Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.
  • Sayfa:
  • 1
  • 2

BAŞLIK: EĞİTİM ŞUARASI

EĞİTİM ŞUARASI 08 Ara 2021 00:14 #9

• Cemil.54
  • Cemil.54 Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 153
  • Teşekkür Sayısı: 13
  • Başarı: -26
O ekmeği sizler ata babanızın hayrına verdiginizi mi zannediyorsunuz? Tabi ki oyle düşünüyorsunuz. Personelin sirtindan kazandığınız tomarla parayi hic dusunmuyorsunuz....
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

EĞİTİM ŞUARASI 08 Ara 2021 00:18 #10

• Cemil.54
  • Tecrubeli Uye
Allah düşmanımın düşmanını bu iğrenç, lanet, hırsız sektöre düşürmesin; düşenleri de en kisa zamanda kurtarsın Insallah inşallah, kurum sahipleri hariç. Kurum sahipleri kendileri çalışsın, derse de girsin, her seyi de kendileri yapsin. Personele verdikleri o paralarda ( ata, baba hayrina ödedikleri sozde maas ) kendi ceplerinde kalir.

EĞİTİM ŞUARASI 08 Ara 2021 00:20 #11

• Cemil.54
  • Tecrubeli Uye
Gozu de, cebi de doymayan kurum sahiplerinin gözünu de , cebini de tabiki de TOPRAK doyursun en kisa zamanda...

EĞİTİM ŞUARASI 08 Ara 2021 00:48 #12

• Lera
  • Lera Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 44
  • Teşekkür Sayısı: 16
  • Başarı: 0
Gel kardesim kurumu ücretsiz bir şekilde devredecegim sana sende tüm öğretmenlere devlet okullarında ki maaşı ver bu arada bende öğretmenim bende çalışacağım yanında personel olarak .Bakalım kaç ay dayanacaksin .Ben 3 yıl personel olarak çalıştım aynı senin gibi düşünüyordum ama perdenin arkasi farklı son üç yıldır kurum sahibiyim ilk iki yıl maaşımı bile alamadım . Öyle birşey yapmadan atıp tutmak kolay herkes ister personeline dahi iyi maaşlar vermeyi ama bunu da kredi çekip dağıtacak halin yok dışardan bakınca kurum sahibi hırsız öyle bir şey yok sıkıntın varsa çalışma başka kurumda çalış.Ama böyle genellersen hakkımiza girersin ve de hakkımı helal etmem .En basit örnekle anlatayım pazar günü kameralar bozuldu herkes çalıştı araçlar mazot yaktı tüm giderler gitti ama ben ders giremedim.Sana tavsiyem yönetici olmadan atıp tutma bende senin gibiydim sonra son 3 sene de 15 yıl yaşlandım keşke personel olarak calissaydim ki zaten böyle giderse öyle yapacağım tabi orta da rehabilitasyon merkezleri kalırsa ...
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: türkiyem, waramiral, umut16 ve bu kullanıcının diğerlerinden 1 teşekkürü var
  • Sayfa:
  • 1
  • 2
Sayfa oluşturma zamanı: 0.301 saniye
Sistem Kunena Forum