Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: Yeniden Değerleme Oranı...

Yeniden Değerleme Oranı... 11 Kas 2021 12:25 #25

• Cemil.54
  • Cemil.54 Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 153
  • Teşekkür Sayısı: 13
  • Başarı: -26
Çünkü bu kadar hırsızlık ve yolsuzluğun yapıldığı bir sektör asla iflâh olmaz, duzelmez. Kokten kapatılması lazımdır. Bu arada isim adi verip asla kimseye hakaret yapmıyorum. Hakaretlerim hirsizlara....
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Yeniden Değerleme Oranı... 11 Kas 2021 12:42 #26

• MEFUTU
  • MEFUTU Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 154
  • Teşekkür Sayısı: 32
  • Başarı: 0
Devletimizin bu hirsizlik ve yolsuzluğu artik gorup bu kurumlari bi daha açılmamak uzere kapatmasudir, Türkiye geneli. Ben bu sektore lanet etmisim. Allah dusmanimin düşmanını bu lanet iğrenç hirsiz sektöre asla düşürmesin, düşenleri de en kisa zamanda kurtarsin. Aminnnnnnn.........
Yukarıda kurduğunuz cümle bu , sektörümüzü genel olarak itham ediyorsunuz . Ben şimdi burada çalışanlarımla yaşadığım bir problemden dolayı , Allah sektörümüzü bu adi , şerefsiz , namussuz öğretmenlerden kurtarsın yazsam öğretmenlerin hoşuna gider mi ?

Yeniden Değerleme Oranı... 11 Kas 2021 13:41 #27

• Cemil.54
  • Tecrubeli Uye
Gitsin ya da gitmesin, bu gercekler malesef ki ortada. Devletimiz bu sektörü kapatınca herkes kurtulucak. Ama uzulen tek bir taraf olacak : o da rahat, keş, çok garanti para kazanan kurum sahipleri....

Yeniden Değerleme Oranı... 11 Kas 2021 22:11 #28

• Empati21
  • Empati21 Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 74
  • Başarı: -1
Boş verip bırakın. Her konu başlığının altına sürekli aynı şeyleri sallayıp duruyor. Ben de çok puşt ibne öğretmen gördüm ama gelip buradan sallamadım hepsine. Zihinsel engelli çocukların durumundan faydalanıp sırf sınıftaki durumu ailesine ifade edemiyor diye ders esnasında kpss çalışan öğretmeni gördüm sırf piyasada öğretmen yok diye öğleden sonra gelip yılda 4 kere zam alan öğretmeni gördüm. İşitme öğrencisine boyama yaptıran ince motor becerisi yetersiz olan çocuğa sadece kitap okutan, öğrencisi masada etkinlik yaparken kendisi ders masası üzerine bacaklarını atan öğretmen demeye bin şahit isteyen sözde öğretmen vasıflı karaktersizleri gördüm. Ben işlerimi kendileriyle hallettim. Gördüm mü affetmiyorum. Gidip sağda solda da onlara ait gruplarda da sallamıyorum. Bu pisliklerin yanında çok kıymetli çok değerli öğretmenlerde gördüm sırf onların hatrına bir genelleme yapmıyorum yapamıyorum hepsinin hakkını yemeyeyim diye. Ama kiminle sorunun varsa ve hakkını yediğini düşünüyorsan sgk meb maliye mahkeme gibi devlet kurumları var hakkını arayabileceğin. Yeterki hakkın yenmiş olsun. İzinlerini mi kullanmadın? Primlerin mi düşük yatmış? Tazminatını mı alamadın? Devlet kurumları hep çalışanın yanında yeter ki git hakkını ara tabiki yendiğini düşünüyorsan. Ama burada gelip sürekli genelleme yapıyorsun ve boşa da yapıyorsun. Burası senin sesini duymazda dinlemez de. Alırsın bir iki arkadaşını gidersin mahkemeye anlatırsın herseyi bakalım ne oluyormuş. Birşeyde yapmıyorsan sadece burada gelip feryat figan ediyorsan sağa sola sallıyorsan amacın farklı derim başka da birşey demem.
Son Düzenleme: 11 Kas 2021 22:13 yazan Empati21.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc, türkiyem

Yeniden Değerleme Oranı... 11 Kas 2021 23:43 #29

• Cemil.54
  • Tecrubeli Uye
Deme zaten. Bu sektörden hirsizlik yapan , yolsuzluk yapan ne kadar kurum sahibi varsa hepsinin canı cehenneme.... hepsi sereften, onurdan yoksun olan kan emici birer vampirdir. Benim oyle yaratıklar ile de bir işim olamaz zaten. Iğrenç sektörünüz üstünüze yıkılsın, hırsızlığınızda boğulursunuz insallah. Bu kadar.

Yeniden Değerleme Oranı... 14 Kas 2021 03:00 #30

• Empati21
  • Kıdemli Uye
Boş boş konuşuyorsun ve bu işten birşey anlamadığın da belli. Özel Eğitim sektörü kadar bu ülkede denetlenen başka bir sektör yok. Bizde her ay kamera görüntüleri seans seans inceleniyor. 3 yıldır sürekli bakanlık denetimi yapılıyor. Devlet okulundan istenmeyen birçok başlık rehabilitasyonlardan isteniyor. Rehabilitasyonlarda verilen tedavi ve eğitim hizmetleri hastane ve okul gibi devlete ait kurumlardan 1000 kat daha iyi veriliyor. Standartları da çok yüksek. Durum böyle olduğu için de hastanelerden binlerce insan kaçıp rehabilitasyonlarda parayla veya rapor çıkararak tedavi oluyor. Resmi okullarda bir özel alt sınıfa ait 5 - 6 öğrenciyi toplarlarken bile okul idarecileri işi ellerine yüzlerine bulaştırıyorlar ve bu işi doğru düzgün beceremiyorlar. Rehabilitasyonlar yüzlercesini düzenli bir şekilde getirebiliyor. Denetlemenin bu kadar sık yapıldığı bir düzende usulsüzlük yapılması çok zor hele ki olayın tekrarında kapatma varken. Bir de MEB bu işi son derece ucuza ve rehabilitasyonlar kadar üst seviyede yapamayacağının farkında. Meb yaparsa en az 10 katına yapar taşımalı eğitim de olduğu gibi. Rehabilitasyonlar olarak çok büyük sorumluluk alıyoruz fakat karşılığını zerre kadar alamıyoruz. Yüzlerce kurum onca emek ve zahmete rağmen bir lira bile kazanamıyor ama senin gibi bazıları da çıkıp kuyruk acısından boş boş sallıyor...
Son Düzenleme: 14 Kas 2021 03:02 yazan Empati21.

Yeniden Değerleme Oranı... 14 Kas 2021 03:05 #31

• Empati21
  • Kıdemli Uye
Zaten elinde seni haklı gösteren bir argüman olsaydı buralara gelip kuyruk acından inlemezdin. Gider gereğini yapardın.
Son Düzenleme: 14 Kas 2021 03:06 yazan Empati21.

Yeniden Değerleme Oranı... 14 Kas 2021 09:34 #32

• Cemil.54
  • Tecrubeli Uye
1 lira bile kazanamiyorsan eger, o zaman dükkanını kapat be kardeşim. Neden zarar edesinki.... bi ticarethane kazanmiyorsa, hep zarar ediyorsa , onu kapatmak lazimdir.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: recep9321
Sayfa oluşturma zamanı: 0.387 saniye
Sistem Kunena Forum