Hoş geldiniz, Ziyaretçi
Kullanııcı Adı: Şifre: Beni hatırla
Forum kuralları dahilinde bulunan her konuda yazışabilirsiniz.

BAŞLIK: Duyuru.

Duyuru. 11 Haz 2022 13:08 #25

• Cemil.54
  • Cemil.54 Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 153
  • Teşekkür Sayısı: 13
  • Başarı: -26
Zamaninda tonla bedava para kazandiniz. Bunu hic biriniz inkar edemez. Simdi de kazandiginiz bedava paranin miktari birazcik düştü, bu da dogru. Işte sizin isyaniniz buna. Paramiz kazancimiz nasil düşer diye yanip yanip tutuşuyorsunuz. Yoksa baska da bir derdiniz yok aslında
Sadece Kayıtlı kullanıcılar yazı yazabilir.

Duyuru. 11 Haz 2022 14:29 #26

• osmhlt
  • osmhlt Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 89
  • Teşekkür Sayısı: 29
  • Başarı: 0
orta düzeyde bir RAM maliyeti aylık 500 bin TL , Özelleştirilirse devlete maliyeti max 100 bin TL olur. Bu ülkede tek sorun memurlardır. Memur sayısıdır. Gereksiz yere bu kadar çok memur işe alır isen ülke ekonomin bu şekilde batar. 2 kişinin yapabileceği bir iş için 10 tane memur alıp çalıştırır isen üretimin düşer tüketimin artar. Bu saatten sonra ülkeyi kimse kurtaramaz. Memurları atacak halleri yok ya! ha birde hala atama yapın diyorlar yazık günah , bu ülkenin işçisine emkçisine yazık..

Duyuru. 11 Haz 2022 14:30 #27

• fztmurat
  • fztmurat Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 85
  • Başarı: -1
sen benim sorularima cevap versene,ben merak ediyorum seni.biz belli ki bu ulkeyi bu hallere sokan tek sektörüz,kim olduğumuz da asagi yukari belli .onu yazdıklarından anladik.Sen kimsin?korkma yaz.

Duyuru. 11 Haz 2022 14:36 #28

• fahrettin75
  • fahrettin75 Kullanıcısının Avatarı
  • Platin Uye
  • Gönderiler: 527
  • Teşekkür Sayısı: 161
  • Başarı: -54
Cemil.54 yazan:
Zamaninda tonla bedava para kazandiniz. Bunu hic biriniz inkar edemez. Simdi de kazandiginiz bedava paranin miktari birazcik düştü, bu da dogru. Işte sizin isyaniniz buna. Paramiz kazancimiz nasil düşer diye yanip yanip tutuşuyorsunuz. Yoksa baska da bir derdiniz yok aslında

Senin sorunun büyük. Muhtemelen yaşadığın travmanın büyüklüğünden, taciz, şiddet..

Bedava para kazananlarla iç içe nasıl bir ortama maruz kaldın sen? Üzücü
Su akar yolunu bulur..

Duyuru. 11 Haz 2022 15:59 #29

• Cemil.54
  • Tecrubeli Uye
Üzücü olan tek sey var, o da göz göre göre yaptığınız yolsuzluk , hırsızlık...

Duyuru. 12 Haz 2022 00:38 #30

• neco78
  • neco78 Kullanıcısının Avatarı
  • Junior Uye
  • Gönderiler: 27
  • Teşekkür Sayısı: 7
Cemil gardaş,senin yaptığın havanda su dövmek.üşenme google amcadan anlamına bak.çıplak çıplak yeldeğirmenlerine savaş açıyorsun.cesaretin varsa tüm sektörlere savaş aç.o sürekli bahsettiğin hırsız ve yolsuzdan her sektörde var.ama ne yazık ki kuru gürültüden başka birşey değilsin.benim tahminim;ya sen yada oğlun yada kızın o hırsız ve yolsuz dediğin bir kurumda uzun süre çalıştın.çanaklık yaptın patronuna.gün geldi anlaşamadın seni kapının önüne koydular,senin arpanda bitti.isim veremiyorsun,sikayet edemiyorsun çünkü öyle bi durumda senin yada çocuklarının başıda derde girecek..bunun başka bir açıklaması olamaz...bende bu sektörün uzun süreli öğretmeniyim.yönetimle hiç işim olmadı bu güne kadar.bende hırsız yolsuz gördüm ama canaklık yapmadım.temiz kurumlarda çalıştım.bikaç hırsız kurumu tüm Türkiye'ye mal etmende haksızlık...cemil gardaş senin derdin patronlarla,anladıkta bu sektörde on binlerce çoluğuna çocuğuna ailesine bakmak zorunda olan personel var,unutma...

Duyuru. 12 Haz 2022 11:26 #31

• Cemil.54
  • Tecrubeli Uye
Bu sektorde eğitim haric, her turlu alavere talavere pislik vb. Tabi bi de hırsızlık ve yolsuzluk mevcuttur. Tek olmayan ve onemsenmeyen tek şey EĞITIM dir. Maleseffffff.....

Duyuru. 12 Haz 2022 23:12 #32

• osmhlt
  • osmhlt Kullanıcısının Avatarı
  • Tecrubeli Uye
  • Gönderiler: 89
Günümüz özgürlükçü demokrasilerinde, istisnalar dışında, geniş bir yelpazeyle düşünceyi açıklama korunmakta ve ifade hürriyeti kapsamında değerlendirilmek suretiyle özgürlüğün sağladığı haklardan en geniş şekilde yararlandırılmaktadır. Ne var ki; iftira, küfür, onur, şeref ve saygınlığı zedeleyici söz ve beyanlar, müstehcen içerikli söz, yazı, resim ve açıklamalar, savaş kışkırtıcılığı, hukuk düzenini cebir yoluyla değiştirmeye yönelen, nefret, ayrımcılık, düşmanlık ve şiddet yaratmaya yönelik bulunan ifadeler ise düşünce özgürlüğü bağlamında
hukuki koruma görmemekte, suç sayılmak suretiyle cezai yaptırımlara bağlanmaktadır.
Son Düzenleme: 12 Haz 2022 23:15 yazan osmhlt.
Sayfa oluşturma zamanı: 0.406 saniye
Sistem Kunena Forum