Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.
  • Sayfa:
  • 1
  • 2

BAŞLIK: Cimere yazarsam

Cimere yazarsam 18 Oca 2022 22:00 #1

• Laxper
  • Laxper Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 61
  • Teşekkür Sayısı: 6
  • Başarı: -3
Aktif olarak çalıştığım kurumla karşılıklı fes edemezsek bir yıl men alacam. Ben CİMER’e kurum da gelmeyen hastaları yazmak istemiyorum BEPLERİ onaylamak istemiyorum istifa etmek istiyorum ama MEB in aldığı karar ile tek taraflı istifa edersem 1 yıl ceza alacam ne yapmalıyım. Diye yazarsam men yer miyim yinede ?
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Cimere yazarsam 18 Oca 2022 22:22 #2

• Cemil.54
  • Cemil.54 Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 153
  • Teşekkür Sayısı: 13
  • Başarı: -26
Yine hirsiz kurumlar, yine yolsuzluk yapan kurum sahipleri.... bu sektörün asla pisliği bitmezzzzzz......

Cimere yazarsam 18 Oca 2022 22:25 #3

• Cemil.54
  • Tecrubeli Uye
Bence bu hirsiz kurumu ve sahibini cimer e sikayet ediniz. Bu sektör bu ve bunun gibi pisliklerle dolu malesef...

Cimere yazarsam 18 Oca 2022 22:30 #4

• türkiyem
  • türkiyem Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 813
  • Teşekkür Sayısı: 239
  • Başarı: 0
Yine çıktılar piyasaya.. kimse sizin yalanlarınızı iftarlarınızı dikkate almıyor … burada yeriniz yok .. en büyük hırsız bu zihniyet , iftira ve karalamak en büyük sehtakarlıktır :! özellikle genelleme yaparak ..
Son Düzenleme: 18 Oca 2022 23:06 yazan türkiyem.

Cimere yazarsam 18 Oca 2022 22:54 #5

• Cemil.54
  • Tecrubeli Uye
Zorunuza gitmesin. Bu sektode hirsizlik yapan, yoksuzluk yapan var var var, hemde cokkkkkkk. Bu bir gerçektir.

Cimere yazarsam 19 Oca 2022 00:35 #6

• barisltd
  • barisltd Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Cats bite!
  • Gönderiler: 2509
  • Teşekkür Sayısı: 2514
  • Başarı: 10
Laxper yazan:
Aktif olarak çalıştığım kurumla karşılıklı fes edemezsek bir yıl men alacam. Ben CİMER’e kurum da gelmeyen hastaları yazmak istemiyorum BEPLERİ onaylamak istemiyorum istifa etmek istiyorum ama MEB in aldığı karar ile tek taraflı istifa edersem 1 yıl ceza alacam ne yapmalıyım. Diye yazarsam men yer miyim yinede ?

Bu yazdıklarınızı çalıştığınız kuruma söylerseniz zaten karşılıklı fesihe razı olurlar.
It is better to be hated for what you are than to be loved for what you are not.

Cimere yazarsam 19 Oca 2022 11:19 #7

• Laxper
  • Laxper Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 61
  • Teşekkür Sayısı: 6
  • Başarı: -3
Zaten en sonun da bunu yapacam. Çünkü kurum sahibi yerine birini bul ve çık diyecek ve piysada şuan fizyoterapist yok işi yokuşa sürecek en son bu yolu deneyecem

Cimere yazarsam 19 Oca 2022 14:06 #8

• hida
  • hida Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • oldum diyen solmustur
  • Gönderiler: 124
  • Teşekkür Sayısı: 12
  • Başarı: -2
siz.once bulduğunuz ilçeye şikayet dilekçenizi yaziniz muhtemelen memur kurumu once arayacak hemen resmiyete dökmeyecek.ams yok hemen resmilestirip sayı numara karşılığında dilekçenizi verip o dilekçenizle birlikte en z 3 gün bekleyin baktınız dönüş yok bu sefer resmiyet kazanılan üst yazınızla cilere yazınız işleyiş bu şekilde ilerleyebilir ama işin icinde "insepcition"dahada fecaat olabilir tamamiyle kişilere bağlı olmadi dilekçenizle birlikte gerçektende dediginiz şekilde muamele ve işleyiş gördüyseniz şube müdürüne anlatıp bu meseleyi çözebilirsiniz. zaten bu dediklerimi kurum sahibine soylediginizde yapmis oldugu illegalligi kapatmak icin sizinle anlasacaktir.emin olabilirsiniz cimere yazmak sonucu netleştirir ama uzatabilir.sunu söylemeliyim. birde enson bir kurumun çalışanı şunu söyledi kurum sahibi bizi tehdit ediyor herseferinde işten çıkartırım yüzkızartıcı şeklinde çıkartır 1 yıl çalışmama cezası alırsın yani şimdi çalışan daha iyi veren yeri görüp kurumu yüz üstü bırakamaz ama illegal ve haksızlık.icin tabi bunu demiyorum.kurum sahibide bunu güç olarak kullanmamalı.bence iyiler iyilerle çalışmalı kötülerde birbirlerini bulsunlar
Sev Kardeşim
  • Sayfa:
  • 1
  • 2
Sayfa oluşturma zamanı: 0.268 saniye
Sistem Kunena Forum