Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: Duyuru.

Duyuru. 09 Haz 2022 11:01 #17

• Cemil.54
  • Cemil.54 Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 153
  • Teşekkür Sayısı: 13
  • Başarı: -26
Kimse babasinin hayrına calisanina para odemiyor. Öğretmenler size aylik 20, 25 bin para kazandırıyor. Sizlerde uc kurus veriyorsunuz ve biz size ekmek verdik veriyoruz diye sacma sapan ahkam kesiyorsunuz. Ya engelli ogrenci ve ogretmenin sirtindan kazandiginiz tomarla paraya ne demeli... ???? Bu haksiz kazanç birilerinin burnundan illaki fitil fitil gelecektir.
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Duyuru. 09 Haz 2022 11:04 #18

• fztmurat
  • fztmurat Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 85
  • Teşekkür Sayısı: 29
  • Başarı: -1
sorularima cevap alamadim.kimse kimseye hayrina para vermez,sende bu ülke icin hayrina calis o zaman,gerci sen emek veriyorsundur.Bu kadar bagirdigina gore..ayni seyleri yazip durma,oralari anladik.
sorularima cevap istiyorum

Duyuru. 09 Haz 2022 11:39 #19

• muhammet
  • muhammet Kullanıcısının Avatarı
  • Kıdemli Uye
  • Gönderiler: 65
  • Teşekkür Sayısı: 30
  • Başarı: 1
Cemil 54, kimse kimseye hayrına para vermiyor. doğru. öğretmenler size aylık 25 bin kazandırıyor. yanlış. sizlerde üç kuruş veriyorsunuz. yanlış. biz size ekmek verdik. yanlış. engelli öğrenci ve öğretmenin sırtından kazandığınız tomarla para. yanlış.
Cemil hocam mı desem statünüzü bilmiyorum. şimdi bu düşüncenizde sadece eğer kurum sahibi çalışan arkadaşlara size ekmek veriyoruz söylemi söylüyorsa bu olmaz ve yanlış bir tutum. diğer yandan bir kişinin veya daha fazla da olabilir yapmış olduğu bir hatayı geneleme yaparak tüm kurumları karalaman çok daha büyük yanlış. eğer öğretmen isen tutum hiç doğru değil. öğretmen değil de sadece insan olarak da baksan yine de doğru bir davranış değil. şimdi 2006 yılından kurumların engelli ve ailelerine katmış olduğu faydayı çok da dilendirmiyeyim. 2006 yılında ilk bu engellilerle tanıştığımızda ben bile demişim bunlara ne verebiliriz ki? ama o gün ve bu günü karşılaştırıyorum çok büyük gelişmeler olduğunu net görebiliyorum. sorun bu işi bilmemek ve ahkam kesmektir. şimdi bürokrasi de özel eğitimi bilmez, bilmediği için de bu engellileri devletin sırtında bir yük olarak görür. onun içinde tüm planlamalarını PARA üzerinde değerlendirir. öyle olunca bu kurumlarda bir çok sıkıntı ortaya çıkar. bizler tüm çalışanların hakkettiği ücreti almasını canı gönülden isteriz ama dediğim gibi devlet mekanizması yanlış işlediği için maalesef bu ücret politikası nedeni ile çalışanlara olumlu yönde yansımıyor. her birey aynı değildir. her kurum sahibi de yada her çalışan da iyidir diyemeyiz. ama iyi olmayan bir birey üzerinden de geneleme yaparak herkesi kötü göstermek doğru değildir. kurumlar kapandığı zaman en fazla etkilenen bu özel bireyler ve aileleri, çalışanlar olacaktır buna yürekten inan. bu alanda faydalı olmak istersen hocam yapıcı eleştirilerinle ve çözüm odaklı düşüncelerinle olabilir. yoksa hakaret ederek töhmet altında bırakarak veya beddua ederek bir faydanız kimseye olmaz kendinize de olmaz. sağlıcakla kalın.

Duyuru. 09 Haz 2022 14:00 #20

• scayking
  • scayking Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 265
  • Teşekkür Sayısı: 233
  • Başarı: 3
Şu şeye cevap yazmayın.
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: tartanc, fahrettin75

Duyuru. 09 Haz 2022 18:31 #21

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3652
  • Teşekkür Sayısı: 2866
  • Başarı: 54
Değerli arkadaşlarımız;
21 Haziran toplantımızın önemli gerekçeleri nedeniyle 28 Haziran’a aktarılma olasılığı var o nedenle ikinci bir açıklamamızı beklemenizi rica edeceğiz.

Duyuru. 10 Haz 2022 09:52 #22

• tartanc
  • tartanc Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Herşey neye layıksa ona dönüşür.
  • Gönderiler: 3652
  • Teşekkür Sayısı: 2866
  • Başarı: 54
Değerli Üyelerimiz;
ÖZERKDER olarak
Özel Eğitim Dernekleri Federasyonu Başkanı Sayın Yunus Kılıç ile yaptığımız istişare sonucunda iki grubun da Yönetim Kurulları onayı ile Ankara toplantısını;
bir seans ücreti düzenlemesinin sağlanması amacıyla güç birliği için
birlikte yapma kararı aldık.
O nedenle 28 Haziran 2022 de Ankara Ticaret Odasında birlikte toplantı organize edeceğiz.
Özel Eğitim ve Rehabilitasyon alanımıza hayırlı olmasını dileriz. Saygıyla duyururuz.
10 Haziran 2022
09.30
Özerkder Yönetim Kurulu
Şu kullanıcı(lar) Teşekkür etti: Fzt. Atak

Duyuru. 10 Haz 2022 10:29 #23

• smsnn
  • smsnn Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 91
  • Teşekkür Sayısı: 16
  • Başarı: -2
tartanc yazan:
Değerli Üyelerimiz;
ÖZERKDER olarak
Özel Eğitim Dernekleri Federasyonu Başkanı Sayın Yunus Kılıç ile yaptığımız istişare sonucunda iki grubun da Yönetim Kurulları onayı ile Ankara toplantısını;
bir seans ücreti düzenlemesinin sağlanması amacıyla güç birliği için
birlikte yapma kararı aldık.
O nedenle 28 Haziran 2022 de Ankara Ticaret Odasında birlikte toplantı organize edeceğiz.
Özel Eğitim ve Rehabilitasyon alanımıza hayırlı olmasını dileriz. Saygıyla duyururuz.
10 Haziran 2022
09.30
Özerkder Yönetim Kurulu

İnşallah sektörümüz adına olumlu neticeler elde ederiz

Duyuru. 11 Haz 2022 10:21 #24

• sefkat
  • sefkat Kullanıcısının Avatarı
  • Altın Uye
  • Gönderiler: 165
  • Teşekkür Sayısı: 38
  • Başarı: -1
Cemil bey Üniversiteyi paralı okudun sanırım komedisin gel kurumu devir edeceğim sana tonla para kazan sende rahat et bizde o paralarla gezip rahat edelim. Bu arada devir parası ne almayacağım kurum müdürü atayacağım seni işlet yanına bile gelmem ayda 1 görüşürüz o dediğin tonla para onları paylaşırız.
Son Düzenleme: 11 Haz 2022 10:22 yazan sefkat.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.275 saniye
Sistem Kunena Forum