünürken, bazıları da servetine servet katıyor. bugün birisiyle tanıştım, yaptığım işi söyleyince, 4 kardeşiz dedi, ikisi çok zengindi, ben işçi, üçüncü öğretmen. öğretmen olan devletten istifa etti orası illerinden ....'da kurum açtı, kurumun adı .... zenginlikte herkesi solladı, şu anda üçüncü binayı satın aldı orayı da rehabilitasyon yapacak falan dedi. kaç öğrencisi var dedim yüzlerce öğrenciden bahsediyor ama binaya girdiğimde 9-10 engelli çocuk falan görüyorum dedi. gerçekten çok ilginç... yeniden değerlendirme oranı, yıllık artışlar, asgari ücret ne olacak vs gibi ekonomik sorunsallar sanırım yalnızca bizim sorunumuz oluyor, ne yapsak izmir'i terk edip oralara mı gitsek???

Yeniden Değerleme Oranı... 10 Kas 2021 18:25 #19

• garip
  • Platin Uye
sektörde ilginç paradigmalar var. biz de dahil bir çok kurum yıllardır sürünürken, bazıları da servetine servet katıyor. bugün birisiyle tanıştım, yaptığım işi söyleyince, 4 kardeşiz dedi, ikisi çok zengindi, ben işçi, üçüncü öğretmen. öğretmen olan devletten istifa etti "orası" illerinden ....'da kurum açtı, kurumun adı .... zenginlikte herkesi solladı, şu anda üçüncü binayı satın aldı orayı da rehabilitasyon yapacak falan dedi. kaç öğrencisi var dedim yüzlerce öğrenciden bahsediyor ama binaya girdiğimde 9-10 engelli çocuk falan görüyorum dedi. gerçekten çok ilginç... yeniden değerlendirme oranı, yıllık artışlar, asgari ücret ne olacak vs gibi ekonomik sorunsallar sanırım yalnızca bizim sorunumuz oluyor, ne yapsak izmir'i terk edip oralara mı gitsek???

Yeniden Değerleme Oranı... 10 Kas 2021 19:36 #20

• Cemil.54
  • Tecrubeli Uye
Demekki benim söylediklerim yalan degilmis, bu sektörden zenginleşen kurum sahipleri hakkinda. Hele de doğu illerinde....

Yeniden Değerleme Oranı... 10 Kas 2021 19:41 #21

• Cemil.54
  • Tecrubeli Uye
Sayin garip ; düşüncelerimin bir kismini destekleyici bir gercek olay anlattığınız icin cok teşekkür ederim.

Yeniden Değerleme Oranı... 11 Kas 2021 10:03 #22

• garip
  • Platin Uye
sn cemil, bu tarzınız hiç de doğru değil, belki de haklı olduğunuz konuda sizi haksız duruma düşürüyor. lütfen benim yazdıklarıma teşekkür etmeyiniz. sizinle aynı cephede olmak istemiyorum. belli ki tanık olduğunuz bazı yanlışlıklar var, onun üstüne gitmek yerine neden burada hergün feveran ediyorsunuz? ben isyan ediyorum devamında sonuç alamasam da cimere yazıyorum, bakanlığa yazıyorum, bakanlık müfettişlerinin kayıtlarına sokuyorum sonuç alamasam da... burada da yanlış gördüğüm konuları dile getiriyorum. ama sizin kullandığınız dil çok yanlış! sizin bir sıkıntınız varsa bazı arkadaşların dediği gibi önceki kurumunuzla mahkemeleşin. eğer amacınız sistemin üstüne gitmekse, sorun kurumların gelmeyen engelli bireyleri faturalandırıp onlar üzerinden haksız kazanç sağlamalarıysa tüm il milli eğitim müdürlüklerine şikayet dilekçesi yazın, laf kalabalığı yapmadan yalnızca spesifik bir konuda; örneğin ilinizdeki rehabilitasyon merkezlerinin geriye dönük 3 aylık kamera kayıtlarının incelenmesi şeklinde vs vs... ama lütfen bu tarzınızı ve yönteminizi değiştirin...
Son Düzenleme: 11 Kas 2021 10:05 yazan garip.

Yeniden Değerleme Oranı... 11 Kas 2021 11:44 #23

• Cemil.54
  • Tecrubeli Uye
Amacim sistemin üstüne gitmek degil, amacim Devletimizin bu hirsizlik ve yolsuzluğu artik gorup bu kurumlari bi daha açılmamak uzere kapatmasudir, Türkiye geneli. Ben bu sektore lanet etmisim. Allah dusmanimin düşmanını bu lanet iğrenç hirsiz sektöre asla düşürmesin, düşenleri de en kisa zamanda kurtarsin. Aminnnnnnn.........

Yeniden Değerleme Oranı... 11 Kas 2021 11:56 #24

• MEFUTU
  • MEFUTU Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 154
  • Teşekkür Sayısı: 32
  • Başarı: 0
Yönetici yok mu bu sitede , herkes canı istediği gibi hakaret ediyor
Sayfa oluşturma zamanı: 0.313 saniye
Sistem Kunena Forum